15

Prawdziwi barceloniarze dzisiaj za katarem, ale im szawi ekipę zmontował, zara będzie xavineta

1

Ja wiem że Freeman od dziecka był stary, ale jednak mundial w katarze dał radę go bardziej postarzyć.

0

łaka łaka eeeeeeeeeeeeeeeee

1

o cholera, poszukiwacze, trzeba odkopać sworda

1

@Janiama Katar 1:0

1

@Deviler to nie śnieg, tylko kohel zarzucił grzywą na dachu

0

@Pawci023x stoichkov, benzema był gówniany jeszcze przed patchem nerfiącym lenghty podobnie jak lewy zresztą

11

@PatrychoO bez kitu, nawet bluzy pod kurtkę nie zakładam teraz jak wychodzę tylko normalnie kurtka na koszulkę i jest git, a te wymoczki już srają że im zimno xD

8

@kuz to masz lipne ubranie w takim razie ;x

0

@Rust_Cohle dalej udawaj że ignorujesz moje posty misiu :*

38

@Janas11224 chyba ci co wolą się gotować w upale bez możliwości schłodzenia, teraz się możesz ubrać

0

@Kgorecki2500 useless i overpriced

1

@ranger3120 i tak obejrzysz, pierwszy jest top i tyle

6

@VegetaPolska umiejętności rozwalenia klubu od środka, kibicuje wam

0

baba się buja na firance na tym move xD

20

@VegetaPolska kibicuje wam z całego serduszka żeby benchman do was trafił

1

@Lola120 messi w pierwszym obowiązkowo

2

nawet w szachy benchman przegrywa

1

@AllBundy na priv pisałeś co innego

1

@Kessie @AllBundy za tyle to nawet cumshotem na ciebie nie strzele

0

@Rust_Cohle w tych paczkach nie ma hero ani ikon, a te eventowe są do dupy teraz

1

@kubix05 odkąd kupiłem złomka za 15k już nie muszę grzać w domu, nie muszę też gotować

0

@NismoFCB na xboxie masz game pass, zadaj sobie pytanie czy wolisz regularnie aktualizowaną o nowe gry bibliotekę(masz tam assassiny, twd, fify, nfsy itd itd) czy parę exów które prędzej czy później i tak ograsz na pc na emulatorze(i na które będziesz rzucał ponad 300zeta za sztukę), xbox ci mogę powiedzieć że jest niesłyszalny, uruchamia się w sekundy, gry wczytuje w sekundy, jest tysiaka tańszy i ma lepsze pady niż te od ps, prosty wybór jak dla mnie, no i ma praktyczną budowę, łatwo zmieścić poziomo jak i pionowo

2

@Messibestplayerintheworld dokładnie, siostrę też wynajął

0

@Rust_Cohle ale ty masz szczęście, trafiasz kozaków którzy byli kozakami przed patchem, no ale wleciał patch i już nie są xD

3

@Kessie a to dobrze powiedziałeś - miałeś, obiecałeś załatwić biurko, a przyniosłeś krzesła i do tego połamane, więcej z tobą w interesy nie wchodzę

5

@Luciano99 w końcu znalazł kogoś w swojej wadze i swoim wzroście, duma

2

@Pasiak jak ogrzewam gazem tylko po grochówce

0

@Barca1992 a mówiłem idź spać ;x

2

@4drian0 a ty się gapisz w ekran i się cieszysz choć nic nie rozumiesz, ta? ;x

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?