Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Nie mogę czytać tego płaczu. Serio same dzieci tu siedzą? Nie wierzę... Aż w oczy kłuje, idźcie już spać, rano do szkoły, a Barca nie strzeli i tak 7 bramek w drugiej połowie. Gra może nie jest spektakularna, ale gramy konsekwentnie stwarzamy sporo okazji i nie jest źle. No ale tak dzieciaczki nastawiły się na 10:0 ;) nieważne, że połowa składu to głębokie rezerwy z racji sytuacji kadrowej.
0
Munir klasa sama w sobie
1
Kurde cały czas to samo. Ogólnie fajnie, że Messi z Neyem się tak rozumieją lubią i podają do siebie, ale Neymar przsadza czasami. Jeśli nie ma jak podać Messiemu to do nikogo innego nie poda. Sandro juz kilka razy był na świetnej czystej pozycji, a nigdy podania nie otrzymuje :/
0
Bardzo podoba mi się skład i zobaczymy jak zagra cofnięty Messi. Super, nie mogę się doczekać :)
3
Najprawdopodobniej po fazie grupowej LM każdy zespół będzie chciał trafić na drużynę z wysp^^ Kto by przypuszczał? Ta liga powoli zaczyna przypominać ekstraklase. Każdy móże wygrać z każdym.
0
Święci w ataku :)
0
A co ze stingerem bana ma? Na długo? Wiadomo?
9
Strasznie szkoda granady. Bardzo fajnie grali stwarzali sporo niebezpiecznych okazji nie mówiąc setek. Do tego zostali okradzeni przez sędziego.. Zaslugiwali minimum na remis.
5
Co ten el arabi czy jak mu tam wyprawia w tym meczu ;o jakbym widział Neymara
1
Jak to nie ma karnego dla realu?;o przecież vazquez się przewrócił w polu karnym
0
Mathieu być możecie słusznie została zawodnikiem meczu rozegrał na prawdę świetne zawody, natomiast Leo wcale nie zagrał gorzej! Jakby ktoś nie zauważył to radzę jeszcze raz oglądnąć mecz. Jak można być tak ślepym? To, że zabrakło mu szczęścia i nie trafił do bramki to nie znaczy, że nie był kluczowy we wszystkich akcjach. To on je napędzał, był cały czas pod grą i niejednokrotnie posłał dobra piłkę do przodu. Co do Ter Stegena to oczywiście zgadzam się z redakcją.
2
Szczerze to jak dla mnie wcale by nie musieli wygrywać tych KMŚ byleby pokazać całemu światu jaki mamy stosunek do tego co z naszym klubem wyprawia w tym momencie FIFA i w taki sposób ich zlekceważyć. To byłoby coś.
0
Szczerze to nie byłoby głupie. Nawet chciałbym taki scenariusz, aby do Japonii pojechały sami gracze rezerwowi :) ale by było
3
Bezsensu. Skoro mam wykupione kanały sportowe to powinni się postarać i dorzucić to do tego pakietu gratis, a nie dodatkowe opłaty. W takim razie niech mi wyłącza golfa i w jego miejsce wrzuca LaLige bo przy podpisywaniu umowy chciałem oglądać właśnie piłkę nożną a nie golfa. Cwaniakki.
35
Dociera do Was, że odpadł nam kluczowy zawodnik ze środka pola czyli naszej najbardziej kulawej formacji? Nawet z Rafinha była bieda, a bez niego? Nawet jak dojdzie Turan to będzie brakowało zamienników na najważniejszą cześć sezonu. A co jeśli odpukać Iniesta lub Rakitic złapali by chociaż lekką kontuzje lub będą pauzować za kartki? Jeśli w miejsce Rafinhi nie znajdzie się ktoś na dobrym poziomie to możemy pomarzyć o pucharach w tym sezonie taka jest gorzka prawda.
0
Ale tu chodzi właśnie i sytuacje na ten moment, a nie po sezonie. Bo po sezonie będzie na stałe już Turan i najprawdopodobniej Pogba. W tym momencie do rotacji gry w lidze i lidze mistrzów byłby potrzebny jakiś dobry pomocnik. Nie ma nikogo, Roberto nie nadaje się na ŚP jak juz to ŚPD, ale tam mamy dwóch piłkarzy. W ofensywny zestawieniu został jedynie Iniesta i jako tako Rakitic.. Bieda straszna.
0
Pedro sprzedany, Rafinha wykluczony. Do stycznia może być za późno, nie mamy ławki. Czekają nas teraz mecze co kilka dni, a brak rotacji może okazać się tragiczny w skutkach. Obyśmy coś wykombinowali. Ten ban strasznie wszystko krzyżuje. Jeśli do tego dodamy, nieprzychylnośc sędziów albo ich przychylność dla innych zespołów to możemy potrącić dużo pkt w lidze.. Obym się mylił
9
Nie wierzę. Łzy same się cisną do oczu. Taki młody fajny chłopak, który przebijał się powoli do 1 składu. Ten kryminalista i bezmózgi rzeźnik prawdopodobnie marnuje naszwmu perspektywistycznemu wychowankowi karierę..
0
Co tu jest do tłumaczenia? Sam wrzuciłeś sobie materiał z odpowiedzią na to pytanie. Nic nie mógł zrobić. Piłka przeleciała nad nim i właściwie w najgorszym dla niego punkcie po długim słupku. Może miał biec szybciej? Jak? Przecież musiał ją obserwować.
8
Hehe beke mam z Was, że całą winę zwalacie na MATSA. Wielcy znawcy jakbyście nie wiedzieli to Barcelona gra przeważnie bardzo wysoko tym bardziej jak przeciwnik się cofa, a co za tym idzie bramkarz również musi stać wysoko w roli obrońcy i pilnować długich piłek za plecami obrońców. Bramka z takiego daleka to duże szczęście w dodatku wpadła od słupka. Bravo być może jest pewniejszy, ale tego strzału by też nie obronił. W tej sytuacji jedyne co można było zrobić to zastosować większy presing i nie dać tyle swobody w tamtym sektorze boiska przeciwnikowi.
40
Nie mogę patrzyć juz na tego Nainggolana. Powinien wylecieć z boiska już wcześniej kilka razy faulowal w tym faul taktyczny na początku meczu. Zero zagrożenia ze strony Rafinhi a ten takie ostre wejście od tyłu. Półmózg to za dużo powiedziane. Brak słów.
0
Kurde szkoda brakło trochę szczęścia (bramka Romy, poprzeczka, ewentualny karny oraz parę naprawdę groźnych bliskich gola akcji). Najbardziej martwi kontuzja Rafinhi, kadra będzie teraz jeszcze węższa. Poza tym najbardziej w tym meczu irytowało mnie notoryczne wycofywanie piłki, zamiast spróbować częściej zaryzykować i zagrać jakaś prostopadłą piłkę do przodu.
0
Właśnie tego mi brakowało! Jestem spokojny o swój kupon dzięki :D
8
Z okazji jubileuszowego meczu Messiego postawiłem 100 na Barce z handicapem. Kibicujemy!:)
0
Ja przykładowo będę go kojarzyć jako największego rywala najlepszego gracza w historii. Atletyczną "maszynę", goleadora, który prostym, ale jakże potężnym uderzeniem potrafił pokonać każdego bramkarza.
0
Jak oceniacie szanse Valenci z Zenitem?
0
Nie wiem co mnie podkusiło, żeby zaglądnąć na stronkę Realu. Chciałem poczytać coś sensownego odnośnie meczu no ale niestety podobnie jak o tutaj nie jest to raczej możliwe. Pierwszy i ostatni komentarz jaki rzucił mi się w oczy: "szkoda, że przy obecnej formie obu zespołów El classico nie jest w ten weekend." Hehe. Równie szybko jak wszedlem tak opuściłem ich stronkę, szkoda nerwów mimo, iż ten komentarz jest dość zabawny.
0
Ja przełączałem czasami na multilige i widziałem parę akcji Realu i te podania Ronaldo do Benzemy. To robiło wrażenie. Nawet z wolnego zamiast strzału CR podawał ;o oby tylko nie zaczął grać zespołowo bo to może stanowić problem ;p
1
Równie żenujący jak poziom sędziowania meczu Realu dzisiaj jak i większości meczy ligi hiszpańskiej jest ilość i poziom komentarzy odnośnie naszych rywali i Ronaldo. Rzeczywiście większość osób (a może dzieci?) ma jakieś kompleksy i straszne bóle, że Cristiano strzela z karnych lub na pustą. Co to kogo obchodzi? Dostał karnego to strzelił, dostawił nogę? Ok ma bramkę i tyle. Mnie szczerze mało to interesuje, to samo jak to ile Messi strzeli, bo jak dla mnie może strzelać i Suarez i Neymar, a nawet Mascherano byleby wygrać każdy mecz i odnieść końcowe sukcesy, a do tego oglądać piękne akcje i prawdziwy spektakl. Jeśli kibice Realu lubią oglądać karne to ok zostawcie ich w spokoju co Wam do tego :)
0
Pytam tylko o zdanie. Sam oglądam wyrywkowo mecze i poczynania tych drużyn jedynie jak grają w LE lub LM lub z Barceloną. Zawsze dobrze wiedzieć jeśli ktoś ma większą wiedzę np na temat Zenitu i wie w jakiej obecnie są formie.