Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Was martwi styl gry słaba obrona itp. Zrozumcie w końcu, że tu chodzi o sytuację kadrową, zmęczenie zawodników, liczne kontuzje i sankcje Fifa. Na domiar złego mamy masę pecha. Wielokrotne słupki i poprzeczki przy 100% okazjach, za to przeciwnik strzela nam brmki z połowy boiska.
1
Strasznie podoba mi się Costa z Bayernu. Kocór jakich mało. Teraz dopiero zacząłem przyglądać się jego grze, bo w zeszłym sezonie widziałem go może ze dwa razy. Będzie stwarzał ogromne zagrożenie jeśli trafimy na Bayern który wygląda obecnie bardzo solidnie.
0
Byłoby cudownie, aczkolwiek szczerze mówiąc będę zadowolony w tym sezonie nawet z jednego pucharu (liga lub LM), bo nie ukrywając będzie bardzo ciężko ugrać coś więcej. Byle do powrotu Leo i stycznia wygrać co się da.
0
Tytuł trafny. Zabrakło SZCZĘŚCIA. To jest zdumiewające praktycznie od początku sezonu w każdym meczu mamy pecha i tyle. Jak w zeszlym sezonie wszystko wpadalo tak teraz bramka przeciwnika jest zaczarowana, a przeciwnicy za każdym razem rozgrywają mecz życia grając przeciwko nam. Do tego plaga kontuzji jak w zeszłym roku wszystkie nas omijaly tak teraz brakuje połowy składu. To jest nie do uwierzenia. No nic, trzeba podziękować chłopakom za walkę
Brawa i powodzenia w następnym spotkaniu. Będzie dobrze ciągle jesteśmy w grze. VeB i do przodu!
0
Ja pier....!
0
Wcale nie mamy pecha prawda?
0
Sandro za Munira i to jest idealne podsumowanie naszej sytuacji kadrowej i siły rażenia.
1
Przestańcie płakać o Messim. My nie mamy pomocy ani 3 napastnika. Plaga kontuzji plus sankcjami fifa i tyle. Munir jest zerem
0
Nie mamy ofensywy. Ani kreatywnego pomocnika ani prawego skrzydłowego. Munir czarodziej zniknął jak wyszedł na boisko.
0
Parę żółtek zebrali przydałoby się czerwo.
0
Bravo jest świetny
0
Słaba forma. Żaden konflikt
2
FIFA będzie zwlekać. Obstawiam, że w okolicach grudnia/stycznia dostaniemy pozytywną odpowiedź w sprawie Turana.
2
A ja chciałbym, żeby Barcelona w jakiś sposób zbojkotowała KMŚ np. poprzez wystawienie rezerw i pokazała tym samym co myśli o działaniach FIFA.
46
Barcelona to tak duży klub, że niestety przyciąga wielu kibiców sukcesu i sezonowców, a na trybunach siedzą turyści. Łatwo to zauważyć chociażby u nas na forum po komentarzach w trakcie meczu. To już chyba zawsze będzie nasza bolączka,
2
Dziś od 80min? Cały mecz graliśmy dobrze bez Leo tylko brakowało szczęścia, mieliśmy dużo więcej lepszych i dogodniejszych akcji do strzelenia gola od tych 2 które w końcu wpadły i co najważniejsze nad czym się rozwodzisz to właśnie udało nam się wygrać z dobrą niemiecką drużyną, która dzisiaj prezentowała się bardzo dobrze w obronie i udowodniliśmy, że bez Leo też się da. Poza tym to nie tylko Leo brakuje.
3
Od zera do bohatera. Dzięki Roberto.
0
Ale wcale nie narzekam na Inieste, wręcz przeciwnie, nie interesuje mnie to, że tracił te piłki czy nie przechodziły one tak jak on sam chciał, ważne, że próbował. Sytuacji z Rakiticie niestety nie mogę sobie przypomnieć, ale przyznać trzeba, że nasi zawodnicy się spisali tak czy siak. Bayer grał wysokim presingiem i świetnie w obronie, starty zdarzały się każdemu, bo gra była dynamiczna i ostra.
34
Gest, skromność, talent, oddanie, wielkie serce i walka do upadłego. Jak go nie kochać?
0
Straty może i mi umknęły, bo ogólnie trochę ich było, a najgroźniejsza jaka mi siedzi w głowie to po stracie Pique. Ale bez przesady też z tymi podaniami do tyłu, bo kolejnym przykładem może być podanie górą za plecy do Neymara w 38min to ta sytuacja ze słupkiem i Sandro. Iniesta był bardziej widoczny, fajnie grał starał się, natomiast to jego podania głównie nie przechodziły, a przynajmniej takie odniosłem wrażenie. No nic w takim razie czekam na statystyki.
0
Proponuje prześledzić jeszcze raz jego grę w tym meczu skoro wg Ciebie nic nie grał. Mógł mieć spokojnie kilka asyst gdyby koledzy byli skuteczniejsi np Pique z 5tego metra prosto w bramkarza lub nawet gola z wolnego dużo nie brakło, ale jasne rozpowszechniajcie dalej, że Rakieta słaby. Uczepiliście się go tak jak w zeszłym sezonie i tyle.
9
Muszę przyznać, że mimo, iż Rakitic grał dobrze to Roberto w ostatnim czasie zdumiewa. Idealne wejście robił robotę i nie chodzi mi tu o bramkę tylko całokształt. Co do Munira to ok w końcu się pokazał i brawo za dogranie piłki do Suareza, ale ta pierwsza asysta to po prostu kiepski strzał, a w reszcie meczu całkowicie niewidoczny. Najlepszą zmianą natomiast było wejście Alby. Mistrz jego nam trzeba w końcu dynamika, drybling i jego płuca pociągnęły naszą grę. Szkoda Iniesty, a wszystkich narzekających i zrzędzących, którzy nie potrafią dopingować i wierzyć w zespół pozdrawiam środkowym palcem zasrani kibice sukcesu.
10
Co do Suareza kocham gościa po prostu i z bólem oraz zażenowaniem czytam negatywne komentarze i porównania do Lewego. Lewego też lubię jest świetny, ale to właśnie Luisa uwielbiam i wara od niego!
2
Nie do opisania jest radość jaka towarzyszyła mi po tych cudownych 2 minutach. Po bramce Suareza tak wyskoczyłem z fotela, że czułem się jakbym był na Camp Nou i biegł razem bark w bark z nim. Euforia to mało powiedziane
1
Z jaką grą co wy płaczecie? Mamy ogromnego pecha. Same kontuzje, ciśniemy rezerwami mamy masę sytuacji w każdym meczu, a nic nie wpada. Za to przeciwnik może oddać jeden strzał z połowy czy z wolnego, a im i tak wpadnie przecież to jasne. Nam prędzej niż bramka, wpadnie
kontuzja.
0
Co za podanie Rakiticia, Suarez z pierwszej odgrywa w pole karne, a Sandro stoi w miejscu. Brawo
0
Alba za Mathieu teraz
0
Dokładnie zgadzam się, Sandro współgra dobrze, odgrywa piłki i wbiega w pole karne fajnie, ale dryblingu nie ma za nic.
0
Po cześci zapewne masz rację. Zastanawiam się tylko czym to jest spowodowane? W zeszłym sezonie Ci sami obrońcy stanowili najsolidniejszą defensywę w Europie..
0
Skuteczność skutecznością, ale bramki jakie nam ostatnio wpadają to też przesada.