0

@Chwytliwy widziałeś że jest cisza, więc postanowiłeś ją przerwać żeby mieć na co narzekać ;d

2

@Chwytliwy jak Neymar nie wróci to biorę owcę i idę do klasztoru, róbcie screeny.

1

@Chwytliwy no dobra ale wiesz że Neymar i tak przyjdzie?

0

0

@Aaron10 jakieś takie rumuńskie te stroje

1

@patrykzmc2000 Al-Khelaifi jest odsunięty i gunwo może.

0

@Janiama zamykaj waść póki Maldini prowadzi

0

@geass te wszystkie gody, blue i inne ultra sraty taty, nawet całkowite osranie zakończenia zetki, uuba do dzisiaj nie ma.. szkoda strzępić..

0

@KapiFCB powiem tak, oglądam nowe odcinki z sentymentu, ale wszystko co po zetce to dla mnie gniot, nawet gt było lepsze od tego super.

2

@format1977 wymyślanie na siłę nagród, jak porównać obrońce z napastnikiem? albo z bramkarzem? co jest ważniejsze? bramki, asysty, odbiory a może czyste konta? każda pozycja powinna mieć osobną złotą piłkę. A ich przydział powinien być za realny wkład a nie za głosy w plebiscycie kolesiostwa, gdzie oszołomy głosują na kolegów z drużyny albo na swoich rodaków.

0

@MESSIah16 czy to ważne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@MESSIah16 Powinny być 4 złote piłki, dla bramkarza, obrońcy, pomocnika i napastnika.

1

haha co to było

0

Komentarz usunięty

0

@Commando Bez względu na wszystko trzeba się go pozbyć.

0

Jakaś alternatywa dla fili gdzie obejrzę dom z papieru sezon 3 pl?
nie, nie netflix

0

@tmQbassive wszystko fajnie pięknie, a teraz mów coś za jeden i skąd znasz mój adres?

0

@MajorPolski orki z górniczej doliny

0

@sidzej Wtedy to były klipy

1

@MasterOne i właśnie dlatego nie będę w fantasy wymieniał nikogo z liverpoolu poza kontuzjowanym alissonem, ja wymienię a potem ich nie wystawi.

0

0

@krefi10 ale teorię czy praktykę bo to różnica jest

0

@Thierry_Henry w fifce nie ;f

1

@Tobik237 A miała być taka mocna La Liga.. ehh

0

https://www.futbin.com/19/squad/9452874
Ostatni szlif, kto powinien dopełnić skład?
https://www.strawpoll.me/18477868

0

@Luki 10 jeszcze wyżej niż manu

42

@Suzu Skisnę jak go wypożyczą jeszcze w tym samym okienku co go kupili xD

0

@Chwytliwy Neymar

10

@Dominx uff, już myślałem że Dorota sobie na za dużo pozwala, już miałem wyciągać konsekwencję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?