1

Faul taktyczny na dobrze zapowiadający się akcje szło 3 na 3, ale co tam bez żółtka xD

0

Jakie macie zdanie/info odnośnie młodych zawodników jeśli chodzi o życie rozrywkowe? Myślicie ze Ci którzy nie mają żon to bawią się tylko zazwyczaj w miejscach gdzie dziennikarze nie mają wstępu i pozwalają sobie na alko czy raczej takie coś na najwyższym poziomie jest wykluczone? Co myślicie? Dajmy na to nasz zespół i takich piłkarzy jak gavi, Pedri, Fermin czy nawet Yamal czyli raczej młodzi zawodnicy których rówieśnicy imprezują mocno :)

1

@tristan87 nic, fajnie ze się realizuje i ma zajawki hobby. Zastanawiam się czasami jakim sposobem wszyscy jej przyjaciele i instruktorzy tańca to przystojni Hiszpanie :D ale rozumiem, że mniej urodziwych instruktorów tańca nie ma do dyspozycji lub po prostu nie chce mieć :P

0

@TheCule no zgadza się i jaki wniosek z tego? :P tenisie tylko sama topka zarabia dobrze, a konkurencja jest bardzo duża. Większość poza topka nie ma wielkich dochodów, a nawet zazwyczaj muszą sami opłacać sobie loty, hotele itd, co przy kiepskim wyniku może generować dla nich nawet straty zamiast zysku. Poniekąd też stąd to sport dla bogatych.

1

@PatrykBarca yo, dlatego też uwielbiam te porównania :P to tak jakbym ja wymyślił sobie dyscyplinę sportowa typu bierki pod wodą, zorganizował w nich MŚ zaprosił przy dobrych wiatrach pięciu innych zainteresowanych zawodników, którzy trenowali ciężko do tych zawodów i później ubolewał i wielce się dziwił dlaczego pula nagród, którą ufundowalem razem z pozyskanymi sponsorami wynosiła całe 100euro do podziału na wszystkich :D

0

@norbi77 no skoro wygrywali to na co ma narzekać xD gdyby byli w naszej sytuacji to można się spodziewać, że takie wymówki mogłyby się pojawić. Zresztą wystarczy przypomnieć sobie zeszły sezon gdy zgarnelismy mistrzostwo, a Ancelotti płakał w mediach i narzekał na przeciwności losu i sędziów, no ale niektórzy mają krótką pamięć widzę i tendencje do marudzenia :P

9

@AmigoBlancos piękna analiza, w gabinecie Lapcia siedziałeś i podsłuchiwales jak to dokładnie było? Ja to mam bekę zawsze jak widzę ile osób analizuje/krytykuje pewne ruchy, zachowania nie mając pełnego obrazu sytuacji, ba najmniejszego pojęcia o tym jak wygląda rzeczywistość, a wysnuwaja takie wnioski i jeszcze się tym jakos ekscytują lub irytują.

Mi osobiście jako kibicowi uważam, że pozostaje oglądać mecze i cieszyć się sportem, a nie komentować tematy poza sportowe, opierając zdanie na wymyslach dziennikarzy.

2

@TR3YWAY i vice versa. Takie pokolenie. Często wygodniej się żyje samemu. Ludzie nie angażują się tak bardzo w relacje, bo na wyciągnięcie ręki dosłownie mają kolejne opcje. A jak już jedna ze stron się zaangażuje to często gęsto trafia na osobę, której nie interesuje poważniejsza relacja i tak to się kręci. Pomijam fakt jak wiele młodych osób jest totalnie bezwartościowych i zepsutych przez dobę internetu i nawet nie zdają sobie z tego sprawy, ale rozmawiać z nimi nie ma o czym. O życiu niewiele pojęcia, pośmiać się tylko wspólnie z memów można :P i nie generalizuje tutaj, bo chodzi zarówno o facetów jak i o kobiety. Szybki numerek zazwyczaj wystarcza na chwilę, a następnie wpada się w wir/błędne koło tego samego schematu.

2

@Kgorecki2500 my Polacy jasne żebyśmy dali, nas stać na wszystko stąd zazwyczaj droższe ceny niż na zachodzie i to wygląda jak okazja :D a serio, jadlbym strasznie, aż smaka złapałem

0

@cules100pro dlaczego masz nadzieję? Może fejk, może nie. Jeśli prawda to normalne zachowanie piłkarzy. Dobry manager nie punktuje i nie linczuje na forum błędów indywidualnych. Jak już to powinien to zrobić na osobności. Druzyne trzeba jednac i pracować nad progresem, a nie wylewać żale i powodować niepewność w zespole.

0

W sytuacji Flicka jedyne co od początku mi się nie podobało to brak przekonania do niego. Ciężko powiedzieć o nim jako o trenerze coś więcej, wygrał z Bayernem LM ale w pierwszy swoim sezonie gdzie Bayern miał świetnych piłkarzy i wyglądał już za jego przyjścia bardzo dobrze. Od tego czasu powiedziałbym że Bayern zaczął notować regres. No ale pożyjemy zobaczymy. Prawda jest taka, że wielu opcji dostępnych dla nas na rynku trenerskim nie ma. Pytanie czy warto tak zaglowac trenerami czy potrzebna jest stabilizacja. Tego nie wiem sam. Na plus na pewno, że przychodzi ktoś spoza otoczenia, z całkiem inną myślą szkoleniowa.

0

@Maks91 nawet dzisiaj mogliśmy stracić spokojnie ze 2 przy lepszej skuteczności rywali. Niesamowite jakie dziury zostawiamy i jak słabo bronimy w porównaniu z poprzednim sezonem. Jeszcze żeby się to przekładało na piękna ofensywa grę, ale też nie, bo średnio 2 góra 3 strzelamy :P

0

Co by nie mowic Real potrafi w transfery. Wyciągnęli Gulera, który mimo pechowej kontuzji zalicza bardzo dobry powrót. Czekają na kolejnego młodego brazylijczyka. Wyczekali Mbappe (tu akurat mocno finansowa kwestia, ale kto wie może była szansa na wykupienie go z Monaco zamiast decydować się na Dembele?). U nas robotę robią darmowe wychowankowie. Super ze mamy szkółkę dobra, na tym od zawsze zyskujemy, ale gdzie jest nasz scouting? My od momentu odejście Neymara jesteśmy takimi dziadami w transfery, że szkoda gadać.

0

@pt9 w zasadzie to samo co w większości meczów w tym sezonie. Nudy niesamowite, ciezko im wymienić kilka podań i akcje skleić. Oczy krwawią momentami. Rayo momentami nas ciśnie, a nasi stoją w miejscu lub jak dzieci we mgle.

2

@NeroTFP1 zacząłem czytac "18 lat temu.." i myślę co za dinozaur pewnie pisze o jakimś meczu z lat których nie pamiętam, a tu jeb finał LM który pamiętam doskonale jakby był wczoraj. Jak ten czas leci...

8

@Bartas7VeB 8 lat kompromitacji xDD

1

@ProMILs pytanie co tu jest w punkt? :P tak właśnie wyrastają liderzy w zespole. Manager poinstruowal podopiecznego co zrobić, aby ten budował swoją rolę w zespole jako lidera. Dla mnie wszystko ok. Sam manager jest poinformowany o sytuacji i również może swoimi praktykami zadziałać niekoniecznie rozmowa dyscyplinujaca, a innymi środkami. Bardzo dobry ruch z punktu widzenia budowy zespoły, ale cóż mało kto chyba ma o tym pojęcie patrząc po komentarzach i lajkach xD

1

@mordini123 mam nadzieję że z czasem się osłucha, bo póki co słabe delikatnie mówiąc. Zero nawiązania do Euro, vibe nie czuć kompletnie. A sam tekst i nuta jak wygenerowana przez AI.

2

@FcPortoFan1999 no tak winny Bayern. Sędziowskie błędne decyzję i kontrowersje na korzyść Realu? Nieszkodzi, nie rozmawiajmy przecież o sędziach, przeciwnik zawsze sobie winny. W naszych meczach jak przegrywamy jest to samo. Sędziowie kradną nam bramki, nie przyznają karnych? Co z tego przecież sami sobie winni jesteśmy że nie strzelamy już po 5 bramek co mecz :)

0

@TR3YWAY wszystko przed nimi jeszcze spokojnie. To że sędzia odwalił coś na ich korzyść teraz to nie znaczy, że w finale nie odwali ponownie. Historia pokazuje jak to bywa co sezon w zasadzie :)

0

@Amigo_Blanco @Antimadridista_WR ale jeśli dobrze patrzę to z tego wynika że spalony był nie? :P wydaje się że bardziej wychyleni są piłkarze Bayernu

0

@Amigo_Blanco tak, sam kojarzę ze to nie jego pierwsza taka sytuacja. Pamiętam już dwie takie sytuacje gdy nie podbiegal do monitorka mimo że nawet asystenci var nie byli pewni to on zgrywał mądrzejszego. Raz w LM i raz na mundialu bodajże.

0

@joloskyy @bartas97 macie jakieś linki, zdjęcia z tej sytuacji z wyrysowanymi liniami lub nawet bez? Nie widziałem nigdzie stop klatki z tego

0

A tak wracając jeszcze do wczorajszej akcji z Marciniakiem to był ten spalony czy nie? Nie chodzi mi żeby się doszukiwać czy przekręcili Bayern czy Real, bo wisi mi to tylko czy Marciniak faktycznie tak zawalił i mogłabyc bramka z tego czy mimo nieprawidlowego wcześniejszego gwizdka to i tak byłby spalony i upiekło mu się? Nie śledziłem po wczoraj jak to się skończyło

2

@looki irytuje fakt, że przez głupie czerwo odpadlismy, a bardzo możliwe że mielibyśmy teraz klasyk w finale i szanse na osobiście utarcie nosa realowi.

2

@ranger3120 nie dostaniesz odpowiedzi na to pytanie jeśli nie dasz więcej informacji :P to zależy od samego zabiegu. Czy to było zwykle wyrywanie czy chirurgiczne? Ile trwał zabieg? Czy potrzebne było dlutowanie koarzenia czy zrosl on się z dziaslem lub był tak ułożony że konieczne były dodatkowe operacje itd. I finalnie skorzystałeś z dodatkowej usługi tłoczenia/transfuzji krwi w miejsce rany?

Jakbyś to wszystko podał to można określić czas. Ja przechodziłem przez różne przypadki. W tym bardziej skomplikowanym scenariuszu to gojenie trwało dobry tydzień i kilka dni było nie do życia. W tym lajtowy czyli zwykle wyrywanie plus tłoczenie krwi było bezboleśnie i na następny dzień szedłem grać w piłę na boisko bez problemu

0

@prokofiew no tak, a my nie gramy jak nam ucieka mecz? :P z psg mimo gry w 10 chłopaki zasuwali prawo i lewo aż miło i niewiele brakło, abyśmy wyeliminowani psg grajac w 10tke. Nie został podyktowany karny na Gundoganie, więc jak to skomentować? Też cisnelismy, więc nam fart sie również "należał"? W tej sytuacji mimo starań to jednak był to raczej niefart co nie? No ale tak to real ma ten mental, którym można głupio tłumaczyć wszystkie fartowne sytuacje i skandale sędziowskie

4

Kimmich faktycznie pasuje do nas, kolejny wolny mało zwrotny do środka pola lub na bok obrony żeby miał kogo Vini objezdzac w klasyku

1

@Comentateiro rozumiem i częściowo zgadzam się z tym co mówisz jak najbardziej odnośnie Xaviego czy Lucho. Z tym że to dalej sport i spora losowość, indywidualny przeblysk/błąd potrafi zdecydować. W przypadku czerwonej kartki z Araujo, z czego to się wzięło? Katastrofalne wyprowadzenie piłki z obrony przez Urugwajczyka. Czy to błąd Xaviego? Geniusz Ancelottiego by temu zapobiegl? No nie wiem, obrońcy Realu również wyprowadzają długie piłki. Zauważył indywidualny błąd. Karny sprokurowany przez Cancelo nie powinien mieć miejsca, zrobił coś niedopuszczalnego w polu karnym odcielu mu prąd, więc tu również bym dywagowal odnośnie wkładu trenera. Aczkolwiek tak zgadzam się, że wiele błędów to skutki pracy trenerskie, ustawienia zespołów chociaż w przypadku błędów z psg nie przypisywalbym tego argumentu.

4

@bartekvisca skieruje Cię do wczorajszej wypowiedzi Lucho. To jest piłka. To, że stwarzasz więcej okazji lub grasz lepiej nie oznacza że musisz awansować. Taki jest sport.

exG PSG wskazywał, że powinni byli zdobyć ponad 5 bramek, a BvB ani jednej, obijali obramowanie bramki co chwilę. Ostatecznie to bvb wygrało. Podobnie było z nami w dwumeczu z PSG. Mieliśmy awans w garści, ale czerwona kartka Araujo przekreślila to. Do tego odłączenie od prądu Cancelo i nie podyktowany karny na Gundo, bo gdyby nie te 2 sytuację to być może i awansowali byśmy grajac w 10 ;) zauważyły detale. Taki jest sport co nie oznacza że z nami jest coś nie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?