0

@BarcaInfo Oby.

3

@Kluivert_P nie sondze

0

@Rewolucja123 młody, skiknij no po..

9

@MontelQ Dzięki za info, akurat zagryzałem petitki.

0

@Felippe96 no powiem Ci że ten pierwszy jednak lepszy.

1

W końcu przerwa, można się zdrzemnąć.

6

@Felippe96 przeciwnik nie wiedział by co się dzieje.

1

@Chwytliwy żadnego, 5 atakujących o których się mówi jest wystarczająca.

2

@SeeleyBooth wczoraj usunęli fotkę z mokrym śladem człowieka z benizem na łóżku, ciekawe czy przetrwasz.

17

@kielon93 la rambla

0

@masq ciekawe dlaczego

2

@barcelonaLM mimo że grałem jak elita to g2, przegrałem z eaids za dużo razy.

4

@AboveYou kociara, te są najgorsze.

1

@sebasek99 ja na brodzie kręcę.

4

@TKWM Hazard taki szrot że hoho.

1

@SeeleyBooth chamie ty, beze mnie? Nie zdziw się jak bagiety podjadą. A o skrętach zapomnij.

8

@Buksza 4 transfery już zrobili, pozostanie im sprzedaż, więc nie wiem co Cię tak bawi, mogą mieć kompletny skład po tych 8 dniach.

3

@robsesh więcej straci jak zostanie, brazole nie chcą nawet Ligue 1 wykupić.

0

@JaSzymon #ThankYouMoyes

2

@Chwytliwy Jam jest król Rhobar III i biorę tę stronę we władanie.

0

@Witekk10 jesteś jednym z tych, co wylewają za kołnierz, co?

11

@JimMorrisonFCB nie czepiaj się, to podlaska gwara.

0

@KamQiX Polak nie zapomina.

1

@deyna2018 oby był ogolony.

0

@hank_moody taki nie za rzetelny.

0

@kkbarca on już będzie zapamiętany za MSN.

0

@Kuczek wwe svr2011 najlepsze i tak

1

@koksik2700 Aż sobie przypomniałem że kiedyś z roboty dostałem pastę i jej nigdy nie użyłem, niby 2 lata przeterminowana ale zadziałała xD

3

@Chwytliwy Jak Rakitić odejdzie to przechodzę Mario w lewą stronę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?