Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo piękne, szkoda tylko że z natury dość dzikie czyli zazwyczaj nie przychodzą, nie chcą się miziać czy głaskać, a w kotach w dużej mierze i to ludziom chodzi. Taki zwykły dachowiec pod tym kątem wydaje się dużo lepszy.
4
To niech cmokna nas w 4 litery i szukają frajera gdzie indziej. Albo wypożyczenie, albo sprzedaż za czapkę gruszek i pozdro. Jak nie pasuje to nie:)
0
@LukaszFan ja mam inne zdanie. Na stadionie jestem dla atmosfery, dla tych emocji. Piłkarze grają dla kibiców, wsparcie z trybun i doping to 12 zawodnik. O jakim darciu mówisz? Polska repka nie ma żadnych przyspiewek to jak ludzie mają się drzeć :P a te żałosne my chcemy gola to już by sobie ludzie darowali, bo to niezła blazenada w mojej ocenie :P
2
@QQL5 wierzę na słowo, chociaż sprzed ekranu TV to na trybunach piknik. Cicho i nic nie słychać. Co jakis czas przebijały się tylko te żenujące przyśpiewki typu MY CHCEMY GOLA, POLACY MY CHCEMY GOLA xd w takich momentach czuje taki wstyd, szkoda że nie mamy żadnych normalnych przyspiewek.
3
@partymaker miałem tak raz kiedyś, dramat
1
@Janas11224 spoko, będę pamiętać dzięki wielkie! :) mi się zawsze marzyła objazdowka, natomiast moja dziewucha woli hotel fajny i siedzieć ewentualnie z hotelu jakieś wycieczki, ale nie wiem czy to ma sens dlatego te Tajlandie odraczam w czasie jeszcze :p szacunkowo taki wypad podliczales sobie ile Cię wyniósł? Domyślam się że jak kombinowałes z Wiedniem plus na własną rękę to pewnie dość spoko to wyszło, w 10k/os się zamknąłeś?
1
@Janas11224 objazdowka czy raczej siedzieliście w 1 miejscu w hotelu? Jeśli tak to jaki rejon lub wyspa? Coś byś zmienił lecąc jeszcze raz? Pytam bo sam się zastanawiam czy w przyszłym roku ze swoją nie polecieć
0
@Matheu12 nie wiem, mój kuzyn skończył studia 3 lata temu bodajże. Również jako back. Trzepie piękna kapuche i zmienia pracę jak rękawiczki gdzie mu coś się nie spodoba to idzie dalej. Z tego co mi opowiada to w ofertach można przebierać. Oczywisice trzeba coś umieć, ale na to poświęcił studia i łapał staże plus pracę jesxcze studiując. To dla Ciebie i innych IT na plus że nie biorą byle kogo z ulicy bez papierka i doświadczenia, bo inaczej byłby dramat.
1
@Arden ciężko żeby się miało nie pozmieniać skoro kiedyś cały skład Barcy to byli mistrzowie świata i Europy jednocześnie plus GOAT :P myślę że im prędzej to co do niektórych w końcu dotrze tym lepiej :) I czy ja wiem czy tak wszyscy chcą trafić Barce. Prędzej BvB bym powiedział. Reszta zespołów to jakoś specjalnie nie urywa w tym sezonie. Faworyta wielkiego nie ma, każdy jest do ogrania przez każdego.
0
@insp1re a atleti mogło zamknąć w 15min pierwszej połowy u siebie. Takie gdybanie. Oba zespoły miały w dwumeczu sporo okazji. Dzisiaj Atleti lepsze, więc dogrywka i karne sprawiedliwie, a ostatecznie zasłużony awans. Stadion poniósł.
1
Ma ktoś skrót z podania Cubarsiego?
1
@macio_944 @jacobFCB ok dzięki, w takim razie biorę zwykłą i nie będę cudować z przezroczystą :P
0
Czy lata ktoś często ryanairem? Pytanie mam odnośnie bagażu podręcznego, czy rzeczywiście zdarzyło się komuś żeby na lotnisku czepiali się braku przezroczystej kosmetyczki? Czy przechodzi Wam zawsze zwykła?
1
@Arden jakichkolwiek w zasadzie, bo tyle co od kumpla usłyszałem że lata w necie info o samobójstwie to pomyślałem że prawda i chciałem to zweryfikować ;)
4
Usłyszałem od znajomego że jakaś plota lata, o tym iż Dani miał popełnić samobójstwo w celi. Myślę wejdę na LaRamble sprawdzę, bo gdzie indziej jak nie tu to gorący temat będzie i zapewne szybko wyjaśnienie znajdę. Niestety cała LaRambla zaspamowana jakimś szitem, a do konkretnej informacji dokopać się to nie lada wyczyn. Nikomu nie zaglądam do ogródka, każdy niech robi i ogląda co chcę, ale serio to jest przerażające jak dużo ludzi taką dolnolotną rozrywką się interesuje i wspiera tę całą patologie.
1
@Lukikiki ja tydzień temu na pogrzebie koleżanki byłem, dziewczyna 29 lat, a jutro idę na kolejny pogrzeb znajomego dobrego 36 lat. Dramat, niedawno fb zasypywalo szczęśliwymi parkami i fotkami z zaręczyn, następnie dzieciakami, a teraz już co raz częściej nekrologi.. Aż ciary przechodzą
2
Jprdl jaki ogór ten Olmo xD broń boże i trzymaj go z dala od Barcelony
2
Dłużej holuj jak mogłeś wypuścić prostą w uliczkę..
1
@tristan87 @michal26 poki co odsłuchałem tylko część, dzisiaj dokończe, natomiast z 1 fragmentu mam całkiem inne odczucia. Lewica bardzo merytorycznie i konkretnie o problemach, a Memcen którego swojego czasu bardzo lubiłem to teraz opowiada takie głupoty ze słuchać go nie idzie momentami xd i w 1 części "ten obok Śpiewaka" TOP w mojej ocenie. Trafnie w każdym zdaniu. Co dokładnie Waszym zdaniem było nie tak i z czym się nie zgadzacie? (z pierwszej połowy debaty powiedzmy)
0
@Barcasub ja to samo mam. Dzisiaj wyjazd w delegacje i pobudka o 6 rano, a w nocy ani zasnąć nie mogę, a jak już się uda to budzę się po kilka razy i nieprzytomny jestem. Dramat z poniedziałkami
0
Na wymioty mnie bierze po tym "spektaklu"
0
Gundogan się cofa do obrony żeby rozegrać i nie ma nikogo w środku. Kto tam ma poklepać Christensen czy sam Fermin który de facto dzisiaj tragicznie gra?
1
No to po sezonie mamy. STANDARDOWO tylko u nas co rok taki cyrk gdy tylko zwiększy się natężenie meczów. Sztab przygotowania i medyczny TOP nie ma co od lat już to samo :)))
3
@LukaszFan przecież my za chwilę z Napoli gramy jakim cudem ma wrócić.. Będzie minimum 6 tyg przerwy jak nie lepiej. Może nie wrócić do końca sezonu przy czymś takim :/
0
@Azrik tak no to jest argument który od zawsze był używany, aby tylko nie powiedzieć że idzie się ze stadem owiec za pędem mody tylko dla komfortu. Pamiętam jak kilkanaście lat temu wchodziły wąskie spodnie dla facetów, bo wcześniej tylko w szerokich lub regular się chodziło to również były argumenty że slim są wygodniejsze i dlatego je ludzie zaczynają nosić, a nie dlatego że taka moda :D ale jasne z tym dyskutować nie będę. Chyba takie czasy nastały, jest narracja że kobieta ma patrzyć tylko na siebie, być samodzielna, wyzwolona, czuć się dobrze sama ze sobą i w swoim ciele. SPOKO. Niech tylko te Julki się później nie dziwią że faceci na nie uwagi nie zwracają, bo noszą się często jak ostatnie menele xD i nie mówię tu o wszystkich, bo da się tak ubrać w szersze spodnie aby to fajnie wyglądało i podkreślało kobiece atuty, ale umówmy się. Bardzo duża część szczególnie młodych dziewczyn których no po prostu nie stać na dobrą stylowke to ubierają się byle jak byle by było i ostatecznie wyglądają jak skończone fleje, na które jak patrzę to z jednej strony mnie śmiech ogarnia, a z drugiej obrzydzenie ;) na szczęście jest tak samo dużo zwykłych kobiet i takich z klasą co w dalszym ciągu ubierają się bardzo dobrze.
2
@4drian0 a ja Ci gwarantuje że za jakiś czas moda na to wróci. Równie dobrze bekę można kręcić ze stylowki jaką teraz niektórzy młodzi mają xD np te ultra szerokie gacie u młodych lasek i do tego te oversizowe pseudo skórzane kurtki to jest ten sam level szpetnosci i beki dla mnie xd
1
@ranger3120 koniecznie ze zdjęciem
0
@Drzony321 zaznacz inny i podaj nr dowodu osobistego. Będziesz musiał go pokazać razem z biletem na bramkach.
0
@udarpawarotam ja się z Tobą zgadzam w 100%, ale innym tu nie przegadasz więc nie wysilaj się xD a te porównania do lat 80tych czyli porównywanie gruszek do jabłek to mnie też bawią zawsze xd to są właśnie argumenty filaru tutejszej społeczności czyli głównie nastolatków ze szkoły którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumu i się doktoryzuja na forum :P spokojnie, parę lat i dotrze do nich że czas szybko leci, a ceny własnego M3 rosną szybciej niż ich zarobki i jak pomyślą, że mają w takich warunkach zakładać rodziny i w przyszłości swoim ukochanym dzieciom powiedzieć "sorry młody wiem, że Twoi znajomi mają wszystko, ale Ty masz starego nieudacznika który Ci nie był w stanie zapewnić nawet dachu nad głową" to im się szybko odechce robić tych dzieci i wtedy przypomną sobie Twój komentarz i ich własne mędrkowanie o dupie marynie i duronowste porównania :P
0
Do kiedy trwa sprzedaż? Jeśli dobrej jakości to chętnie wezmę ;)