Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Sandro dwie setki obie zmarnowane. Peszko płakał jak oglądał.
1
Jakiego my mamy pecha to jest niemożliwe!!
0
Kontuzja? No jasne to pewniaczek
1
Jak zawsze broniłem Ter Stegena to o co on ma teraz pretensje do Suareza?! No bez jaj
0
Ładnie Sandro zagrał szkoda, że brakło dobrego trafienia :/
0
W jakim meczu grał on na skrzydle? Sandro bardziej nadaje się na środkowego, a Munir jakoś nie przekonuje mnie cały czas do siebie. Dani często angażuje się w ofensywę, uważam, że dałby radę.
21
Wg mnie zamiast Messiego powinien zagrać Alves, a w miejsce Alvesa dobrze spisujący się na PO Roberto i tyle :)
0
Pod nieobecność Messiego jest szansa, że Neymar w końcu bardziej zgra się z Suarezem na boisku i zacznie mu podawać. Tylko tego brakuje w całej układance.
0
Oj tam. Na papierze dobrze wygląda, w fifie by dało rady :D
9
Jesteście naiwni i tyle. Po pierwsze to raczej zwykle plotki mimo iż w każdej plotce jest ziarnko prawdy to w tym wypadku Dani się nigdzie nie wybierze. Nie po to walczył o kontrakt by teraz przeprowadzać się na wyspy. Chodźby miał grzać ławę to jestem pewny, że wypełni swój kontrakt do końca ;)
8
Hahah no to długo Real się pocieszył z lidera :D
1
Jestem w pracy i nie oglądam meczu. Co z Messim?
0
Chyba Ty. Największemu rywalowi nie życzyłem nigdy kontuzji.
11
Tak jest, wszyscy wierzymy. Czasami trzeba upaść, żeby później móc wstać. Taka porażka tylko podrażniła naszych, którzy w następnych meczach będą chcieli się odegrać i przyłożą się ze wszystkich sił jestem tego pewny.
5
Zmanipulować, czy dać się nabrać na tak tanią i widoczną ironię :p to jest nie do pomyślenia w głowie mi się to nie mieści. Później dziwić się, że w naszym kraju jest jak jest..
0
Mam dokładnie to samo. Odechciewa się wchodzić i nie przegadasz innych, na wszystkich wylewane są wiadra pomyj. Nie mogę czytać tego jak ludzie krytykują moich ulubionych piłkarzy. To nie są kibice.
0
A ja radze wrócić Ci do szkoły no chyba, że dalej kiblujesz, bo widzę, że obce Ci pojęcia ironii i sarkazmu.
1
No to mówię sprzedać go, albo zamienić z dopłatą za Lewndow5kiego.
3
Komentarz usunięty
7
No lipa ładna. Straszna skuteczność i forma ja bym go sprzedał za słaby jest na Barce.
1
Nada boli ta porażka. Chciałbym już następny mecz. żeby o tym jak najszybciej zapomnieć.
0
Suarez powinien też czasami odpocząć. Eksploatowany jest dobrze a pracuje jaj wół w każdym meczu. Później gramy co 3 dni i zmęczenie przy trudniejszym rywala daje się we znaki.
1
Wychodzą braki w środku pola.
0
Rzeczywiście coś w tym jest, że Ter Stegen dostaje przeważnie piłki nie do wyciągnięcia. Ma chłopak pecha, albo sam go przynosi ostatnimi czasy
0
Nie no to było akurat oczywiste. Może uda się odwołanie do TAS czy gdzieś tam dalej. Fifa to jednak mafia. To co wyprawiają z młodymi i z naszym klubem to jakaś chora nieprawda. Niech ten zarząd się zmieni bo zabijają cały sport.
1
Super.. Fifalona.
0
O widzisz w takim razie żyłem w błędzie i dzięki za zwrócenie uwagi, bo byłem przekonany, że takie rzeczy pisze się z małej. Zapamiętam. No zależy jak kto odbierze, wiele sławnych osób ma jakieś przydomki, dużo osób zwraca się w kierunku Mathieu jako rudy. Messiego zwą pchła, a to też można powiedzieć nie jest zbyt eleganckie bo to wredne zwierzę. Ale dobrze miałeś prawo się przyczepić oczywiście mogłem się domyślać, że to kogoś sprowokuje. Następnym razem będę uważać. ;)
14
hehe :) jakbym go nazwał po imieniu lub nazwisku to bym napisał z dużej, lecz ksywkę czy przezwisko można napisać z małej. To żadna oznaka pogardy, wręcz przeciwnie jak już chcesz wiedzieć to bardzo go szanuje. Wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Jeśli wg Ciebie nazwanie kogoś rudym to brak szacunku to nie wiem zgaduje może w takim systemie wartości dorastałeś. W moim środowisku nazwanie kogoś rudym, blondynem, brunetem, łysym, grubym czy chudym to żadna ujma. Dużo ludzi ma jakąś cechę rozpoznawalną. Ale racja znajdą się też tacy którym to nie odpowiada, zignoruj to nie musisz się od razu bulwersować. ;)
2
Wg mnie top10 na gali: Messi, Ronaldo, Suarez, Neymar, Lewandowski, Vidal, James, Pogba, Buffon, Neuer. Byłoby ok. Chociaż Vidal strasznie odwala i wśród bramkarzy spokojnie mógłby być tez nasz Claudio dużo osiągnął w tym roku :)
0
Ufff... Widząc okładkę z Nolito już się przestraszyłem, że jakaś plotka o jego transferze w styczniu. Całe szczęście to tylko zapowiedź meczu.