1

@CLS63AMG no nie jest, ale co to ma do rzeczy, bo nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytanie? To, że Onet wypuszcza artykuły punktujace afery na Nawrockiego to źle? Ktoś broni innym mediom robić to samo na Trzaskowskiego? Czy nie liczy się już, że na Nawrockiego wychodzi dzień po dniu afera za afera, bo ten człowiek to jedna wielka afera i nieciekawy typ? Zamiast to przyznać lub skonfrontowac te informacje to ignorujesz to totalnie i od razu odwracasz atak na drugiego kandydata

0

@Destroyer_of_Worlds no daj spokój, Nawrocki ma tyle pozytywnej energi i przy tym jest taki dobry i święty, że z ambony w samym Watykanie mógłby tłumy porwać. Nie to co Trzaskowski, tam panuje tak demonicznie zła energia, że wypadałoby egzorcyste wezwać.

6

@CLS63AMG a to nie ma innych mediów i innych dziennikarzy niż Onet? Broni ktoś komuś pisać negatywne teksty na Trzaskowskiego? Jeśli są takie informacje, o których piszesz i są na nie dowody to na pewno takich artykułów sporo powstaje. Dlaczego o podstawny zarzut w stronę Nawrockiego odpowiadać od razu ogniem w drugą stronę tak jakbyś nie przyjmował do wiadomości, że na Nawrockiego wychodzi w ostatnich dniach afera za afera.

0

@LOPEZ16 jak dla mnie nie ma zwady tylko nie kojarzę takich komentarzy i miałem wrażenie, że to podkoloryzowane zostało przez Ciebie. Jeśli chcesz to szukaj, nie twierdzę, że tak nie było, ale jak sam widzisz mam mnóstwo komentarzy i jeśli musisz przekopać ich z 200 albo lepiej żeby w jednym z nich znaleźć coś niedokońca spoko to już i tak lekkie wyolbtzymienie moim zdaniem, bo na ogół trzymam kulturę wypowiedzi. Tak czy siak doceniam że chciało Ci się tyle kopać :)

PS. Dodam jeszcze tylko jak już sam pewnie zdążyłeś zauważyć, że nie jestem wyborca Trzaskowskiego, ale nie dopuszczam myśli że ktoś taki jak Nawrocki może być naszym prezydentem.

1

@VegetaPolska w Mielnie dużo patologi, nocami niebezpiecznie. Sporo pijanych lub po mocniejszych używkach, zdarzają się bijatyki na ulicach i nawet w ciągu dnia ludzie robią bydło. Jest kilka imprezowni i to przyciąga ludzi, którzy chcą się bawić. W innych miastach nadmorskich raczej spokojniej czyli mniej się dzieje wieczorami, imprez też jest mniej, ale zawsze coś się znajdzie.

0

@LOPEZ16 jasne, po prostu trochę przykro mi się robi gdy ktoś umyślnie bądź nie, dla zielonych lub nie, nadinterperetuje lub manipuluje moje komentarze. Jakby nie było to wystawiłeś mnie na pośmiewisko w oczach innych. Nie jestem święty, czasami poniosą mnie emocje, ale staram się nikomu nie ubliżać, a przedstawiłeś to inaczej. Nie oczekuje przeprosin, ale mógłbyś chociaż to sprostować lub usunąć komentarz jeśli nie był prawdziwy, bo stało się i nie mam pretensji do Ciebie, ale nie chciałbym być tak oceniany w oczach innych, którzy swoją drogą i tak już czytając Twój wpis swoje o mnie mogli pomyśleć.

0

@LOPEZ16 no tak, takie coś kojarzę i podtrzymuje. To były moje przemyślenia na gorąco po debacie i dzieliłem się z nimi, zresztą jak widać nie były one nietrafione, bo jak się później okazało to jednak Braun i Zandberg zyskali.


Natomiast, nie przypominam sobie żebym wyzywał ludzi głosujących na prawice od nienormalnych, no ale może gdzieś palnalem coś głupiego w przypływie emocji.

0

@LOPEZ16 jasne, dzięki :)

0

@LOPEZ16 a i jeszcze jedno, mógłbyś wskazać z kiedy dokładnie te cytaty z moich komentarze są? Bo nie przypominam sobie, żebym tak pisał, a nie mogę teraz w histori z początku maja nic takiego znaleźć.

0

@LOPEZ16 i gdzie tu widzisz sprzeczność? Nie da się kogoś szanować i jednocześnie uważać, że nie nadaje się na prezydenta? XD Sławka szanuje, ale podtrzymuje że moim zdaniem przynajmniej w tym momencie się nie nadaje. Brakuje mu doświadczenia, może kiedyś się to zmieni. Za to Nawrockiego ani nie szanuje, ani tym bardziej w mojej ocenie nie nadaje się na prezydenta dużo gorszy od Mentzena.

3

@Szmulek dodałbym jeszcze, że szanuje podejście Sławka bycia niezależna partia. On rozumie, że nie może zostać przystawka PiS. W dłuższej perspektywie moim zdaniem więcej na tym ugra.

I tak, wygrana Trzaskowskiego w przyszłości moim zdaniem lepiej zrobi Konfederacji, bo oczywistym jest ze łatwiej im będzie pokonać opozycje Tuska, która coś czuję że straci za 2,5 roku władze, niż teraz płaszczyć się przed Pisem, popierać ich, a później jak wskoczyć nad nich? To się nie uda.

0

@Kgorecki2500 zabijać się nie będą, ale każdy zdaje sobie na pewno sprawę że jest ich o jednego za dużo na lidera i potencjalny stołek premiera.

0

@Kgorecki2500 rozumiem, spoko. Głosuj zgodnie ze swoim sumieniem. W samej Konfederacji też są różne podejścia w zależności z której parti się kto wywodzi widać to teraz klarownie po Bosak i Mentzenie. Mi bliżej do podejścia Mentzena, ale szanuje jak ciągle uważasz że mimo wszystko lepiej robić Pisowi dobrze niż być niezależnym.

0

@Kgorecki2500 poważnie? Niemożliwe :P a Ty jak dalej przy Nawrockim?

0

@michal26 brawo ja tu popieram stanowisko Mentzena. Chcac zachować niezależność nie popiera żadnego kandydata. Ty z jednej strony piszesz, że też ale z drugiej domyślam się że bez zmian i tak jak Bosak mówi idziesz na #bylenietrzaskowski, tak? :]

3

@Riol pokaz mi w histori prezydenta jakiegokolwiek kraju, który brał udział w ustawkach. Nie mówimy tutaj o przeciętnym szarym polaku, ale o kimś kto kandyduje na najważniejsze stanowisko w Państwie. Wiesz dlaczego nie znajdziesz takiego przypadku nigdzie indziej? Bo większość krajów zgodnie z obowiązującymi tam zasadami z miejsca skreśla takiego kandydata i nie ma ktoś taki możliwości w ogóle się ubiegać.

2

Duda dobrze też dzisiaj poleciał u Rymanowskiego. Co sądzi o ustawkach kibolskich Nawrockiego? "Wszyscy wiedzą, że chłopcy zwlaszcza MOCNI I MĘSCY lubią się czasami poszarpać"

Ależ ten nasz Karolek mocny i męski, bo się napier w ustawkach mając 25-30 lat co już moim zdaniem nie taki młody, bo od 18 roku życia jest się odpowiedzialnym w naszym kraju za swoje czyny i w takich sprawach wyroki skazujace się dostaje, ale co ja tam wiem.

A jak Duda został przez słuchacza zapytany czy powinien głosować za takim gangusem czy zostać w domu to odpowiedział na to w skrócie że z boża pomocą po przeczytaniu 10 przykazań Bożych dostanie odpowiedź xD

2

@Ojciec5tkidzieci sympatyczna babeczka zdobyła 1% poparcia i zaskoczony jesteś, że niewiele trzeba by zdobyć serca tych ludzi? A co trzeba żeby zdobyć serca około 50% ludzi w kraju? Być gangusem, alfonsem, wyludzaczem? Brać na wizji używki i szczycić się ustawkami kibolskimi i znajomościami kryminalnym, tak? To Cię nie dziwi czy dziwi?

2

@ShawnC też to zauważyłem, w ostatnich tygodniach mnóstwo razy widziałem jak Rapha robi ruch na wolne pole, a obrońcy nie posylaja już długich piłek. Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak zagrali, a faktycznie na jesień to była opcja w każdym meczu i Rapha z tego doskonale korzystał.

1

@alone49 zgadzam się. Te kłótnie, szczujnia jaka w ostatnich latach była nam serwowana poroniła niejedną rodzinę. Nienawistne społeczeństwo łatwiej kontrolować, łatwiej ich przycisnąć do oddania głosu gdy uwierzą, że tylko ta jedna opcja jest właściwa.

3

Kurde, ale ze Mentzen ukrywa/kasuje komentarze pod swoim statementem? Jak to jest z tą wolnością słowa? Rozumiem, że tak jak ze wszystkim innym czyli tam gdzie dla jednych się ona zaczyna to dla innych się kończy, co nie?

0

@Deathwing112 wiecie jak z tą wolnością jest u Konfederatow, tam gdzie dla jednego zaczyna się wolność dla drugiego się ona kończy ;)

7

@AlwaysBlaugrana w ostatnim czasie jest to strasznie zauważalne. Stanowski zszedł na psy i to jaka tube propagandowa zrobił z tego kanalu to szok. Każdy program teraz co wychodzi, dosłownie każdy odcinek z ostatnich kilku dni to jest żenujący poziom, propaganda i manipulacja rodem z tvpis z czasów świetności. Zawsze lubiłem Krzyśka, ale to co ostatnio pokazuje to szczyt żenady. Najpierw wychodzi do debat i ciśnie jaka propaganda jest w tv, a sam kilka dni później robi dołowanie to samo wyprowadzając jednostronny atak w stronę koalicji. Obrzydliwe.

1

@Jakchcesz warto dodać, że to nie sam Sikorski, a profil jego sterowany z Węgier lub z Berlina. Zagraniczny kapitał wymierzył atak ewidentnie

6

@directedbyfcb ale oni na pewno byli na miejscu tylko problem polega na tym, że nie spodziewali się, że Trzaskowski tak dobrze wypadnie, a później jeszcze piwko wleci. Przecież Stano mówił z wypiekami na twarzy, uchachany od ucha do ucha, że jest przekonany że u Mentzena będzie CIĘŻKA ORKA Trzaskowskiego. Dupsko ich tak piekło wczoraj, że nie dali rady wejść przed kamerę, musieli ochłonąć i dzisiaj wylewają frustracje.

10

@gumaz oho czekałem aż ten pajac się odezwie, jego też pięknie dupsko piecze xD

Propaganda jaką w ostatnich dniach serwuje na swoim kanale to jest istne arcydzieło. Czy on rozpoczął wyscig o złotego grała propagandy i chce przebić tvn/tv republike? Jak większość tutaj wczoraj uznała to lepiej u Mentzena wypadł Trzaskowski od Nawrockiego. Tymczasem dzisiaj wlatuje kolejny odcinek napieprzanki na Trzaskowskiego, to jest hit xD

1

@kamiVeB wyrwane z kontekstu, włączyłem na kilka minut tvn24 żeby to sprawdzić i cały czas pokazują tu i tu tłumy ludzi. Niektórzy to mają pięknie sprane mózgi zarzucając manipulacje podczas gdy sami manipulują LOL

7

Mam wrażenie, że ciągle większość społeczeństwa patrzy na to kto ZYSKA kto STRACI. Ludzie, tu nie toczy się aktualnie gra o rządy, bo te wybory będą za 2,5 roku. Do tego czasu tak czy siak będzie rządzić koalicja.

Tutaj gra jest o to kto przez najbliższe 5 LAT (nie 2,5!) będzie NASZYM prezydentem.

Prezydent to funkcja głównie reprezentatywna. Ma reprezentować nas w świecie, być wizytówka i twarzą wszystkich Polaków niezależnie od poglądów, bo te jak wiemy są w społeczeństwie naszym podzielone. Czy do Was to dociera, że rozważacie oddanie głosu na gangusa, wyłudzacza, alfonsa, gościa którego kumple to kryminaliści gdzie część z nich odsiaduje wyroki typu morderstwa maczeta nieletnich (o zgrozo gdyby zaczął ich ulaskawiac). Gość, który na wystąpieniach publicznych bierze snusa i nic sobie z tego nie robi, wstydu nie ma. Jest prostacki, a jego brutalność dopiero zobaczymy w pełni okazałości jak wygra wybory (oby nie). A na to wszyskto przede wszystkim gość, który nie ma zielonego pojęcia o polityce, bo politykiem nigdy nie był, a w CV poza jednym etacie w IPN może poszczycić się staniem na bramkach w klubach i na wejściach hotelowych gdzie załatwiał panny do towarzystwa. Nie naklaniam do oddania głosu ZA Trzaskowskim, ale proszę - przemyślcie czy dacie radę sobie spojrzeć w lustro po oddaniu głosu na Nawrockiego i sami przed sobą odpowiedzcie czy takiego obrazu i przyszłości dla Polski checie, mi odpowiadać nie musicie.

2

@DrDNA oddanie głosu nieważnego to tak jak piszesz też głos. Pokazanie niezadowolenia, jakby takich głosów było więcej to może zaczęłaby się jakaś merytoryczna dyskusja. Generalnie nie jesteś sam, mam kilku znajomych konfederatow, którzy również w trakcie tej kampani stwierdzili, że oddadzą nieważny głos lub nie pójdą na wybory. Nie chcą Trzaskowskiego, ale to jak Nawrocki obrzydzil prawicowym wyborca obraz prezydenta to przebił nawet Trzaska.

0

@July_6_BcN może zmienił poglądy jak zobaczył jak wyglądają babo prawaki XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?