0

@kamiVeB u mnie jeszcze nie, ale do niedzieli trochę czasu ma i kto wie może zdąży obskoczyć te raptem kilka milionów mieszkań i domów :D

4

Czyli te dyskusje Mentzena to jednak faktycznie były jedynie skokiem na zasięgi i swoją własną popularność.

Wielkie zapowiedzi, że zaprosi obu kandydatów na rozmowy, na podstawie których wyborcy SAMI będą mogli ocenić ich występy i zagłosować jak chcą. Nie powiem zaskoczyło mnie to, bo stwierdziłem że bardzo dobrze Mentzen to rozegrał i pokazał wszystkim jaki jest niezależny.

Co się dzieje tydzień później czyli dzisiaj? Nagrywa odcinek, w którym ciśnie głównie po Trzaskowskim jednoznacznie mówiąc, że nie ma zamiaru na niego głosować i sugerując jasno wyborcom co jego zdaniem powinni zrobić, a na końcu dodaje że każdy ma swój rozum i zrobi co uzna za słuszne XD Czy on ma wyborców za idiotow, że wmawia im na każdym kroku, że oni mają własny rozum przy czym sam im sugeruje w tym samym materiale co mają robić? Być może wyszło tak po akcji piwko z Sikorskim i zjebce od kolegów klubowych, ale finalnie w mojej ocenie wyszło słabo - chociaż rozumiem że chciał się finalnie wybielić wsrod swoich wyborców, bo i tak mało kto poza nimi ten dzisiejszy materiał obejrzy. I oczywiście, jasnym jest i nie trzeba było tego podkreślać jak już chciał grać kartą niezależności, że cała Konfa i on sam zdecydowanie ma bliżej do Nawrockiego i nikogo to nie dziwi. Cóż, miała być wielka niezależność i pozostawienie wyborcom wolnej ręki, a wyszła hipokryzja i skok na zasięgi.

Ta kampania to jedno wielkie X i D i to z każdej strony. Przejdzie to do historii, wskoczyliśmy na inny level i już nie mogę się doczekać co będzie za 5 lat, bo ewidentnie wyznaczylismy nowe standardy.

0

@MesQueUnClub96 kto wie może to z Kurskim to ustawka, żeby pokazać jakim to silnym i niezależnym kandydatem jest Karol. Tego się nie dowiemy, ale z punktu widzenia sztabu KN to wypadałoby pokazać też coś pozytywnego po wielu dniach gdzie afera goniła aferę.

1

@Safrani być może, tak jak mówię słabo bardzo śledziłem ich jak i cała Premier League odkąd trafiła u nas do viaplay. Mnie tylko przeraża ta kwota za Diaza, ale z drugiej strony pytanie ile ma kosztować kontrakt Rahsforda. Tak czy siak LS uważam że jest niezbędny

0

Rashoford jako solidny zmiennik na wypożyczenie niż Diaz za absurdalne pieniądze? Oczywiście jestem na tak. Dodam tylko, że za 80mln to można kupić topowego piłkarza świata, a nie gościa którego LFC chce usilnie wypchać, bo nie spełnia ich oczekwian. Oglądałem tylko kilka meczów w zeszłym sezonie LFC i AV więc ciężko mi się wypowiedzieć dokładnie, ale Rahsford prezentował się całkiem przyzwoicie, a Diaz np w dwumeczu z PSG przepadł. Oceny z tego dwumeczu Rashsford ma lepsze od Diaza, a na przestrzeni całego sezonu noty podobne. Liczby oczywisice Diaz ma lepsze, ale pełnił rolę podstawowego zawodnika i w lepszej drużynie, która wygrała mistrzostwo.

0

@lithotripter Rozumiem i zgadzam się. Chociaż z założenia tak, o ile nie wymyka się to spod kontroli czyli w sytuacji gdy dochodzi do przypadkowego spotkania ekip z różnych środowisk w jednym miejscu tak jak to miało miejsce we Wrocku. Jak już doszło do spięcia to nie odpuścili jak widać mimo że to było miejsce publiczne.

0

@ketrab321 gracze ofenywsni mają szansę pokazać się w lepszym klubie, który stwarza więcej okazji. Z bramkarzami jest odwrotnie. Ma łatwiej pokazać się z dobrej strony w gorszym klubie, bo jego zespół dopuszcza rywala do wielu okazji. Garcia rozegrał świetny sezon i jest ciągle młody i perspektywistyczny. Jeśli my go nie wyciągniemy zrobi to ktoś inny. Pytanie kogo innego szukać za rok? Może ktoś się pojawi, ale na ten moment na rynku wielu alternatyw nie ma.

2

Czytam wpisy, że pewne osoby straszą imigrantami w związku z rozbojem kibiców na rynku we Wrocławiu. Pomijam już fakt, jaka to manipulacja jest, bo oczywiście nie mają z tym nic wspólnego imigranci, a zwykli kibole. Czy dobrze rozumiem, że te osoby specjalnie nie zwracają uwagi na fakt, że to ustawka czyli rozbój kibiców kilku drużyn, żeby tylko nie określić tego mianem formy aktywności sportowej? Czy taka forma aktywności sportowej to coś złego?

0

@sokot widzę Mazurek i nawet nie odpalam. To jak nisko upadł dziennikarsko powinno odsunąć go na dobre od miana bycia dziennikarzem.

0

@KamQiX sam chętnie bym się dowiedział czegoś więcej w tym temacie, bo póki co wiem że nic nie wiem. Bardzo mało informacji na ten temat, więc może to być pomówienie. Być może to nie jest pomówienie, ale jak to ocenić na swój sposób, chętnie bym dowiedział się jakiś konkretów. Tematy typu np ta z kawalerka jest dużo łatwiejsza do oceny.

1

@tomcias10 ja czytałem kilka sondaży, w których 43-47% wyborców jest zadowolonych, a już przeszło 50 nie, więc trendy się odwróciły o te kilka % względem wyborów. Większość jest zadowolona z jego podejścia do imigrantow, ale ponad 66% krytykuje działania gospodarcze i ponad połowa wyborców uważa, że przekracza on swoje uprawnienia co jest niebezpieczne dla kraju.

0

@Aragorn33 tak to jest jak się skrajnego glupca i biznesmena dopuszcza na urząd prezydenta. Szybko amerykanie pożałowali jego wybrania, a najlepsze jest to że to dopiero początek i te kino będzie trwać jeszcze długo. "najlepsze" oczywisice prześmiewczo, bo to istna tragedia nie tylko dla usa, ale i reszty świata i nas w Europie również mocno dotyka. Gospodarka ucierpi, ale oby obyło się bez rozpętania kolejnej wojny..

2

@VegetaPolska dokładnie, zamknąć oczy, zasłonić uszy i na głos śpiewać: nic nie słyszę nic nie słyszę :D

Karol to w istocie szlachetny człowiek, który bez powodu oddaje własne mieszkanie na cele charytatywne, do kibolskich ustawek i znajomości z osobami z grup przestepczych sam się przyznał w debatach (ale rozumiem, że to wciaz dla Ciebie nie jest żaden dowod), a z sutenerstwa może się wybronić przed sądem i to zaledwie w 24h, ale jakoś nie spieszno mu do tego, ciekawe dlaczego? :) Aaa no tak to przecież ustawka Tuska, przecież Czarnek dzisiaj o tym u Rymanowskiego powiedział.

Innymi słowy dowodów brak. Rozumiem, że nic do Was nie dociera i wszyztko checie mieć poswiadczone na pismie i to najlepiej sądowym, a gdy już do takiego zaprasza się Karola to nagle jest to ustawka i on nie będzie przed sądem rozmawiać.

1

@maroon a czy powiesz mi co Twoim zdaniem oznacza zwrot więzień polityczny? Ja mówię o przestępstwach jakiego dopuszczają się politycy i jeśli są dowody, że działają lub działali na szkode państwa lub je okradali to powinni moim zdaniem być postawieni przez sąd, chodźby dla przykładu, abyśmy w przyszłości jako społeczeństwo nie doświadczali takich zachowań. Jeśli na to w tym momencie pozwalamy to w przyszłości będziemy mieć jeszcze większy problem. I nie, teraz ich nie wsadzają. Znaczy dostali prawomocny wyrok, ale tak się złożyło że ich kumpel z parti zajmował stołek prezydenta i ich ulaskawil :)

1

@tristan87 nie, tu i tu jest taki sam ściek i nie ma co się przerzucać, chociaż w ostatnich dniach kanal zero stara się wieść prym. Jeśli ktoś nie uważa, że kanal zero, tvp, tvn, republika to taka sama propaganda to już wiem, że ma odpowiednio "ugruntowane" poglądy.

1

@RafiVeB różnica taka, że Ci anonimowi informatorzy ze strony KO mają służyć jako świadkowie w sądzie pod przysięgą i z tego co zostało ujawnione to nawet podpisali takie deklaracje, a nie wygaduja tego bez poręczenia w mediach jak Czarnek, bo to bez konsekwencji i bez pokrycia może zrobić każdy :)

0

@wyrek taki, żeby oczyścić go z zarzutów? Badanie po łebkach jest dla niego w teori nawet bardziej korzystne bo w wypadku braku wiarygodnych dowodów sąd rozstrzyga na jego korzyść. Dodam jeszcze jedno, jak strona PiS może twierdzić, że tak nie będzie i że to ustawka skoro nawet nie zapoznała się z tymi dowodami, bo nie zostały one jeszcze przedstawione? :)

2

@wyrek nie po to jest tryb wyborczy, żeby badać dokładnie sprawę. Oczywistym jest, że się nie da, a ten tryb jest stworzony do powierzchownego i szybkiego rozpatrzenia i w razie braku ewidentnych dowód sąd wydaje wyrok na korzyść oskarżonego. Takie są przepisy, ale historycznie też można to potwierdzić że większość wyroków właśnie tak zapadala, potrzebne są mocne i wiarygodne dowody. Dlatego to wszystko jeszcze bardziej śmierdzi w mojej ocenie.

1

@Irmscher10 no przecież honorowo kłamał w temacie kawalerki w imię wyższego dobra :D
A tak na poważnie to moim skromnym zdaniem nie ma w świecie polityki bardziej niehonorowego polityka niż Czarnek :)

8

Czarnek dzisiaj u Rymanowskiego:
Nie będzie trybu wyborczego, bo cały aparat państwa jest ustawiony by wydać negatywny wyrok w sprawie Nawrockiego. To jest pułapka przygotowana przez KO i Czarnek ma na to dowody w postaci swoich informatorów, ale nie będzie ich zdradzać i ujawniać. Na pytanie Rymanowskiego jaką ten ma pewność, że Czarnek nie wymyślił tych informatorów i czy nie kłamie w temacie tej ustawki, ten odpowiada że jest człowiekiem honoru i przysięga.

0

@AlwaysBlaugrana moim zdaniem najpotrzebniejsze do wzmocnienia pozycje to w tej kolejności: LS>BR> LO>N.

2

@insp1re widzę komus za mocno wleciał kanal propaganda zero, że wyciągane są argumenty typu "wystawianie do pustej" w trakcie debat. Jeden z wielu idiotyzmow manipulacyjnych powtarzanych u Stanowskiego. Jakie wystawienie do pustej niech mi ktoś wytłumaczy? Wyprowadzenie w pole Nawrockiego, który ośmiesza się mówiąc że załatwił chipy w USA? Xd chyba tylko beton pisowski w to wierzy, bo dla każdego normalnego człowieka to jest śmiechu warte żeby takie bzdury wmawiać ludziom i jest to przykład pospolitego kłamstwa. Także niezłe "wystawianie do pustej" chyba na samobója Nawrockiego. Chociaż pewnie są ludzie którzy mimo braku dowodów i jakiegokolwiek potwierdzenia oficjalnego ze strony USA w to wierzą :)

0

@maroon uzasadnisz? Jeśli jakikolwiek polityki niezależnie od przynależności partyjnej oszukiwał państwo i robił walki to dlaczego ma nie iść siedzieć? To jest w naszym wspólnym interesie w końcu zacząć wsadzać przestępców politycznych do paki chodźby dla przykładu, aby w przyszłości pomyśleli dwa razy zanim zaczną kraść, że władza może się zmienić i za kilka lat może przyjść na nich pora. Póki co PiS myślał że są bezkarni i nic im nigdy nie będzie grozić i dokonywali rozboju w biały dzień.

8

@GeneralXavi mega to irytuje, na czas wyborów powinna być cisza piłkarska

0

@wyrek i podtrzymuje. Mając trochę wspólnego i doświadczenia na tym polu powiem tak. Mnie to nie dziwi, bo jeden radca powie tak, a drugi inaczej. Wszystko to kwestia interpretacji przepisów i niestety tak to najczęściej wygląda. Ja dopuszczam obie wersje. Finalnie rozstrzygnięcia dochodzi w sądzie, a dopóki tam sprawa nie trafi to możemy sobie gdybać. Oczywiście każdy sąd też może według uznania rozstrzygnąć, stąd mam przekonanie że w tej sprawie obie strony mogą mieć swoje racje.

0

@malicinho na konfe to głosowałem w 2019r. Teraz w wyborach prezydenckich głosowałem na Zandberga i nie kryje się z tym pisałem o tym kilkukrotnie o dyskutowałem dlaczego nie zgadzam się już z częścią postulatów Konfederacji :) może teraz ma dla Ciebie to więcej sensu. A odnosnie wyborców Konfy to też się nie zgodzę. Z racji, że sam byłem za konfederacja lata temu to mam sporo znajomych i grup konfederatow do których w dalszym ciągu należę i ciągle prowadzimy sporo merytorycznych dyskusji z szacunkiem i zrozumieniem dla obu stron. Muszę Cię zaskoczyć, ale spora część z tych znajomych i ludzi z grup nie idzie na wybory, idzie oddać nieważny głos lub nawet zagłosuje na Trzaskowskiego.

0

@clyde okej, teraz rozumiem co miałaś na myśli. Spoko, udzieliła mi się ostatnio ta polityka przez to ile się dzieje, ale nie prowadzę kampani Trzaskowskiemu, a raczej punktuje Nawrockiego, bo nie rozumiem jak ktoś taki może w ogóle być rozwazany przez nasze społeczeństwo jako jakakolwiek opcja i jakim cudem ktoś taki w ogóle może w naszym państwie być dopuszczony do kandydatury na najważniejsze stanowisko w kraju. A Rafał to mi tam koło wuja lata i to czy on będzie prezydentem czy nie :D wzajemnie, miłego!

0

@AlwaysBlaugrana dobre pytanie, też mnie to zastanawia. To była idealna dyskusja pokazująca, że jednak większość ludzi potrafi logicznie myśleć i zgadza się ze sobą.

3

@LOPEZ16 no Tusk mocno poleciał z tym Muranskim :D chodźby te oskarżenia to byla prawda to powolywanie się na takie źródła to odklejka i może tylko zadziałać na niekorzyść Trzaskowskiego.

2

@clyde co w tym ciekawego, bo nie rozumiem? Wcale się z tym nie ukrywam, a jak odpisuje i zaczynam dyskusje z kimś nowym to mówię mu wprost o swoich poglądach. Nie popieram Nawrockiego przez to jaka jest osobą dlatego oczywistym jest, że prawie w każdym moim komentarzu politycznym plynie taka narracja. Ameryki nie odkryłaś, ale szacun że chciało Ci się zliczac te komentarze w niewiadomo w jakim celu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?