Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh, oddał mu
0
Nie wiem kto wygrał ;f
0
ehh, porshe wali na ślepo zaraz się spoci
1
Polaka nie trawię, a Mitsubishi ostatnio też przyciął w wuja, ehh.. jednak stawiam na Porshe.
4
pomaga kamerzyście robić "muzę", tyle na ten temat
0
Co ten boxdil
0
Co się tu odwaliło.
0
ten co szczeka przy ciosach xD
0
@Dzemix111 szalony szaleńcze
0
@Chwytliwy ale o ksw nie przetłumaczył ^^
1
@masq Psze pana, a co jeśli 96 to odwrócone 69? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Z jakiej paki medusa 2 walka od końca? powinna być jeszcze nawet przed kasjo ;f
17
@masq Jakbyś był pijany to byś nie potrafił nawet telefonu odblokować, idź kręcić blefa gdzie indziej.
0
co to ma być? jakiś pokaz mody czy co xD
0
tamtemu mma się odpala
0
2 dla Kasjo, prawie go skończył.
2
Na punkty dla Ambro moim zdaniem pierwsza, Kasjo pajacuje.
3
@adamek1910 Masz coś jeszcze ciekawego do napisania?
0
Kasjo vs Ambro tera
1
W 2 rundzie 2x go trafił to nie poszedł na ciosem.
0
typ na ślepo macha i trafił xd
2
To i ja wrzucę ankietę z rambli
https://www.strawpoll.me/18191623/r
0
@Mati1477313 mi też podeślij
3
@Encore za 20 złoty to ja mogę taki kupon skleić że klękajcie narody.
1
@Encore Nie zapominaj o De Gei, kilka baboli miał ale nadal topka.
0
@Skaramuczi To jeszcze powiedz czy lepsze bez czy z ;f
0
Ścieracie cebulę do placków ziemniaczanych czy nie? Duża różnica w smaku bez cebuli?
0
@krzychu1526 Valar Morghulis
0
Apropo poniższego info z tiki taki.. To jak to jest że nie stać ich na De Ligta, a stać ich na Coutinho? ^^
13
@Mario96w Nie tyle zabawne, co przezabawne.