Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@capoN w nos ci wchodzą? xD
10
@gumaz wytarł łzy 100 dolarówką
0
@ksobi jak posmarujesz olejem to się nie będą kleić.
1
@Rini_Cule a zimna woda skąd? xD
4
@Danny Gaucho głupotą było jego zastrzeganie, więc można by rzec że są gotowi pójść po rozum do głowy.
3
@Karakanis szanujmy się.
0
@DonAndrzejos że jest prawie pewny.
0
@tadzik447 a w nocy było czym? Na szczęście mam wypas klime w maszynie ;P
2
@Sznejk No to już jestem spokojny.
0
Komentarz usunięty
0
@derlysy1979 oni na tej działce mieszkają przecież..
0
@Bamek94 ktoś to musi ogarnąć, twoi starsi znaczy a ty balujesz? ^^
1
@Neymar11Messi10Sanchez9 ja nie pamiętam co robiłem godzinę temu a co dopiero wtedy.
2
@Krzychuuuu14 tylko nie bij.
1
@kerouac siekierka, a potem grzebiesz aż znajdziesz.
0
@19cukier48 xD
0
@Kamilos84 samo premium to jeszcze nic, trzeba mieć jeszcze status zasłużonego użytkownika wielokrotnie odznaczonego w boju.
12
@Danny Gaucho wszystko, przecież napisał.
3
@Hubert102 Pismaki to mają ubaw z De Ligta.
0
@adasko1998 ... Jak już kogoś włączać to Coutinho.
30
@Hubert102 Widzę, że nadal wątpisz w powrót Neymara... ;)
0
@Grubson06 źródło: z dvpy.
0
@DonMatteo901 zacząłeś przynosić straty więc musisz odejść.
1
@SeeleyBooth oby.
0
@dzikiWtrasie pozytywnie nie.
1
@NeroTFP ciekawe jak to wygladało, sama by go chyba nie wytargała.. sasha co Cię boli? Chodź, jedziemy do szpitala. Sef, ale tu nic nie ma. Jest, jest idź prosto i za kamieniem w lewo.
0
@PawkoFCB Faktycznie, jak można grać w trakcie totsów, no jakiś świr tylko.
0
@Coutinho123 Prędzej ja top 100 wbiję.
6
@robsesh Alves jest jednym z tych Brazylijczyków którzy się dobrze prowadzą i dbają o formę fizyczną. Na sezon lub dwa jak najbardziej, niech tylko Wague będzie jako 2 PO, a tych obecnych pogonić w siną dal.
1
Tak, Tak, Tak, obok niego Wague może tylko zyskać, byle tylko zrobić im miejsce, czyt. Semedo i Roberto out.