Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@robsesh Alves jest jednym z tych Brazylijczyków którzy się dobrze prowadzą i dbają o formę fizyczną. Na sezon lub dwa jak najbardziej, niech tylko Wague będzie jako 2 PO, a tych obecnych pogonić w siną dal.
1
Tak, Tak, Tak, obok niego Wague może tylko zyskać, byle tylko zrobić im miejsce, czyt. Semedo i Roberto out.
3
@ViscaBarca123 i Wague przy nim by zyskał, oby ta dwójka zastąpiła naszą obecną.
5
@BigShaq Alves wciąga nosem obu naszych PO, a gdyby przyszedł za free w miejsce Semedo to z pocałowaniem ręki. Jeszcze jakby Wague w miejsce Roberto wszedł to wgl bajka.
0
@Chwytliwy Roberto to czas się pozbyć, jak ktoś jest od wszystkiego to jest do niczego. W pomocy dla niego nie ma miejsca, a w obronie jest słaby, o szybkości nie wspominając.
0
@Nano22 too late, organy ścigania zawiadomione
0
@Nano22 na paypalu i tak ci ściągnę i bedziesz zadłużony na zielone, a co za tym idzie bedziesz ścigany z urzędu, komornik wejdzie na piwnicę.
0
@Nano22 jak kręcisz blefa to będzie cofane jak przebieg w passacie.
0
Kojarzy ktoś nutę w tle 4:50? Płacę w zielonych.
0
@JaSzymon chyba jednak zdvpy skradł show
3
@myscooter baw się dobrze.
3
@Kamiloza91 Krowa na 3 walczyła, na 4 walczyła świnia i łania.
0
@IronSanHybrid to były pieniążki
6
a jutro znowu pozwy za restrimy i straszenie że 13latek na miliony będzie robiony ^^
0
@ukaszz tylko ruskie strimy
2
dywizje kobiet xD godlewka linkiewicz i sexmasterka
12
@kamilos1214 po co miała wyciągać jak miała gameplan żeby się położyć xd
0
nevermind xD
2
Myślałem że wyjdzie do sowy albo raka
0
@Explode może się sexmasterka potknie a tamta na niej usiądzie?
0
Jeszcze patuski i można iść się odchamić w futchampions.
0
@Kacper1432 Już widzę te debilne teksty kruszfila na konferencjach.
0
no i już ma +
2
o kurłła, kruszwila będą bić
0
ee?? co się stanęło?
3
Oby Mesusa dostał na łeb
0
delte liczy skubana
0
@Chwytliwy Przynajmniej nie multi cameraman
5
Jak ich na normalnych muzyków nie stać to niech nie dają nikogo.
6
dobro zawsze wygrywa ze złem xD