0

@LukaszFan co znaczy w cenie Dembele? To poziom gracza wyznacza cenę. Aktualnie Nico jest wart, więcej niż jego klauzula 60mln. Na pewno znajdą się kluby, które będą w stanie wyłożyć większą kasę, pytanie gdzie i czy w ogóle sam Nico będzie chciał odejść. Jeśli tak to również trzymam kciuki żeby to była nasza Barca :)

12

Oyarzabal dołożył swoją cegiełkę do utraty bramki. Bezsensu oddanie darmowe piłki pickfordowi. Dobra akcja była, mógł poszanowac piłkę i wycofać byłaby Hiszpania przy pilce dalej.

0

@Czarek1999 to standardowy zabieg. Podobnie było gdy chciałem jakiś czas temu kupić koszulkę Argentyny z Messim to o ile z początku sprzedaży się dało to po paru miesiącach już nie. Domyślam się tylko, że jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;) wchodzi nowy sezon i nowe koszulki w cenie znacznie wyższej niż te z zeszłego sezonu. Jak ktoś chce kupić swojego ulubieńca lub spersonalizowana pod siebie to płać Panie 100% więcej za nową koszulkę ;)

0

@jacobFCB ok no to super ja mam ten sam tylko niestety 55. Jeśli zależy Ci na systemie to faktycznie samsung myślę będzie lepszy, ale przemysl sprawę jeszcze, bo o ile nie masz i nie oglądasz w jasnym pomieszczeniu tv to obrazem możesz się rozczarować. Ostatnio mój kuzyn kupował Tv, poprosił w sklepie o ustawienie obok oleda i qleda od Samsunga i mówił że gołym okiem duża różnica na korzyść lg była.

3

@BulaKG ja pije od jakiś hmm 5 lat. Zacząłem zglebiac temat, bo drażniło mnie targanie ciężkich zgrzewek i brakowało mi rak na zakupach :D ogólnie w dużym uproszczeniu jakość wody zależy od regionu miejscowości z jakiego ujścia wodociągi ciągną wodę plus od infrastruktury jaka masz w domu. U mnie mam podobno jedna z najlepszych w kraju, więc pije i jeszcze trzecia ręka mi nie wyrosla :D

Co do jakości wody to na potwierdzenie co mnie przekonuje jest fakt, że woda nie ma żadnego kamienia czy tam osadu. Nigdy z tym problemu nie miałem, a w innych regionach kraju wiem że to częste zjawisko. Podobnie jak przyjeżdżają do mnie znajomi i biorą prysznic to wyczuwają różnice od razu i często słyszę jaką mam świetna wodę i jakie delikatne włosy po umyciu mają xd jakkolwiek śmiesznie to brzmi to również mnie to dziwiło, ja jestem przyzwyczajony, ale podobno czuć różnice :) więc no nie wszędzie woda będzie tak samo dobra do spożycia, w wielu miejscach zaleca się filtracje, natomiast u mnie wodociągi wręcz odradzają filtrowania lub przegotowywania, bo podobmo więcej minerałów straci woda.

0

@jacobFCB a jaki model masz? Ja się przesiadłem właśnie z Samsunga na LG. Teoretycznie systemy powinny działać podobnie, ale również mam wrażenie, że Taizen od Samsunga był nieco plynniejszy plus pilot był fajniejszy, natomiast mimo wszystko nie wróciłbym. Jakość obrazu na LG w mojej opini dużo lepsza. Do OLEDa nie ma podjazdu.

1

@RinooniR siema, LG OLED 65 cali model z serii C3 wzwyż, na promkach zdarzal się ostatnio nawet za 5k z rabatami, ale do 6k można łatwo znaleźć.

1

@BorzyKrzys też się nad tym zastanawiałem, ale nie przybiera się z dnia na dzień 60kg co nie? ;) dzień po dniu jesz stopniowo ciut więcej, pozwalasz sobie na więcej, jak do tego masz słabą głowę i nie potrafisz tego zwalczyć lub dopada Cię jakąś deprecha czy inne zmartwienia to łatwiej pochlonac się w jedzeniu większych ilości. Żołądek rozszerzysz szybko i później już tylko zasspokajasz głód, a schudnąć jest ciężko

1

@MichalZZZ rozumiem, w każdym razie tak jak wspomniałem wg mnie Kraków ma bardzo słabe kebaby i pizze na tle wielu innych miast w Polsce, ale mam nadzieję że nie będziesz zawiedziony

2

@MichalZZZ poważnie będąc w Krakowie chcesz iść na pizze lub kebaba co możesz zjeść w zasadzie wszędzie? :P poza tym szczerze mówiąc wg mnie w Krakowie są słabe kebaby i pizze. Jest mnóstwo różnorodnych kuchni ze świetnym jedzeniem, więc jest w czym wybierać i moim zdaniem warto próbować nowych smaków

0

Dzisiaj super meczyk Hiszpania Niemcy, wg mnie na miarę finału.

Jaki wynik obstawiacie? Mimo sympatii i super gry Hiszpani to Niemcy prezentują się równie mocno i co by nie mowic grają u siebie co może być dużym atutem.

1

@JimMorrisonFCB @kuz @Zoker jasne, mam znajomych którzy są organizatorami dość dużego wydarzenia w Polsce. Kasują tak, że żyją później cały rok z tego nie musząc nic innego robić w zasadzie, a jeszcze wystarczylo na dom i dość dobre samochody :) czy to ich wina? Jak Polacy lubią przepłacać to czemu nie golić ich ;) my nie potrafimy walczyć o swoje, nigdy żadnych strajków, protestów czy oburzenia w sieci na wydarzeniu, a nawet jak jakiś komentarz się przebije to zaraz w odpowiedziach ten ktoś obsmarowany jest, że "jak coś Ci nie pasuje to nie idź biedaku xD", brawo Polska :D

0

@tristan87 jasne zazwyczaj ludziom w necie się nie ufa to normalne tyle fake newsów teraz wszędzie. Natomiast byłeś kiedyś we Francji? Ja miałem te nieprzyjemność już lata temu i mimo że taka Nicea czy Marsylia to piękne miasta same w sobie tak przechodząc ulicami masz te dziwne uczycie że coś jest nie tak i co chwilę rozglądasz się na boki, bo bezpiecznie nie jest i masz to ciągle z tyłu głowy. Na każdym rogu odwala się jakaś dziwna akcja, a podejrzani czarnoskórzy patrzą się spod łba na Ciebie. Nie jest ciekawie i ja wierzę że ten wpis to odzwierciedlenie rzeczywistości. Oby u nas taka nigdy nie była

5

@usztafik po poruszeniu jakie widziałem w necie, a nawet między innymi tutaj śmiem wątpić, że Ci idioci mieszkają tylko w Warszawie.

0

@kamiVeB on tam jest co mecz, były pakiety na każdy mecz na danym stadionie

0

@Tollusiek również w pokoju na poddaszu?

0

@Katalończyk 99 bo rozbawił ludzi, robią z tego memy, przeróbki i każdy posyła to dalej? Normalne zasady w necie :P zakładam że podobnie jest z tysiącami innymych sto razy bardziej głupich i żenujących tik toków, ale pewności nie mam, bo nigdy nie miałem i nie będę mieć tej apki :) w skrócie ludzka głupota narodzona z notorycznej nudy nie zna granic :)

0

@Lucyfffer to powinno być potepiane tak samo mocno jak potepiona na imprezach sportowych została Rosja z racji najazdu na Ukrainę. Jakbym był zawodnikiem to odmówiłbym rywalizacji jeśli on nie zostanie wykluczony z igrzysk. Odbiło by się to echem, sam dałbym kilka wywiadów, że brzydzę się rywalizacji z czymś takim i honor mi na to nie pozwala. Trudno, najwyżej przepadła by mi szansa udziału w igrzyskach.

1

@RosjaninBut nie jestem za lewicom, ale dla mnie to jest kpina, że ta ustawa została odrzucona i poparta przez prawie wszystkich. No nic, większość narodu nie zwróci nawet na to uwagi, a polityka i tym bardzo zamożnym to na rękę, bo w dalszym ciągu będą mogli kupować nieruchomość pod fliperke bez żadnych konsekwencji zabezpieczający swoje majątki i kolejne pokolenia nie przejmując się sytuacja na rynku mieszkaniowym i możliwościami poprawy sytuacji młodych ludzi którzy jeszcze nie mają swojego M.

0

@KrychaFCB a to przeszła jakąś ustawa?

0

@Herato no fajny, ale co tu się nie zgadza w takim razie? :D

Edit to idąc tropem Di Marii nasuwa mi się od razu Ozil :>

0

@Herato Di Maria?

1

@KamQiX no ale jak to się ma do dopingu na stadionie? Dla mnie nijak :D przecież na stadionie jak się wybierze odpowiedni moment jest taki młyn i ogień, że aż ciary przechodzą podczas dopingu :D plus świetne przyśpiewki

0

@Kubix93 mam plan jechać do Łodzi na finały, więc przekonam się i trzymam kciuki żeby teraz wygrali :P

1

@KamQiX poważnie mówisz? :P ja nie jestem fanem siatkówki, więc może nie doceniam, ale pomijając sam sport to mam wrażenie że często taki wsiurski doping jest :D i nie mówię o samym odliczanie raz..dwa..trzy co jest powtarzane przez pół meczu w kółko do porzygu (xD), a o innych przyspiewkach polskich lub coś typu "Bartooosz Kuurreek Baroosz! :D no nie wiem nie mój vibe totalnie i wg mnie nie umywa się do atmosfery jaka często jest na trybunach piłkarskich ;)

2

@konajoncek no zdziwiłbys się. Wyjście zawsze jest. Mało to razy ludzie za głowę się łapali jak rządził PiS? Tam rzeczy niemożliwe, których nie popierał nikt poza ich wyborcami czyli właśnie 60-70% społeczeństwa były na porządku dziennym ;)

0

@Chaoss bo prawda taka, że większość osób sledzacych piłkę nożną przewidywało, że Austria będzie trudniejszym rywalem niż Holandia, a być może nawet niż Francja. Jedynie dla niedzielnych kanapowcow Austria to był zespół do bicia i ogrania. A wystarczyło sprawdzić flashscore i ostatnie 10/15 spotkań Austri żeby przewidzieć że mocno namieszają w grupie.

4

@Lionel_Messi10 było czasami powtarzane pewne powiedzenie. "Lepiej mądrze stać niż głupio biegać". Jestem skłonny w to uwierzyć, że gdyby Messi ciągle biegał w bezmyslnym pressingu to bardzo dużo z jego goli i pięknych akcji byśmy nigdy nie ujrzeli ;)

1

@Encore ok. Dziwny system gdzie bilans zwycięstw jest nadrzędny nad zdobytymi punktami, ale ok xd liczę na to że wygramy z Brazylia i będzie chociaż finał lub mecz o 3. Ostatni mecz co prawda przegraliśmy, ale z tego co widzę to Leon nie grał.

0

@Encore trochę nie ogarniam tej siatki. Gramy z Brazylia, bo zajęliśmy 2gie miejsce w grupie zdobywając 29pkt. Pierwsze miejsce natomiast zdobyła Słowenia z dorobkiem 28pkt.
WTF?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?