Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Oby.
3
@Kluivert_P nie sondze
0
@Rewolucja123 młody, skiknij no po..
9
@MontelQ Dzięki za info, akurat zagryzałem petitki.
0
@Felippe96 no powiem Ci że ten pierwszy jednak lepszy.
1
W końcu przerwa, można się zdrzemnąć.
6
@Felippe96 przeciwnik nie wiedział by co się dzieje.
1
@Chwytliwy żadnego, 5 atakujących o których się mówi jest wystarczająca.
0
@szkutnik91 czyli oficjalnie http://memytutaj.pl/uploads/2019/06/21/5d0c80b712863.jpg
2
@SeeleyBooth wczoraj usunęli fotkę z mokrym śladem człowieka z benizem na łóżku, ciekawe czy przetrwasz.
17
@kielon93 la rambla
0
@masq ciekawe dlaczego
2
@barcelonaLM mimo że grałem jak elita to g2, przegrałem z eaids za dużo razy.
4
@AboveYou kociara, te są najgorsze.
1
@sebasek99 ja na brodzie kręcę.
4
@TKWM Hazard taki szrot że hoho.
1
@SeeleyBooth chamie ty, beze mnie? Nie zdziw się jak bagiety podjadą. A o skrętach zapomnij.
8
@Buksza 4 transfery już zrobili, pozostanie im sprzedaż, więc nie wiem co Cię tak bawi, mogą mieć kompletny skład po tych 8 dniach.
3
@robsesh więcej straci jak zostanie, brazole nie chcą nawet Ligue 1 wykupić.
0
@JaSzymon #ThankYouMoyes
2
@Chwytliwy Jam jest król Rhobar III i biorę tę stronę we władanie.
0
@Witekk10 jesteś jednym z tych, co wylewają za kołnierz, co?
11
@JimMorrisonFCB nie czepiaj się, to podlaska gwara.
0
@KamQiX Polak nie zapomina.
1
@deyna2018 oby był ogolony.
0
@hank_moody taki nie za rzetelny.
0
@kkbarca on już będzie zapamiętany za MSN.
0
@Kuczek wwe svr2011 najlepsze i tak
1
@koksik2700 Aż sobie przypomniałem że kiedyś z roboty dostałem pastę i jej nigdy nie użyłem, niby 2 lata przeterminowana ale zadziałała xD
3
@Chwytliwy Jak Rakitić odejdzie to przechodzę Mario w lewą stronę.