0

W ostatnich meczach przeważnie jeśli nie grał jako ofensywny to jako skrzydłowy, a to już nie pomoc z tego co mi wiadomo, a atak. Chyba, że przyjdzie w miejsce Andersa w co wątpię.

0

Aha dobrze wiedzieć, że pozycja skrzydłowego to pomocnik bo jeśli wydaje Wam się, że Coutinho będzie u nas grał w środku pola w miejsce Rakiticia to nie mam więcej pytań :)

1

Szkoda, że zapomniałeś o formacji w której mamy największe braki czyli pomocy :D

0

Tak zgadza się z tym, że na futwiz jest taka dana jak najniższa cena zawodnika na rynku w ostatniej godzinie coś takiego. Z tym, że nie wiem czy na wszystkie platformy.

0

Arda też podoła zobaczysz :) w Atletico po prostu trochę inaczej grali. Vidala może rzeczywiście trochę szkoda, ale wolę Arde, bardziej mi siada jego charakter o styl bycia. Z Vidalem zbyt dużo afer było odnośnie picia :p

0

W takim razie mało meczów z udziałem Turana oglądałeś kolego. To bardzo dobry drybler i rozgrywający, nie tylko walczak. ;)

0

Widzisz niektórzy mogą to postrzegać tak, a niektórzy inaczej. W drugą stronę można to rozumieć, że jest bardzo pewny siebie, a to jest ważna cecha. Poza tym wmawiając sobie, że jest się najlepszym dodatkowo motywuje się. Mi to tam nie przeszkadza, trzeba podejść do tego z dystansem, każdy ma inny charakter.

0

Futhead lub futwiz to baza danych zawodników i nie tylko. Na tych stronach dowiesz się wszystkiego w tym głównie obecnych cen ;)

0

O to chodzi.

0

Pogba przyjdzie i nie grzać ławę tylko do podstawy

1

Niestety, a to tylko obrazuje nieudolność i tępotę powszechną narodu.. Obie partie mają wbrew pozorom praktycznie identyczne poglądy czy nawet program. Ten sam system, a większość chce się tylko "nachapać dostać do koryta i doić naród. Na przemian już długie lata rządzą jedni i drudzy i co? Tragedia. Co po niektórym wydawać by się mogło, że jest lepiej. Nieprawda. Jesteśmy krajer szybko rozwijającym się przy innych rozwiniętych już państwach i tyle siłą rzeczy musimy się rozwijać sami, a nie dzięki rządom. Z drugiej strony nietrudno zrozumieć dlaczego te partie mają takie ogromne poparcie odpowiedź jest prosta. Młodych wykształconych ludzi, którzy widzą co się dzieje i mają trzeźwy umysł jest bardzo mało (od 18lat do dwudziestu paru). Większość struktury społecznej głosuje następująco: osoby starsze na PiS z racji powoływania się tej partii na kościół plus program wyborczy celowo ustawiony pod tą grupę czyli zmniejszenie wieku emerytalnego i zwiększenie rent/emerytur oraz najliczniejsza grupa osób w wieku średnim gdzie połowa ludności żyje sobie dobrze przez przekręty, własne dobrze prosperujące firmy lub stołki w państwówkach i Ci właśnie ludzie nie chcą niczego zmieniać, bo po co? Nie myślą o innych tylko o sobie i boją się zmian jakie może wprowadzić inny rząd, który przerwie ich życie w dobrobycie. Oczywiście pomijam fakt jak jednym i drugim mózg pierze telewizja i cały naród widzi tylko dwie opcje ;) Pozostała część narodu po prostu cierpi i nie ma nic do gadania. Młodzi ludzie uciekają za granicę, bo wiedzą, że nic nie ugrają tutaj lub po prostu są zrezygnowani i zniechęceni i nie mają siły przebicia. Smutne, poczekamy jeszcze długie lata zanim cokolwiek się zmieni..

0

16 lat to już trochę minęło jak na taki klub i miasto :) fajnie by było jakby w najbliższych latach znowu u nas zagościł. Póki jeszcze gra Leo to byłoby piękne, aby przyszła legenda futbolu najlepszy piłkarz w historii na zakończenie kariery rozegrał finał LM na własnym stadionie :)

0

Wg mnie nie pobije, teraz jest w formie to strzela, ale przyjdą też mecze bez formy. Wróci do składu Robben, karne nadal będzie wykonywać Muller. Bayern gdy będzie miał pewne mistrzostwo zluzuje z tempa, będą bardziej oszczędzać się na LM i Lewy częściej może siadać na ławie. Obstawiam, że skończy z dorobkiem trochę ponad 30.

0

A no to na pewno. Ja nie mówię, że IPhone jest kiepski bo ma wszystko czego trzeba tylko, że jest po prostu nieopłacalny chyba, że komuś pieniądze z nieba lecą i nie dba o kasę :) Mój kolega ma z firmy za darmo co roku dostaje nowego iPhona w dniu premiery i mówi, że jeśli miałby go kupować z własnej kieszeni to nigdy by go nie kupił, ale jeśli ma go za darmo to jest bardzo zadowolony. Telefon jest intuicyjny, lekki, śmiga fajnie i ma bardzo dobry aparat no ale jeśli ktoś liczy się z pieniędzmi to na pewno nie powinien na niego zwracać uwagi. Takie moje zdanie.

0

iPhona odradzam płacisz za jabłko krocie. Kupisz telefon o lepszych parametrach, albo nawet i lepszy za dużo mniejsze pieniądze. Osobiście mam Xperie w compactie i polecam te telefony stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Nokie zrobiły duży krok w przód i mają dobre aparaty, ale mnie osobiście nie przekonuje Windows, jeśli Ty nie masz z tym problemu to popatrz na nowsze modele. Porządną firmą jest też Samsung, ale cenowo lepsze modele są nieco droższe.

0

Orientuje się ktoś jak dalej będzie wyglądać sprawa z kanałami Eleven na NC? Z tego co kojarzę miała być darmowa transmisja do 15paź tak? W takim wypadku powinienem już teraz wykupić dalszy pakiet kanałów? W jakiej będzie cenie coś więcej wiadomo?

3

Ciesze się, w takim razie może się nim podzielisz jak już go widziałeś? bo zastanawiam się czy rozbijać skarbonkę i zamawiać już czy jeszcze nie.

0

Mam przeczucie, że Pogba jest już zaklepany. Nie tyle przeczucie co swojego czasu dużo artykułów, newsów i jego wypowiedzi nie tylko z pl czytałem. A co do Verattiego to chyba nieważne ile byśmy nie oferowali to raczej go nie puszczą :/ tak czy siak będzie nam ktoś z topu do środka pola potrzebny to widać gołym okiem, teraz już są olbrzymie braki, a ciągle gra Iniesta, który za niedługo też się skończy..

0

Może inaczej. Veratti jest bardziej cofnięty niż Pogba. W nominalnym miejscu Verattiego mamy Busiego i Masche. Widziałem wiele występów Pogby i niezawsze gra bardzo wysoko. Jeśli trzeba to gra blisko środka jako zawodnik Box to box podobnie jak grał Vidal w zeszłym sezonie. Myślę, że dałby rade. Bo jak nie oni to kto?

0

Właśnie sytuacja kadrowa. Brakuje środka pola, chyba, że Roberto się jeszcze rozwinie. Przy słabszej formie Rakitica nie ma kto bronić. Trzeba szybko przerywać akcje rywala wysokim presingiem, odebrać piłkę i posłać ją do przodu tego głównie brakuje, bo atak pozycyjny jaki był taki jest i MSN daje radę z tym, pomijając fakt, że brakuje Messiego to wg mnie brakuje właśnie większego pressingu w środku pola i zagrania do przodu. Gdy nasz atak ma trochę więcej miejsca, a nie autobus przed sobą to daje radę. Problemem jest pressing i to, że tracimy pierwsi bramkę, a później rywal typowo stawia autobus, a wtedy bez Messiego jest ciężko.

1

Nam potrzebny jest ktoś silny, waleczny z bardzo dobrą kontrolą piłki i podaniem (strzał z dystansu mile widziany, ale nie konieczny), ktoś kto natychmiastowo doskoczy do rywala zatrzyma jego kontrę, odbierze piłkę i zagra ją do przodu przy czym sam sobie jej nie da odebrać, a jednym dryblingiem uwolni się od rywala. Kimś takim mógłby być Veratti, ale jego niestety P$G nie puści, więc jak dla mnie oczywistym wyborem jest Pogba. Coutinho byłby ok, ale na ławkę jako podstawowy zmiennik dla Neymara Messiego lub Iniesty

0

Coutinho wg mnie to bardzo dobry pomysł, ale jako zawodnik na ławkę pierwszy zmiennik, ale w zależności od sytuacji za Neymara/Messiego lub gdy będziemy potrzebowali większą siłę rażenia za Inieste/Rakitica/Arde.

7

Zostawmy go w spokoju kolega miał chyba zły dzień :)

0

Mhm kupmy Coutinho i Nolito i tyle. Niech się rozbijają o defensywę rywali, a przeciwnicy niech nam ładują bramka za bramką, bo bronić już w ogóle nie będzie komu :) Najlepiej grajmy 3x ŚPO, a Busiego dajmy na ławkę i przyglądajmy się poczynaniom Pique ;p

0

Ja podzielam Twoje zdanie. Troche ryzykowny może być transfer Coutinho. Gra niby spektakularnie, potrafi zrobić coś z niczego, ale są to przebłyski, a czasami jest zupełnie niewidoczny i poza grą. Teraz pytanie czy to kwestia kolegów, rywala dyspozycji czy jak? W takiej lidze jak angielska powinien błyszczeć w każdym meczu, a statystyki jednak za nim nie przemawiają. Poza tym jest słąby fizycznie i jak jakiś obrońca się do niego przyczepi to go automatycznie gasi.

0

Taa, aby w 3 ostatnich meczach dostać MoTM strzelając 6 bramek i asystując.

1

Super kolor, chciałbym już zobaczyć projekt.

0

Dajcie już spokój z tym gadaniem, że jest przereklamowany. Nie da się tego czytać najgłupszy argument jaki czytałem na jego temat, no ale jak widać nadal modny. Po drugie za drogi? Cena jest proporcjonalna do umiejętności i perspektyw i takie są obecnie realia rynku i muszę Cię zmartwić, ale ceny piłkarzy nadal będą szły w górę. Prawa ekonomiczne nic nie poradzisz i nie kupisz już kogoś jego pokroju za 10mln euro, bo już nawet za 19latków kluby wykładają sumy powyżej 50mln. Obecnie nie liczyłbym na szkółkę i kolejny wysyp kogoś takiego jak Xavi i Iniesta.

2

Coutinho później Pogba i jest pełny skład plus dobra ławka.

0

Co Wy macie z tym porównywaniem Cou i Pogby przecież to inni zawodnicy grający na innych pozycjach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?