4

@Prorokk tak samo jak to, że Nawrocki brał snusa na w debacie publicznej nie znaczy, że RT jest ćpunem i można od niego domagać się wykonania testów na obecność narkotykow.

PS. Swoją drogą niezłe Ci to testy z moczu gdzie już po kilku dniach można nie być w stanie nic wykryć...

6

@AlwaysBlaugrana idąc tym tokiem co wyżej ktoś napisał, to RT powinien teraz zrobić sobie badania na HIV i domagać się od Karola zrobienia tego samego twierdząc, że to by wykazało że nie był alfonsem i nie korzystał w przeszłości z usług kobiet :D no, a my tutaj byśmy piali z zachwytu jaka to MAJSTERSZTYK akcja w wykonaniu RT XDD

1

@mmaciass okej, rozumiem. Po prostu mamy inne odczucia i predykcje, bo w moim przekonaniu pierwsza tura pokazała, że więcej głosu uzyskała prawica PiS, Konfa, Braun, Jakubiak i większość z nich oddając głosy na Nawrockiego powinno dać mu łatwa wygrana, a czy tak się stanie zobaczymy.

3

@don'T.R.I.P.e pierwsza tura wykazała, że popis kruszeje. Ja się tylko tak zastanawiam czy przypadkiem taki nie jest już cykl życia wyborcy :D czyli może pójdę za daleko, ale czy w przyszłości nie będzie podobnej sytuacji tylko z poparcie dla innych parti i czy nie doswiadczymy na stare lata betonu np Konfederacji i Lewicy rywalizujacych tak jak teraz popis? Przyjdzie nowe pokolenie i będzie marudzić tak samo, że stary beton przez 20 lat głosuje tak samo :D bo aktualnie te partie zaczynają zyskiwac twardy elektorat i jak czasami spojrzysz na dyskusje wyborców również tych parti to możesz odnieść wrażenie, że to również zaczyna robić się beton, do którego nic innego nie trafia :P może mylne wrażenie mam, ale nie zdziwie sie jak tak to wszystko zatoczy koło :D

1

@mmaciass dlaczego brak głosu to glso na Trzaska? Wcale nie, prędzej to faworyzuje faworyta czyli Nawrockiego. W każdym razie możesz też iść i oddać głos nieważny skreślając obu, zawsze to jakiś wyraz niezadowolenia, a frekwencja będzie wyższa ;)

0

@CLS63AMG tu się akurat zgadzamy :D fajnie jakby była rekordowa tak wysoka frekwencja. Chociaż nie chce myśleć co się w kraju wydarzy w momencie gdy przy takiej frekwencji finalna różnica to będzie tylko "kilka" głosów xD

5

@panczo ja również nie jestem wyborca Popisu i nie kryje się tutaj z tym, że zagłosuje z całą niechęcią na Trzaskowskiego, ale właśnie z podobnych powodów co Ty, czyli tych wizerunkowych nie chce dopuścić takiego kogoś do bycia nasza Twarzą na arenie międzynarodowej. Nie trafiają do mnie również argumenty "mniejsze zło" czy oddanie władzy, bo władza za 2,5 roku się zmieni moim zdaniem co widać w aktualnych trendach, więc to czy teraz przez 2 lata jeszcze będzie rządzić KO czy za kolejne 2 władze absolutna będzie mieć znowu PiS to dla mnie wlał wylał to samo. Stawiam na doświadczonego polityka, który przynajmniej coś ze sobą prezentuje. Nie biorę tych afer na poważnie, ale obawiam się jakim człowiekiem może być Nawrocki jak tylko dostanie stołek i co może nam zafundować, to jest jednak duży znak zapytania.

0

@JoeBlack wiesz co nie oglądam pospolitych mediów w ogóle, ale rozumiem Twój argument. Może coś w tym jest na rzeczy faktycznie i częściowo zgadzam się z Tobą. Tak czy siak nie kupuje tego, że nie można natychmiast rozwiązać tego w trybie wyborczym, bo wydaje mi się że można i wcale nie musi to oznaczać porażki Nawrockiego, a to że tego nie robi to daje mi do myślenia. Rozumiem i szanuje, że masz inne zdanie - jaka jest prawda tego się raczej nie dowiemy, a przynajmniej nie teraz. Dzięki za dyskusje! :)

0

@JoeBlack no pis zarzuciłoby Tuskowi, że ten znowu kłamie, bo nie było akceptacji sądowej tylko oddalenie wniosku, więc równie dobrze mogłaby pójść z prawicy narracja, że Tusk się ośmieszył, a sąd albo nie wydał wyroku, albo odrzucił go i ostatecznie mogliby takim stanowiskiem wybielić zarzuty Nawrockiego i tyle :)

3

@Ghandi Tusk rozpoczął i wyciągnął pato freak fightera, to teraz opozycja zamiast pójść po rozum do głowy i nie zniżać się do tego samego poziomu to co robi? Wyciąga kolejnego patusa Marconia, który zaś wypisuje swoje wysrywy na skonfilktowanego Muranskiego. To się nie dzieje xD

5

@Aragorn33 wszystko żeby odwrócić kota ogonem i gadać o czymś innym niż powinni :)

0

@robsesh w którym miejscu ja tutaj oskarżam? To są podejrzenia, które moim zdaniem można wyjaśnić.

@JoeBlack zgadzam się, że bardzo dużo tutaj to nagonka medialna i zapewne część informacji jest wyssana z palca. Ja jestem zdania, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy i nie zgadzam się z tym, że nie można tego sprawdzić w trybie wyborczym. Nawet gdyby tak jak mówisz zostało to odrzucone to PiS równie dobrze może przekuć to w sukces i znowu byłoby słowo przeciwko słowu bez zmian vs tej sytuacji jaka jest aktualnie. Dlatego bliżej mi do podejrzenia, że coś może być na rzeczy, nie wygląda to dla mnie wiarygodnie i tyle.

11

Test narkotykowy Nawrockiego - nikt nie prosił, ale każdy otrzymał.

Orzeczenie sądu w sprawie sutenerstwa - każdy prosi, nikt nie otrzyma.


1

@Luciano99 jak się nie ma kompetencji to się szczuje i mami ludzi takimi pierdolami. I tak w kółko od lat, mają ludzi za debili :)

0

@JoeBlack ja jestem zdania, że Premier poważnego kraju nigdy nie musiałby wygłaszać takich bzdet na antenie, bo w normalnym kraju nikt nie dopuscilby takiego gangusa i patola do wyborów prezydenckich.

0

@JoeBlack przyznali, że dali ciała i nie sprawdzili dokładnie Nawrockiego gdy wybierali go na prezesa IPN, że zostało to zrobione bardzo powierzchownie. Po drugie, teraz gdy jest kandydatem na prezydenta to oczywiście jest pod lupa każdego. Nie tylko ABW, ale również zwykłych ludzi. Przecież teraz aktywują się ludzie z jego środowiska, którzy chcą dostarczyć dowody. Myślisz, że te osoby były tak samo aktywne jak były wybory na prezesa IPN? Ja zakładam, że oni nawet nie słyszeli i nie wiedzieli, bo co to kogo w nasyzm kraju obchodzi kto będzie prezesem IPN. Skala medialnosci i powagi stanowiska jest teraz zupełnie inna, więc i wychodzi więcej spraw na światło dzienne.

0

@mientusek1407 za jeziorami nie przepadam, morze i góry są spoko w zależności na co się ma w danej chwili ochotę. Stawiam je na równo, uważam że oba te miejsca w Polsce mają na swój sposób wyjątkowy urok.

2

@gaucho104 no tego by brakowało żeby jeszcze premier kraju bezpodstawnie nazywał kogoś przestępca xd do tego potrzebne jest postępowanie sądowe i oficjalne stanowisko sądu. Wiesz co by się działo gdyby palnął taką głupotę publicznie?

A odnosnie Muranskiego zgadzam się ze to beka się na niego powoływać :D natomiast on został wymieniony jako podstawiony pachołek, bo nikt normalny nie chciał się w tym momencie ujawnić tylko ten dureń. Onet mówi jasno, że nie chodzi o błazna Muranskiego, a o to że mają zeznania wiarygodnych świadków z otoczenia Nawrockiego w tej sprawie i są oni gotowi zeznawać w sądzie.

0

@wyrek a Ty pisząc to czy powyżej że to wyższy poziom odklejenia bierzesz to na poważnie i nie widzisz, że to humorystyczne komentarze, serio? :P idź się może przejdź na spacer dotlenić, fajna pogoda dzisiaj :D

4

@SelloutCrowd Lewy powinien już zakończyć przygodę z reprezentacja tylko zdaje sobie sprawę jakim jesteśmy narodem i jakie to wywoła oburzenie. W naszym kraju większość ludzi zmiesza go z błotem, zamiast oddać hold i podziękować.

1

@KamQiX @D10SLEO podobmo następnie to on był jednym ze śmieciarzy, a następnie przesiadł się do białego cinquecento, którego był w tamtym czasie w posiadaniu i które zanotował kamery. Możliwe że tak przewiózł ciało. No muszę przyznać, że ciekawie się robi i co raz bardziej możliwy jest scenariusz zamknięcia go do puchy dzień przed wyborami, żeby ogłosić Trzaskowskiego wygranym poprzez walkower.

10

@BillyButcher tak, to nie wina że PiS wystawił gangusa, alfonsa, kibola, który bije się w ustawkach mając rodzinę i wyłudza mieszkania, gościa na którego wychodzi codziennie nowa afera. Nie. To będzie wina Mentzena bo napił się piwa bezalkoholowego z Trzaskowskim i Sikroskiem wieczorem po pracy xD

0

@radzioleg tak, ale to nie ma żadnego znaczenia. Tusk wywołał Muranskiego i jest pozywka dla pisowców. Nic innego się nie liczy, sprawy dla nich już nie ma, Tusk kłamca i uj po temacie.

0

@RafiVeB przepraszam, że Twoją inteligencja musiała zniżać się do poziomu takiej dyskusji xD powiedz mi tylko gdzie Ty jakie konkretne argumenty przedstawiłeś? O jakich źródłach Ty mówisz, bo albo jestem ślepy, albo nie widzę nic takiego w Twoim komentarzu. To ja Ciebie odesłałem do sprawdzenia podobnych spraw które w przeszłości były rozpatrywane w trybie wyborczym przez sąd. Mam Ci podać dokładne sygnatury czy Twoja inteligencja pozwoli Ci na sprawdzenie sobie tego samemu?

2

@Pedri16Future mi się wierzyć jakoś nie chce, żeby stali za tym śmieciarze. Jednak to byliby przypadkowi sprawcy którzy musieliby zgodnie działać w jednej chwili i ufać sobie na tyle że przez resztę życia żaden nie puści pary z ust? Nie wykluczam, że to niemożliwe, ale byłbym w dużym szoku jakby okazało się że mają coś wspólnego z tym.

2

@Pedri16Future problem jest taki, ze mimo wszystko większość ludzi w kraju nie zna Muranskiego, bo nie ogląda takiej patologi i trudno im stwierdzić to o czym piszesz czyli, że on składa takie pomówienia bardzo często. Pytanie czy Onet i jego świadkowie to faktycznie Muranski? To byłby hit, bo jednak zakładałem że tam poważniejsze źródła wchodzą w grę. Z tego co jakiś czas temu czytałem to świadków jest znacznie więcej z bezpośredniego otoczenia Nawrockiego, a nie jakiegoś patusa Muranskiego z innego miasta

0

@wyrek ja rozumiem, że się mu nie opłaca ruszac, bo na 99% to jest prawda i on jest przegrany i dobrze o tym wie, dlatego robi co robi i tyle. Ten wpis zamieściłem tylko dla tych, którzy nie interesują się na tyle i nie znają okoliczności lub nie mają jeszcze wyrobionego zdania, więc uznałem, że to będzie dla nich pomocne. Betonu pisu, który nie przyjmuje żadnych argumentów i nie potrafi dyskutować lub przedstawić swoich argumentów nie mam zamiaru przekonywać ani im nic narzucać, oni i tak w swojej bańce żyją i nie da się z nimi prowadzić merytorycznej dyskusji. Na argumenty merytoryczne odpowiadają śmiechem zamiast podać swoje konkretne przykłady.

1

@wyrek no tak zapłaciłem, Ty na wszystko masz swoją teorie xD wiem, że wyobraźnia nie jest Twoją mocna strona, ale postaraj się chociaż wyobrazic, ze są na tym świecie ludzie którzy mają prawników w rodzinie i wśród znajomych

@RafiVeB Was to żadne pisma nie przekonają. Goście, którzy ustawili sobie na profilowke Muranskiego, bo uważają to za wpadkę i skandal wyborów XDDD

I co Ty za bzdury wypisujesz jaka sprzeczność do lini orzecznictwa przecież masz już w podobnych przypadkach orzeczenia w takich sprawach, są dostępne sygnatury i w każdym momencie możesz się z nimi zapoznać LOL

0

@J4no to jest tylko częściowa prawda i tak jak napisałem wyżej w tym konkretnym przypadku najprawdopodobniej nie ma ona zastosowania.

Jesli:
- publikacja zawiera nieprawdziwe informacje
- została opublikowana w kontekście wyborczym
- i może wpłynąć na wynik wyborów

to sąd moze i powinien uznać, że mieści się to w zakresie trybu wyborczego i nie ma w tym przypadku znaczenia, że informacje wypuściła media, a nie kontrkandydat czy jego sztab. Są w naszej histori przypadki gdzie tak właśnie było.

Pomijam już fakt, że oczywisice teraz nie jest już tylko mowa o samym Onecie, ale nawet o poszczególnych osobach na X czy nawet tym nieszczęsnym Muranskim, który jest osobą fizyczna, a nie dziennikarzem czy prasa.


0

@panczo to jest prawdziwy news wczorajszego dnia. Straszne by było gdyby tka łatwo uciekł, dla przykładu dla reszty ludzi którzy uprawiają piractwo drogowe bardzo dobrze się stało, że sprawiedliwość i organy ścigania dosiegly go tak daleko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?