4

Dalej nie mogę przezalowac. Normalnie żal dupe ściska ciągle, zagrac ogólnie tak dobre zawody w kontekście dwumeczu i tak wszystko zawalić, a w perspektywie półfinał z bvb.. Rozczarowanie, żal, drużyna zareagowała jak mogła, wielu zagrało świetne zawody, ale na nic to wszystko gdy jedno odcięcie prądu marnuje cały wysiłek, a wystarczyło puscic akcje, bo to nawet nie była bramka...

0

@Velldrinek tak, prawda. Również myślałem że będzie cięższa przeprawa z psg tymczasem mbappe wyłączony kompletnie. Swoje PSG też pooatakowalo, ale byli myślę lekko do zrobienia i potencjalnie to łatwy rywal mimo wszystko będzie dla bvb lub kogoś w finale.

0

@Velldrinek no spoko szanuje opinie, ale widać że nie oglądasz zbyt wielu meczów Barcy w ostatnich tygodniach. Lewy co odzyskał forme, a odkąd pojawił się Cubarsi to obrona gra zazwyczaj bardzo dobrze. Tutaj dwumecz z psg był pod kontrolą. Paryżanie coś tam stwarzali, ale na pozór to było walenie w mur. Wychodząc u siebie na prowadzenie i grajac dalej 11 na 11 spokojnie wcisnelibysmy im jeszcze więcej, przy czym sami nie tracilibysmy tak, więc nie ma co tu mówić o grze na wyrost, bo w 10 stworzyliśmy tyle samo albo i więcej dogodnych sytuacji co psg w drugiej połowie i tyle idiotyczne faule przekreślly pewny awans.

0

@Pawlak1992 tak mam to samo. I jeszcze przez te ostatnie lata to człowiek nastawiony bojazliwie do meczu. Przez te kompromitacje to mimo że masz korzystny wynik to boisz się że zaraz coś się odj**ie no i masz Ci dzisiaj pptowerdzenie. Prowadzimy w dwumeczu 4-2 i CYK HERE WE GO AGAIN :)

0

@Rl9k1nG no myślę że nic dziwnego. Jak szef będzie mieć świadomość że kolega ze stanowiska obok Ci sabotuje i rozpierdala robotę to ciężko żebyś więcej normy wyrobił :P z gówna bicza nie ukręcisz

1

@wakawaka podobno tak chociaż wydawało mi się w 1 momencie że nie. Chciałbym zobaczyć powtórkę. Swoją drogą dziwne ze nie dali więcej powtórek, a komentatorzy mówili że var tego nawet nie sprawdzał?? Wtf?

1

@FIJI ani Araujo też nie

5

Tak frajersko przepier*** to nikt inny nie potrafi tylko my. Ostoja obrony, symbol waleczności pokazał w najważniejszym momencie kariery szczyt swojej głupoty. Gratulacje. Szliśmy jak przecinaki jak nie awans to równa walka do końca by była, ale po co to komu :) zamiast oddać jedna głupia bramkę gdy mamy dwie zapasu to oddajemy jednym zagraniem cały DWUMECZ ;))

0

@wyrek oczywisice że jest. Brakuje Ci podstawowego gościa w obronie i to powoduje wolne przestrzenie. Zespół się męczy dużo szybciej, nie ma sił tak szybko reagować i latać dziur. Kolejna to już typowa frustracja. Przy dobrym wyniku, zwartej grze obronnej takie coś by się nie wydarzylo

6

Ja nie wiem że Wy tu poty wylewacie, pomyje znowu to na Xaviego to na Cancelo. Ok, ale to wszystko konsekwencje czerwonej kartki Araujo. Na spokojnie byśmy grali i awansowali gdyby nasz ulubieniec nie odwalił maniany :)

0

@bari_94 podziwiam za wiarę. Też bym chciał wierzyć że do karnych wytrzymamy, ale serio grają w 10 na rozpędzony psg? :P przed dobre 75min z doliczonym czasie wierzyć że strzela tylko 1? Fajnie też bym chciał wierzyć, ale jak strzela jeszcze 1 to już poleci dalej niestety

5

Pany jestem tak wkur i załamany ze dramat. Najważniejszy mecz w sezonie. Wychodzimy na prowadzenie mamy wszystko pod kontrolą i jeb beznadziejna strata i jeszcze bardziej beznadziejny faul na czerwo. Nawet jakby wtedy psg strzeliło na 1.1 to dalej 11 na 11 bylibysmy w grze i można by było wierzyć, a teraz? Nie chce mi się wierzyć że my cokolwiek już strzelimy, a psg ma austrostrade do ruch... nas przez dobre 50min. Oni się zepna mocno i wpkauja nie jedna, a więcej. Czy ktoś wierzy w coś innego? Dramatyczny faul Araujo w takim momencie.

0

@tristan87 byłem na weekend poza internetami, o co chodzi z tą babeczka i jakims starszym Jaca? :P

0

@Culer9002 jacy by nie byli to obstawiam wyrok powinien być łagodny przecież nie możemy mówić później o prześladowaniu ze względu na kolor ;>

3

@lucca87 może może, ale paradoksalnie te bramki nie wynikały bezpośrednio z jego gry na lewej stronie. Pierwsza to pilka szczęśliwie spada po obronie bramkarza pod jego nogi, a gdyby ta sytuacja była lustrzanym odbiciem i byłby na prawej stronie to nawet łatwiej byłoby mu uderzyć z lewej nogi zamiast prawej. Druga jego bramka to już po zmianie pozycji gdy przeszedł na prawa stronę i tu znowu gdyby postawić go wbiegajacego z lewej strony to domyślam się że dużo ciężej by mu było to wykończyć z prawej nogi co potwierdza fakt że lepiej gdy schodzi jednak z prawej strony na lewą nogę do uderzenia. Także podsumowując nie powiedziałbym że lepiej pasuje na lewą stronę, ale tak może spokojnie tam grać tak samo jak i w środku pola.

2

@Murazor dziwisz się? Od razu trzeba wyzywać od choragiewek? Przecież ten mecz to był thriller, dawno takiej karuzeli emocji nie bylo

3

Hajto zazwyczaj gada jak pijany, ale dużo racji miał w tym co przed chwilą powiedział. Barca to nie jest już zespół, który liczy na cud w postaci Messiego który kiwnie 6 gości i sam strzeli. To zespół musi dobrze bronić na takich gości jak mbappe dembele, odebrać im piłkę, a następnie wyjść spod presingu rozegrać i wypracować zespołowo bramkę. I to nam wychodziło. Czy taka gra zespołowa to tylko zasługa zawodników czy jednak generał dowozi? ;> ciekawe.

1

Kluczowe zmiany Xaviego. Ogólnie dobrze taktycznie przygotowany mecz wyjazdowy. Abstrachujac od wyniku rewanżu w dalszym ciągu Xavi out? :P wydaje mi się że jak pół roku temu 90% ludzi chciało jego odejścia tak proporcje się juz mocno zmieniły. Ciekawe czy faktycznie finalnie odejdzie.

1

@mekston heh dobrze dopytujesz na kogo w takim razie głosować, a kolega starał się unikać odp, bo sam zaraz byłby przyporządkowany przez LaRamble do tego "betonu". To właśnie obraz społeczeństwa dominującego w naszym kraju. Banda narzekaczy i marud. Większość tylko czepiać się potrafi i pięknie punktować drugiego, ale żeby samemu coś zrobić pokazać to już nie ma chętnych :D mi się wydaje, że każdy niech sobie głosuje faktycznie na kogo chce ważne żeby mieć co nieco pojęcia i świadomości co robili/robią/postulują poszczególne partie. Nigdy nie będzie takiej co do której zgodzimy się w 100%, ale mimo wszystko trzeba wybrać tych "lepszych". PiS prowadził nas do wyjścia z UE i drugiej Korei swoją propaganda, więcej pomijam chce tylko zwrócić uwagę jaka narracja była parę miesięcy temu, a teraz surr durr odwracamy i ciśniemy po drugim obozie, bo nie zrealizował 100 postulatów w 100 dni i jazda mieszamy z błotem teraz drugich. Banda dzieciaków i malkomentow, wiecznie źle wiecznie niedobrze i przegadywanki jak przy stole przy świętach pisior kontra platformowiec xd

2

@TheCule @Antimadridista_WR z punktu widzenia prawa oczywiście odpowiada pełnoletni już 18latek i rodzicom nic do tego, natomiast umówmy się. Kto z nas nie był 18sto latkiem? Dobrze wiemy, że to jeszcze często głupi okres i mało co się wie o życiu i jeśli chodzi o prowadzenie auta to potrzeba jeszcze paru dobrych lat żeby się nauczyć dobrze jeździć, więc co to za pomysł rodzica dawać na prezent sportowe auto NIE NA TOR, ale do jazdy po mieście? Skończona głupota rodziców, ale to ich dziecko poniesie (oby) konsekwencje.

2

@udarpawarotam City Rodrim stoi ;) gdy tylko jego brakuje w składzie nagle gubią punkty. Tam również często brakowało typowego napastnika lub skrzydłowego, ale jest Rodri jest impreza. To tylko potwierdza to co mówisz. Nasza gra również zupełnie inaczej wyglądała za Busiego. Abstrachujac od jego formy w ostatnich latach to w dalszym ciągu wtedy pojawiały się artykuły o tym że to on i jego pozycja odmieniła naszą grę i nadawała kierunek, a nie o dziwo Iniesty czy Xaviego.

0

@bartekvisca mam lekko zakrzywione krawędzie i nałożyłem szkło samemu. Nie było żadnej męki ani problemów. Kupiłem szkło również zakrzywione dedykowane do swojego modelu i pasowało jak ulał

0

Fermin w ostatnich meczach tragicznie wygląda. Więcej przeszkadza niż z niego pożytku. Najlepiej się jednak sprawdza ze swoim zawzięciem i presingiem na podmeczonego rywala jako rezerwowy

0

@Emhyr tylko cały czas się tak wypowiada jakby dawał do zrozumienia ze juz deal done ;)

0

@Rl9k1nG wydaje mi się że dużo ludzi to rozważa. Problem w tym, że nie znasz dnia ani godziny i jak za wczasu nie wyemigrujesz to jak rozpocznie się wolna będzie już za późno i będziesz musiał zostać ;)

1

Ogarniał ktoś kiedyś na wakacje jakąś wille ze znajomymi na wynajem na 1-2tyg i może coś polecić? Np w Hiszp, Grecji cokolwiek jakeis ciekawe miejsce do chillowania przy plaży? Myślałem ekipa 6-10os tak wyskoczyć jakby ktoś miał coś fajnego do polecenia to prośba o podesłanie ;)

1

@Rust_Cohle może wyslowilem się mało jasno, ale nie da się w ogóle personalizować.

0

Kupował ktoś może koszulkę argentyny? Na stronce adidasa nie da się spersonalizować na pilkarza np 10 Messi. Ktoś wie dlaczego i czy wróci ta opcja dla koszulek z tego sezonu?

2

@Felipe_PL niewielkie. Serwery nie wytrzymują, kolejki duże. Co chwilę wywala jak przechodzisz do kolejnego kroku i przypuszczam, że dzisiaj nie będzie inaczej. Trzeba próbować i mieć trochę szczęścia żeby się załapać, bo na pewno nie każdemu się uda.

0

@Sulimo piękne, szkoda tylko że z natury dość dzikie czyli zazwyczaj nie przychodzą, nie chcą się miziać czy głaskać, a w kotach w dużej mierze i to ludziom chodzi. Taki zwykły dachowiec pod tym kątem wydaje się dużo lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?