0

@Phatro okropne koszulki

0

@Khajio 2 bramkarzy z live to marnowanie slotu z live ;d

0

@Khajio ja na bezpiecznego de gea wybrałem;P

0

@Danny Gaucho somsiad, ja już nie wiem komu ufać, chyba będę się leczył w domu, czosnku i cebuli podjem to mi się polepszy.

3

@SeeleyBooth zarzuciłem kilof na plecy i zjeżdzam do kolonii z następnym transportem z zewnętrznego świata

0

Apropo jeszcze tego szpitala, przepisali mi jakieś leki przy wyjściu żeby brać, 2 dni później poszedłem do swojego gastrologa(który robi w tym samym szpitalu co leżałem przez tydzień) a on mi mówi żeby nie brać tego co mi przepisali bo to wgl nie jest na moje problemy tylko na żołądek, i jeszcze zgrywał pawiana jak oni mi mogli to przepisać, że porobili badania na nie to co trzeba i wypisał mi karteczkę żeby pójść na przychodnię porobić właściwe badania, tym razem już we własnym zakresie za swoje pieniążki xD

0

@4drian0 mmm, pepe

1

@Vahn Powiedziałem im żeby sobie poszli pobiegać wkoło bloku ;x

85

Tydzień w szpitalu, 3 tygodnie zwolnienia, nie minął nawet tydzień a oni do mnie z roboty dzwonią czy bym sobie nie przyszedł na popołudniówkę i jeszcze mi tłumaczą że ew. wizyty sprawdzające czy leżę w domu na zwolnieniu są do południa xD co za kraj

0

@adrix8 co łaska

3

@Striker ani dziś, ani jutro, ani nigdy.

0

@Criss18Barca Stawiam sakiewkę że De Jong wyjdzie w podstawie.

8

@darekgt01 w supermarkecie, obok karmy dla zwierząt przeważnie.

0

@daniel32778 niech go bierą, bardziej mi było szkoda Paulinho.

0

@gorgota 40k możesz dozbierać, 4-3-1-2 w grze
https://www.futbin.com/19/squad/9469784

0

@gorgota platforma

1

@SeeleyBooth Grudzień i te wszystkie sztuczne życzenia..

6

SPOILER DOM Z PAPIERU SPOILER

W końcu się zdecydowałem i wciągnąłem 3 sezony w 3 dni.. Powiem tak, przyjemnie się to ogląda, ale jak sobie przypomnę te wszystkie teorie wywyższające DzP od produkcji typu GOT czy Prison Break, no to nie pozostaje nic innego jak tylko się poklepać po czole, to nie ten poziom intryg, zwrotów akcji i gry aktorskiej. Co do samej produkcji, uważam że wyeliminowanie Berlina było największym błędem, była to najbarwniejsza postać, niby pojawia się w retrospekcjach w 3 sezonie, no ale właśnie.. Nie rozumiem też zachwytów nad Tokio, poza świeceniem tyłkiem i momentem opuszczenia i powrotu do mennicy który się nadaje na mema, to ona jest po prostu mierna. Helsinki zaś zagrany pikobelo. Odejście Oslo na zasadzie who cares. Moskwy szkoda, no ale ktoś musiał jeszcze polec, wybór raczej dobry. Jak zobaczyłem jak Arturito wbiega do banku w 3 sezonie sam z siebie.. ehh, szkoda strzępić. Ten śmiech Denvera mnie rozbraja. A Rio? Jeśli ktoś ma zginąć, to wolałbym żeby to on padł. Swoją drogą mam nadzieję że Nairobi nie wyzionie ducha na początku 4 sezonu.

SPOILER DOM Z PAPIERU SPOILER

1

@Chwytliwy więc jedziesz do szejka z następnym transportem rudy, koniec żartów

0

@Chwytliwy somsiad, masz bryłki?

9

@SeeleyBooth wybrałbym takie miejsce, w którym jak będę drzeć mordę u siebie, to żaden sąsiad u siebie nie usłyszy.

1

@Chwytliwy Jeszcze bym dopłacił za ten deal :P

1

@MESSIah16 Vidal wciągnąłby nosem całą obecną pomoc PSG mimo wieku.

0

Kurłła, myślałem że 2 kolejka bpl zaczyna się w piątek a tu niemiła niespodzianka.

3

@FCBeSeM to mógł być krwiopijca

11

@wachaFCB Semedo musi zostać.

5

@damianex10 No jak wejdę na spota na BO to mnie koniami nie odciągniesz.

1

@4drian0 na poprzedniej wersji się dało ;f patent rozwijanej rambli jest do bani

0

@icon3520 jak mówisz o janiamanowskich ankietach to dzisiaj o 13

0

@FCMichalo Musiałbym założyć konto, not worth it.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?