Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Prawdziwi barceloniarze dzisiaj za katarem, ale im szawi ekipę zmontował, zara będzie xavineta
1
Ja wiem że Freeman od dziecka był stary, ale jednak mundial w katarze dał radę go bardziej postarzyć.
0
łaka łaka eeeeeeeeeeeeeeeee
1
o cholera, poszukiwacze, trzeba odkopać sworda
1
@Janiama Katar 1:0
1
@Deviler to nie śnieg, tylko kohel zarzucił grzywą na dachu
0
@Pawci023x stoichkov, benzema był gówniany jeszcze przed patchem nerfiącym lenghty podobnie jak lewy zresztą
11
@PatrychoO bez kitu, nawet bluzy pod kurtkę nie zakładam teraz jak wychodzę tylko normalnie kurtka na koszulkę i jest git, a te wymoczki już srają że im zimno xD
8
@kuz to masz lipne ubranie w takim razie ;x
0
@Rust_Cohle dalej udawaj że ignorujesz moje posty misiu :*
38
@Janas11224 chyba ci co wolą się gotować w upale bez możliwości schłodzenia, teraz się możesz ubrać
0
@Kgorecki2500 useless i overpriced
1
@ranger3120 i tak obejrzysz, pierwszy jest top i tyle
6
@VegetaPolska umiejętności rozwalenia klubu od środka, kibicuje wam
0
baba się buja na firance na tym move xD
20
@VegetaPolska kibicuje wam z całego serduszka żeby benchman do was trafił
1
@Lola120 messi w pierwszym obowiązkowo
2
nawet w szachy benchman przegrywa
1
@AllBundy na priv pisałeś co innego
1
@Kessie @AllBundy za tyle to nawet cumshotem na ciebie nie strzele
0
@Rust_Cohle w tych paczkach nie ma hero ani ikon, a te eventowe są do dupy teraz
1
@kubix05 odkąd kupiłem złomka za 15k już nie muszę grzać w domu, nie muszę też gotować
0
@NismoFCB na xboxie masz game pass, zadaj sobie pytanie czy wolisz regularnie aktualizowaną o nowe gry bibliotekę(masz tam assassiny, twd, fify, nfsy itd itd) czy parę exów które prędzej czy później i tak ograsz na pc na emulatorze(i na które będziesz rzucał ponad 300zeta za sztukę), xbox ci mogę powiedzieć że jest niesłyszalny, uruchamia się w sekundy, gry wczytuje w sekundy, jest tysiaka tańszy i ma lepsze pady niż te od ps, prosty wybór jak dla mnie, no i ma praktyczną budowę, łatwo zmieścić poziomo jak i pionowo
2
@Messibestplayerintheworld dokładnie, siostrę też wynajął
0
@Rust_Cohle ale ty masz szczęście, trafiasz kozaków którzy byli kozakami przed patchem, no ale wleciał patch i już nie są xD
3
@Kessie a to dobrze powiedziałeś - miałeś, obiecałeś załatwić biurko, a przyniosłeś krzesła i do tego połamane, więcej z tobą w interesy nie wchodzę
5
@Luciano99 w końcu znalazł kogoś w swojej wadze i swoim wzroście, duma
2
@Pasiak jak ogrzewam gazem tylko po grochówce
0
@Barca1992 a mówiłem idź spać ;x
2
@4drian0 a ty się gapisz w ekran i się cieszysz choć nic nie rozumiesz, ta? ;x