Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kenneth99 czeka na michała aż rower napompuje
0
@messi564 zwolnienie do końca miesiąca :)
2
@format1977 ludzie, litości..
0
@MarioVeB! Raz lewą a raz prawą, co by uniknąć monotonii w związku.
0
@JaSzymon stare
0
@panczo mówię o świętych krowach które stopują drużynę, a nie napędzają..
0
@Cariones to był sarkazm
2
@panczo łatwiejsza niż w minionym sezonie? nie, łatwiej już nie będzie, problem leży w psychice, dopóki im się ktoś nie dobierze do dupy i nie pokaże że nie są świętymi krowami którzy nie są nie do zastąpienia to się nic nie zmieni.
0
@mesi8191 https://www.strawpoll.me/18191623/r
13
@Zieliniak jak poda drugi, to usuną posta temu pierwszemu
2
@clyde Dzień bez Neymara dniem straconym.
0
@4drian0 masz mojego fmsa
0
Czy gdyby Neymar publicznie przeprosił i wyraził skruchę, zmienilibyście nastawienie do jego powrotu? Pytanie kieruję tylko i wyłącznie do przeciwników jego powrotu i chciałbym żeby tylko oni oddali głos.
https://www.strawpoll.me/18466709
0
@Kredon 4-2-3-1 nie ma bata, odejdzie więcej pomocników bankowo.
0
@viscajasiek Oni go wypożyczyli bodajże?
1
@Odesseiron mmm majty
8
@Zieliniak klasycznie ctrl mu nie działa a reszta klawiszy się wytarła i nie może znaleźć v
1
If you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@BarcaInfo boże niech się zdarzy cud i wszyscy 3 odejdą.
1
@Shad Y'Berion i Lester
1
@SeeleyBooth
0
@Yoshi94 nie rób tego sbc
0
@MesQueUnClub96 armagiedon
0
Free hit chip - w fpl o co chodzi?
1
I po co wywaliłem bissake i Maguira.. ake mi się zachciało..
1
Pan auba kapitan punktujeeee
5
Auba kumplu, zrób to co Kane wczoraj ;/
0
@kamiVeB mi cały czas gołe baby wyskakują
0
@michaleu zaczął biec za samochodem? Jak pies normalnie, co jest z tymi ludźmi..
0
@barcelonaLM Jezu, nie ważne czy przy karnym czy w środku pola, jak przeciwnik wychodzi to ma być win, nieważne jaki był wynik.