Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No spoko nie ma za co. Ja oglądam prawie każdy, ale częściowo zgadza się też to co piszesz można odnieść wrażenie, że Messi gra nieraz na ŚPO bo często się cofa żeby rozegrać.
13
Nie chcemy więcej tylko chcemy, żeby były gwizdane prawidłowo.
0
Po obecnych występach wydaje mi się, że wniosek Lucho może być tylko jeden. MaTs dalej jedynie na puchary, a Bravo w lidze. Sprawdziło się to w zeszłym sezonie. Bravo będzie pewniejszy na regularne występy w lidze, a niemiec będzie mógł dalej walczyć i przede wszystkim rozwijać się grają w pk i lm.
0
W każdym meczu pod wodzą Lucho gra jako prawo skrzydłowy lub prawy napastnik, a to że się czasami cofa to oczywiste, czasami rzadziej czasami częściej w zależności od potrzeby i przeciwnika, a wtedy w jego miejsce wchodzi Alves lub Rakitic. Każdy jeden napastnik w każdej drużynie nieraz się cofa do rozegrania czy to Suarez czy Benzema czy Lewandowski. Wczoraj Messi grał typowo cały mecz w środku pola jako pomocnik i mimo, iż zagrał dobrze to lepiej jak jednak jest na swojej nominalnej pozycji wg mnie. Czyli właśnie z przodu jako napastnik.
0
Całkowicie się zgadzam Panie Bartomeu, natomiast do rotacji potrzebna jest solidna ławka, a tego w tym momencie brakuje. Poza Turanem i tak będziemy potrzebować pomocnika wiec oby transfer Pogby się potwierdził. O ile obronę mamy dobrze obsadzoną o tyle atak po odejściu Pedro również niedokońca. Zamiast wypożyczyć takiego Munira to my puszczamy Traore.. Trzeba coś zrobić z naszą ławką.
0
Spokojnie pomoc jest teraz słaba, ale od stycznia będzie Turan, a od przyszłego sezonu Pogba i wtedy będzie dobrze, póki co trzeba się męczyć przez bana.
1
Co za bzdura..
1
1. Wrzutek dużo nie było, a też są potrzebne do różnorodności.
2. Po jednej z tych wrzutek padła bramka.
3. Dani rozegrał pierwszy mecz po kontuzji.
4. Wrzutek było więcej z racji tego, że obok siebie miał Munira, a nie Messiego.
6
Marc za szybko nas przyzwyczaił do parad i solidnego bronienia. Prawda jest taka, że jest jeszcze młody i potrzebuje doświadczenia dlatego mamy Claudio. De Gei, Neuerowi czy Fabiańskiemu też z początku zdarzało się dużo baboli. Dobrze, że Marc gra sporo i się ogrywa, jestem pewien, że za kilka sezonów będzie podstawą i absolutnym topem wśród bramkarzy.
0
Ja również jestem z tych co ogromne nadzieje pokładają w Bartrze i Rafinhi. Jak się dowiedziałem, że Rafinha wypadnie na tak długo i że to jednak poważna kontuzja to mi się cholernie przykro zrobiło. Brakuje nam teraz kogoś do środka niewiadomo co będzie dalej z Rafinhą, a Iniesta młodszy już nie będzie. Przydałby się jakiś jeden solidny gracz więcej do środka dlatego jestem zwolennikiem transferu Pogby wydaje mi się, że taki zawodnik podobnie jak Rakitic będzie zapewniał stabilność gry z defensywy do ofensywy. Dzisiaj było również widać ile drużynie daje Suarez, no ale w meczach z gorszymi rywalami można też dać mu odpocząć :) kolejny mecz z Vigo może być ciężko dlatego dobrze, że pomiędzy dostaliśmy Levante i Las Palma. Oby wszystko układało się w dalszym ciągu dobrze. Ok, dzięki za dyskusje, ale lecę już spać, do zaś :)
0
Rakitic pracuje w presingu i obronie dobrze, natomiast z grą do przodu to już różnie wygląda, ma wahania formy. Częściej powinien też uderzać z dystansu. Potrzeba mu konkurencji, zacznie grać Turan to zobaczymy i w przyszłym sezonie prawdopodobnie dołączy Pogba więc będzie paka w pomocy, a tego nam trzeba, bo teraz ciężko o zmienników nie mówiąc o konkurencji. Co do Leo to mam dokładnie to samo, najlepszy gracz z nim można być spokojnym zawsze poza momentem w którym podchodzi do 11. Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby gdyby Luis je wykonywał. A co do jego roli jako pomocnik to ja wolę jak gra nominalnie na prawym skrzydle. Idealnie pokazała to czwarta bramka kiedy to Leo został z przodu otrzymał podanie i sam wykonał piękna akcje. Gdy większość czasu grał głęboko w pomocy to nie stwarzał bezpośredniego zagrożenia bramce, a do pomocy i tak często się cofa gdy gra z przodu, wiec wolę, aby to właśnie tam grał na stałe.
24
Ogólnie nie wiem dlaczego, aż tak bardzo narzekacie na eleven. W końcu mogę oglądnąć w tv bez żadnych ścin. Pokazują wywiady, skróty, nie ma reklam. Wszystko super. Parę błędów typu Tera może rzeczywiście momentami irytuje, ale na ogół jest super. Może to dopiero początki i będzie jeszcze lepiej z komentarzem w przyszłości.
0
Rakitic takie właśnie ma zadania w Barcelonie. Jako pracuś do tego czasami się podłącza i wybiega w pole karne jako element zaskoczenia. Wszystko fajnie, ale zirytował mnie dzisiaj po przechwycie piłki. Miał 100% okazję i mógł albo strzelać mając przed sobą tylko bramkarza albo wyłożyć Messiemu na pustą bramkę, bo droga była wolna, a on zwolnił holował piłkę i przewrócił się chyba o własne nogi wpadając na bramkarza.. To było słabe.
0
No nic po prostu moje zdanie się różni od Twojego. Sandro parę razy się przewrócił, ale wg mnie mimo, iż zagrał kiepski mecz to i tak był on lepszy niż Munira. Zwróć uwagę, że Sandro grał na trudniejszej pozycji. Większość czasu na 9 i kilka razy odegrał fajnie piłkę np do Neymara. A przypomnisz mi jakąś sytuacje w której Munir się pokazał z dobrej strony?
0
Poparłeś niezły mecz Munira argumentem trochę niedokłanych podań? To rzeczywiście sukces w końcu mógł ich zepsuć więcej. Udany występ nie ma co ;)
0
Z tego klepania z Leo przeważnie wychodzą bardzo groźne okazję bramkowe. Przypomnę, że gra jako prawy obrońca, a w Barcelonie zarówno prawy jak i lewy obrońca jest kluczowy do gry w ataku. W tym meczu w defensywie nie miał wielu okazji do wykazania się.
6
Real sam sobie podbił tą średnią remisując z Gijonem ^^
5
Najgorzej, że Munir i Sandro w końcu mieli okazję pograć cały mecz ze stosunkowo słabym rywalem, a nie pokazali zupełnie nic! Ba, zagrali totalny piach. O ile Sandro jeszcze kilka razy dość fajnie zagrał klepke o tyle Munir nic tylko przeszkadzał, równie dobrze mogliśmy grać w 10.
0
Zakwalifikowałem Alvesa na plus z racji tego, że to był jego pierwszy mecz po kontuzji, a taki zawsze jest ciężki, poza tym on wykonał drybling i wrzucił piłkę po której padła druga bramka. Po trzecie obok siebie miał Munira dlatego mógł wypaść blado. Był skazany ma wrzutki bo nie miał z kim klepać.
0
Podsumowując dzisiejszy mecz to wg mnie:
Na plus: Messi, Busquets, Mascherano, Bartra, Alves
Na minus: Sandro, Munir, Rakitic, Ter Stegen
Bez oceny: Neymar i Adriano.
0
Messi który został z przodu, nie musiał rozrzucać piłek i rozkręcać akcji ze środka pola i już widać efekt. Musi grać na prawym skrzydle i tyle nie w pomocy.
0
Strasznie irytujące są dzisiaj niektóre zagrania. Dziwny ten mecz.
0
Na co rakitic się zatrzymał? Strzał, albo podanie z pierwszej piłki i po zabawie. Holują tą piłkę na siłę.
1
Szkoda. Myślałem, że będzie klasyczny hattrick 2 karne plus dostawienie nogi i gol na pustą. A tka zmarnowana 11stka.
0
Ojjj.. Z Marciem chyba rzeczywiście się dzieje coś złego.
0
Kibice na Camp Nou niczym użytkownicy na forum Fcbarca.com. Teraz się obudzili i dopingują, teraz po bramkach jest ok, a wtedy gdy naszym nie idzie i potrzebują wsparcia to jest cisza. Dobrze, że nie zaczęli jeszcze gwizdać. Tragedia.
0
Cóż za karny! Tak jest Leo! Tak trzeba strzelać! Ale mnie to cieszy
0
Dyskusja z Tobą jest jałowa i nie widzę sensu prowadzenia jej dalej. Cieszmy się meczem, pozdrawiam ;)
0
Aha czyli tego się czepiasz. Ok skład liczy 11 osób na pół to jest 5,5 czyli ERROR nie da się mieć w składzie pół zawodnika. Sorry mój błąd. Miłego oglądania.
0
Munir, Sandro, Bartra, Adriano plus Alves wracający po kontuzji to wg Ciebie podstawa? Jaka głęboka? Nie wydaje mi się, żeby taki Munir był podstawowym zmiennikiem.