Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kengo dobre, ale bez kitu tak jest :D
0
@sidi12843 zdziwienie jakby to coś nowego było. Ci co kupują koszulki wiedzą, że to jest notoryczna sytuacja co sezon od lat to samo.
22
@Kengo dobra decyzja. Jeśli dziewczyna miałaby te motylki w brzuchu na sam Twój widok/wiadomosc/gest to zgodziłaby się od razu, a jak tego nie ma to szkoda sobie zawracać głowę i trącić czasu.
PS. Zaraz odpowie na to Vegeta, że się nie zgadza, bo trzeba walczyć do końca ze wszystkich sił jak prawdziwy super sayan ;>
10
@TR3YWAY z doświadczenia wiem, że takie historie zazwyczaj dobrze się nie kończą, a Ciebie to będzie dużo kosztować. Obyś nie żałował, powodzenia
0
@Linghunter88 serio? Przecież d2r to jest kozak, udpated graficzny jakiego brakowało dla najlepszego hack n slasha w histori. Jak Ci 4ka siedzi, dużo się pozmieniało od czasu premiery? Myślę kiedy wrócić do 4ki może faktycznie po dodatku żeby się znowu nie zniechęcić
0
@szymonekk ja d4 grałem tylko na premierę. Niby spoko, ale szybko się znudziło do d2r jednak dużo brakuje. Nie wiem jak to rozwinęli po kilku aktualizacjach może teraz jest lepiej. Do D2R sam chętnie bym wrócił wraz z resetem laddera (o ile dalej to wspierają, a nie przestali) to jest fajny fun, bo wtedy nawet na tradingu itemy są sporo warte i można handlować i farmic lepsze eq i słowa runiczne pod siebie :)
0
@ObiwanKenobi porównujesz tvp gdzie dla większości ludzi w kraju to jedyna dostępna telewizja do poczty polskiej, ktora jest nierentowna zadłużona i nikt z niej korzystać nie musi, bo jest przynajmniej kilka firm na rynku które są ogólnodostępne i świadczą lepsze i tańsze uslugi, serio? Fuck logic
11
@MESSIah16 dokładnie. W końcu ktoś się bierze, za ten burdel. Koniec z finansowaniem nierentownych instytucji za nasze pieniądze, gdzie stanowiska często obstawiane są rodzina/znajomymi polityków.
3
@Comentateiro a kto chce być w tych czasach pielęgniarka jak one zarabiają mniej niż baby na kasie w biedronce? Cała służba zdrowia od lat niezmiennie to najsłabszy punkt w naszym kraju i myślę że w wielu innych jest podobnie.
0
@Nhyz po pierwsze nic na siłę, chłopie sam piszesz ze masz dopiero 24 lata. Po drugie grunt że wychodzisz z domu to podstawa. W przypadkowych okolicznościach możesz kogoś poznać. Poza siłownia warto dorzucić inne aktywności, wyjścia w miejsca gdzie jest sporo ludzi. Przełamywać się i zagadywać do ludzi niekoniecznie od razu w celu wyrwania narzucając presję, ale po prostu być otwartym.
0
@clyde też ją mam, bo dostałem na prezent i mimo że często ją zakładałem na orlik, bo jest bardzo wygodna to nie ukrywam że róż nie jest moim ulubionym kolorem xd a był jeszcze w tym sezonie fajny czarny komplet.
Cenie sobie też wspomnienia jeśli mam takie z zakupu koszulek. Np z El Classico z 2017r domowa z Messim (chociaż tu lekki niesmak bo leciałem zobaczyć jak MSN zrobi demolke, a dwa tyg wcześniej Neymar ogłosił odejście :/) lub domowa koszulkę z pierwszego sezonu Lewego z jego naziskiem gdzie byłem na meczu LM z Interem, a Lewy sam zagral świetny mecz strzelając w nim
0
@MesQueUnClub96 takie jest tylko Twoje wyobrażenie, że wszystko opiera się o seks. Większość ludzi myśli że każdy w koło niego rodzina, znajomi czy sąsiedzi prowadzą udane i obfite życie seksualne, a w rzeczywistości z tego co słyszałem z różnych źródeł badań i wywiadów seksuologow jest zupełnie inaczej i ogólnie społeczeństwo uprawia obecnie na ogół bardzo mało seksu. Oczywiście są wyjątki typu dziewczyny sprzedające się w celach materialnych np ale umówmy się, mimo że jest tego dużo to w skali całego kraju to jakaś kropla w morzu i tak.
0
@ranger3120 jak to znajomy znajomego to możesz normalna stawkę powiedzieć bez skrupułów. Większość doradza 500, ale szczerze? W obecnych czasach to uważam że i to jest mało. Będziesz musiał być dostępny pewnie minimum 8h, a może nawet i koło 12. Przez weekend? W środku nocy? Cóż za mniej niż 500 to by mnie nikt obcy nie namówił. Myślę że uczciwa stawka to około 1000.
0
@Muszynianka nic nie wiem o żadnym członkostwie, ja kupowałem na LM normalnie po prostu na swoje dane osobowe i to sprawdzali z dokumentem tożsamości na wejściu. Być może zaznaczałem dodatkowo coś w stylu że jestem z Polski i jadę jako kibic Barcelony na mecz, ale dokładnie nie pamiętam bo to jakaś głupota była. W każdym razie jakby było inaczej możesz dać znać, bo mam w planach też się za jakiś czas wybrać.
1
Czy to standard że po fajnym meczu gdzie kibic łapie apetyt i już chciałby zobaczyć kolejny to przychodzi przerwa reprezentacyjna?
2
@xvcWinterSoldier to prawda, nawet jak było to mam wrażenie że teraz jest tego więcej. Mniej męczenia buły i klepania po obwodzie (słynne dna Barcy tylko trzeba sobie uświadomić że do takiego grania musisz mieć bogów klepki pokroju Messi, iniesta, Xavi), a więcej bezpośrednich podań za plecy do wychodzących ofensywnych graczy. Z takimi piłkami i szybkimi atakami częściej się kojarzył zawsze Bayern. To jest skuteczna metoda.
0
@AmigoBlancos a to jakaś kolejna afera z nim wyszła?
3
Ajj ale się majtnal, a patelnie na 2.0 mial
3
Loo Cię Panie, do losowało Benfica i Atalante. Pozostałe drużyny też niczego sobie. Będzie walka xD
0
@tristan87 po 2 z każdego koszyka są dobierane? To jakie ma znaczenie w którym koszyku się jest?
0
@Fake69 rekin to w ogóle nura dał w najgłębsze czeluści oceanu, bo ani widać ani słychać go nie było. Zaliczył chociaż dwa kontakty z piłką? Tu nie chodzi o pozycje na boisku, tu jest przepaść w klasie zawodników. Nie od dziś Ferran pokazuje jak bardzo mierny jest. On by miał problem utrzymać się w średniaku Laliga, a u nas ciągle kopie się po czole.
2
@VegetaPolska może nie jestem w temacie, ale co tu jdzt hardcorowego? Nawet po podpisaniu umowy w każdym momencie możesz złożyć wypowiedzienie i po kilku tyg byc w innej robocie już xd
3
Białe koszulki grały 90% meczu na czas i dostały od swojego przydupasa 10min jeszcze extra. Gdybyśmy nadal zremisowali byłoby 4, no może max 5. Kogoś to jeszcze dziwi?
0
@Herato ja nie sledze tej całej sytuacji, ale czy wyobrażasz sobie żeby kogoś zatrudnić i mu nie płacić?
1
@PanMietek ja mam plastikowe, myje po użyciu i nic nie wali, a używam już długo więc nie wiem czy to takie normalne
1
@Arden ja tylko spekuluje. Nie znam się na tym i nie oceniałbym przez pryzmat samej wypowiedzi. To że Koeman czy Xavi nie mieli pewnej wiedzy i świadomości to dla mnie też normalne. Każdy sztab ma swoje metody. Czy ten będzie mieć lepsze? Zobaczymy, ale jak oceniać czegoś co się jeszcze nie wydarzyło.
0
@Arden a to nie jest tak że każdy sztab ma swoje metody treningowe i nowy potrafi dostrzec błędy poprzedniego? Jakby to była wiedza powszechnie znana to po co płacić grubą kasę sztabom jak można byłoby wfiste Pana Kazimierza z Górek Wielkich zatrudnić.
1
Ma ktoś jakiś dobry przepis na burgery?
3
@Arden zdziwiłbym się gdyby nie było płatne :D za darmo to nawet wiesz co ;)
3
@MesQueUnClub_87 czyli w zasadzie od lat bez zmian co nie? Od odejścia Neymara czyli od 2017r brakuje nam co okienko LS, a my w to miejsce z uporem maniaka niemal co okienko kupujemy ofensywnego pomocnika :) jedno wielkie X i D