6

@robsesh Alves jest jednym z tych Brazylijczyków którzy się dobrze prowadzą i dbają o formę fizyczną. Na sezon lub dwa jak najbardziej, niech tylko Wague będzie jako 2 PO, a tych obecnych pogonić w siną dal.

1

Tak, Tak, Tak, obok niego Wague może tylko zyskać, byle tylko zrobić im miejsce, czyt. Semedo i Roberto out.

3

@ViscaBarca123 i Wague przy nim by zyskał, oby ta dwójka zastąpiła naszą obecną.

5

@BigShaq Alves wciąga nosem obu naszych PO, a gdyby przyszedł za free w miejsce Semedo to z pocałowaniem ręki. Jeszcze jakby Wague w miejsce Roberto wszedł to wgl bajka.

0

@Chwytliwy Roberto to czas się pozbyć, jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. W pomocy dla niego nie ma miejsca, a w obronie jest słaby, o szybkości nie wspominając.

0

@Nano22 too late, organy ścigania zawiadomione

0

@Nano22 na paypalu i tak ci ściągnę i bedziesz zadłużony na zielone, a co za tym idzie bedziesz ścigany z urzędu, komornik wejdzie na piwnicę.

0

@Nano22 jak kręcisz blefa to będzie cofane jak przebieg w passacie.

0

Kojarzy ktoś nutę w tle 4:50? Płacę w zielonych.


0

@JaSzymon chyba jednak zdvpy skradł show

3

@myscooter baw się dobrze.

3

@Kamiloza91 Krowa na 3 walczyła, na 4 walczyła świnia i łania.

0

@IronSanHybrid to były pieniążki

6

a jutro znowu pozwy za restrimy i straszenie że 13latek na miliony będzie robiony ^^

0

@ukaszz tylko ruskie strimy

2

dywizje kobiet xD godlewka linkiewicz i sexmasterka

12

@kamilos1214 po co miała wyciągać jak miała gameplan żeby się położyć xd

0

nevermind xD

2

Myślałem że wyjdzie do sowy albo raka

0

@Explode może się sexmasterka potknie a tamta na niej usiądzie?

0

Jeszcze patuski i można iść się odchamić w futchampions.

0

@Kacper1432 Już widzę te debilne teksty kruszfila na konferencjach.

0

no i już ma +

2

o kurłła, kruszwila będą bić

0

ee?? co się stanęło?

3

Oby Mesusa dostał na łeb

0

delte liczy skubana

0

@Chwytliwy Przynajmniej nie multi cameraman

5

Jak ich na normalnych muzyków nie stać to niech nie dają nikogo.

6

dobro zawsze wygrywa ze złem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?