Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mezocyklon87 oczywsicie, że tak chociaż oni tego nie rozumieją. Aktualny stan w Polsce potwierdza, że prawica ma większość, więc i tak rządy Tuska skończą się już za 2,5 roku.
0
@Stinger_ to już inna sprawa i z tym też się zgadzam. Teraz nie mówimy o parti, jej programie i realizacji, bo realnie prezydent nie ma wpływu na to. Prezydent to głównie funkcja reprezentatywna, wizytówka i twarz wszystkich Polaków. Jeśli naszą twarzą w świecie ma być alfons gangus bez kompetencji to może nam być jedynie wstyd i nic więcej. Sorry, ale jako naczelny hejter PO mówię z pełnym przekonaniem, że do takiego Trzaskowskiego to ta patologia podjazdu nie ma.
3
@Mow_mi_Douglas jak widać to połowa ludzi w Polsce wstydu nie ma to co się dziwić. Im to przeszkadzać nie będzie, obrzydlistwo.
1
Nie rozumiem dlaczego bruaniarze i pisowcy tak się spruli do Sławka o wyjście na piwo. Bardzo dobra akcja, łącząca ludzi i polityków.
Odnośnie samych interesów Konfederacji to uważam, że oni w koalicji z Pisem będą rządzić w kolejnym Sejmie już za 2,5 roku i to w interesie Konfederacji powinno być, aby Trzaskowski wygrał teraz wybory. Dużo łatwiej będzie im dojść do głosu później w koalicji niż wlecieć pod but PiSu z Nawrockim na czele. Oni będą rozdawać karty w momencie gdy wyjdą na pierwszą siłę prawicy, a jest duże ryzyko, że tak się nie stanie gdy Nawrocki będzie rządzić, to tylko doda siły pisowcom na kolejne lata.
1
@Luciano99 o to to, też dużo głosów od znajomych słyszałem, że Tarczyński by pozamiatal
0
@Matheu12 ja tu nie przykładam dużej wagi do tego, że Nawrocki wypadł gorzej u Mentzena niż Trzaskowski. Nawrocki to po prostu gangus, alfons, powiązania z przestępcami i co najważniejsze no cienki jak kalesony w politykę, bez żadnych znajomości międzynarodowych. Jak ktoś taki może nas godnie reprezentować w świecie...
0
@michal26 no właśnie, więc może coś być na rzeczy. Zastanawia mnie teraz jedno. Na każdym kroku piszesz, że nie zagłosujesz na Trzaska, bo to grozi władza absolutna. I tak teraz sobie myślę, przecież Sikorski też oznaczałoby władze absolutna, więc na niego byś rozważał głos? Nie klei mi się to. Nie kupuje argumentu, jeśli napiszesz, że jeden będzie długopisem, a drugi by nie był, bo to jest nie do zweryfikowania póki żaden nie będzie prezydentem. Tak samo buło z Duda, okazało się to dopiero po fakcie. Zresztą o czym my mówimy większość prezydentów i tak podpisuje większość ustaw, to nie ma większego znaczenia.
15
Wiecie dlaczego Nawrockiego nie ma przy piwku z Mentzenem i Trzaskowskim?
Bo pilnuje wejścia na bramce :D
1
@michal26 też ubolewalem nad tym, ale słuchałem kilku ekspertów, którzy zgodnie twierdzili, że na niego jest dużo więcej afer i nie chcieli wystawiać kogoś mocno kontrowersyjnego. Możliwe że to błąd
2
@rocky5 poglądy poglądami, ale głosować na kogoś kto nie ma kompletnie kompetencji do czegokolwiek, a do tego ma znajomości w polswiatku przyszłość gangusa alfonsa no to sorry, ale mi będzie wstyd mieć takiego prezydenta. Ja nie jestem wyborca Trzaska, ale zagłosuje na niego, bo niedobrze mi się robi na myśl, że ktoś taki jak Nawrocki może być nasza twarzą w świecie. Odnośnie głosowania przeciwko to tego też nie rozumiem. Sam 5 lat temu na Andrzeja głosowałem i kieruje się tym, że albo głosuje za kimś, albo wstrzymuje się od głosu
1
@Rewolucja123 oczywisice że prezencja, doświadczenie i zdolność do merytorycznej rozmowy się liczy.
Ja nie jestem wyborca Trzaska i nikogo nie namawiam do oddania na niego głosu. Pójdę tym razem oddać na niego głos, mimo że 5 lat temu tego nie robiłem. Zrobię to, bo mnie aż naciąga na myśl że taki tępy gangus alfons może być twarzą naszego kraju w najbliższych latach
2
Aż mi smaka z tym piwkiem narobili
2
@Seledynowy tak, bo generalnie Bosakowi trzeba oddać że jest mocny merytorycznie. Co nie zmienia faktu, że wydźwięk programu nie będzie bezstronny i nie ma tutaj ekspertów z dwóch środowisk.
0
@Mezocyklon87 oczywisice Mentzen zrobił to w swoim interesie i on sam najwięcej na tym zyskał, ale mimo wszystko dobrze wyszło i bez szczujni to poprowadził dając kandydatom się wypowiadać i wchodząc z nimi w merytoryczna dyskusje.
5
@lithotripter zgadzam się, Berkowicz to najbardziej żałosna postać teraz w szeregach konfederacji zaraz obok Zajączkowskiej moim zdaniem.
13
O widzę, że kanal zero na program live po rozmowie u Mentzena zaprosił Bosaka, który prowadzi oficjalnie kampanie Anty-Trzaskowski, grunt to niezależna i obiektywna dyskusja xD ZERO to co najwyżej tu jest zdziwienia, jednak potwierdza się to co pisałem wcześniej :)
19
I teraz powolywanie się na Bosaka, który oficjalnie mówił że będzie prowadzić do końca kampanie anty Trzaskowski, bo go nie znosi :D No i w sumie spoko nie widzę w tym problemu tylko powiedzcie mi jak to się ma do pomysłu jego kolegi/przeciwnika z parti czyli drugiego lidera - Mentzena, który to chciał dać równe szanse obu kandydatom i to był jego pomysł i formula? :) ja tu dostrzegam pewną niespójność :>
0
@arasz1819 faktycznie :D plusik
9
@michal26 gratuluję podejścia xD betonujmy jak leci. Ja Ci powiem tyle, głosowałem ostatnio na Dudę zeby PiS mógł pracować nad swoimi postulatsmi, bo ostatecznie i tak będą na koniec kadencji rozliczeni i tak się stało. No ale, ok. Rozumiem, że w następnych wyborach jak już PiS+Konfa będą rządzić w Sejmie, bo jestem przekonany że tak się stanie to wtedy będziesz głosować na kandydata z koalicji lub lewicy, prawda? :)
10
Miała być ciężka orka, a tymczasem Trzaskowski wypadł bardzo dobrze. Podsumowanie na pewno dla niego na plus.
Wyszło kilka niezgodności między nimi co było do przewidzenia, ale merytorycznie we dwójkę prowadzili dobrą dyskusje i Rafał z małymi niedociagnieciami, ale jednak pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie da się tego porównać do blazenady w wykonaniu Nawrockiego.
Można podziękować Mentzenowi za przeprowadzenie tych rozmów. Chciałoby się więcej takich debat w polityce. Być moze rzucą one więcej światła na tych niezdecydowanych wyborców.
Rozmowa na pewno nie była skierowana do tych zagorzałych wyborców Mentzena, którzy nie zmienia swojego zdania tak jak i ten beton popisowski też nie zmieni, więc nie musicie się tyle produkować.
Peace :)
0
@KamQiX tak tylko jak porównać to z liczbami jakie podpisywał Pisowi to jest to kropla w morzu. Koalicji procentowo zawetowal również prawie 10x więcej ustaw
1
@A4ron cieszę się że byłeś takim orlem z matmy, musiałeś za to odpuszczać inne przedmioty jeśli uważasz, że ankieta na kanale Mentzena jest wyznacznikiem poparcia Trzaskowskiego xDDD
1
@A4ron z tym kontem węgierskim to ja trochę nie w temacie. Czytałem tylko ze nie ma żadnych dowodów na ten temat i temat jest wyssany z palca. Przyblizszysz coś więcej? Gdzie mogę poczytać żeby się czegoś dowiedzieć?
Z zielonym ladem akurat uważam inaczej. Widać że ma wiedzę na jakim jest etapie i jakie są teraz priorytety. Ma o tym pojęcie w przeciwieństwie do Nawrockiego.
0
To Mentzen dzisiaj wykłada do pustej Trzaskowskiemu. Ładnie dał mu wytłumaczyć temat LGBT
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
O czym oni teraz gadają?xd
Była taka spoko merytoryczna dyskusja, a teraz gadanie o dupie marynie.
0
Kurde Espanoyl prowadzi :/ jeszcze 10min, liczyłem że spadną z ligi eh
1
@Bartosz85 ja też. Wypadał średnio lub słabo na debatach, a tutaj robi wrażenie mocnego, stanowczego. Miał go Mentzen przeorać, a rozmawiają merytorycznie. Poziom wysoki, a Trzaskowski się trzyma bardzo dobrze.
0
@michal26 tak słucham, dlatego dopisałem że generalnie to byłaby dziecinada i zapewne chciał wypaść tutaj na stanowczego gościa ze swoim zdaniem, a nie być częścią memów tak jak Nawrocki.
0
Z tą książką też dobra historia. Stanowski po przeczytaniu kilku stron nakręcił taką bekę z tego że hit. Miał strasznie recenzowac na swoim kanale całość, a dziwnym trafem to ucichło. Wiecie dlaczego? Bo podobno ta książka jest serio dobra (poza tymi narcyzowymi stawkami na wstępie). Słuchałem dzisiaj prof Dudka, który przeczytał te książkę i bazując na jego opini jest bardzo merytoryczna i ogólnie ja poleca. No ale tak Stanowski zrobił z tego cyrk, za bardzo był do przodu po czym przeczytał całość i stwierdził że w sumie lepiej tego nie recenzowac, bo wyjdzie jak się zblaznil.