2

@Rust_Cohle rok 2023, kohel prowadzi zaciekłą dyskusje z samym sobą po tym jak wszystkich innych już dał do ignorowanych

0

@clyde poważna firma to i poważne rozwiązanie, a nie jak te nieudaczniki z EA, janusze in the mud

25

xDDDD napiwno

0

@ronni37 było wiadome od początku, to nie są nieudacznicy jak EA

1

@AmigoBlancos wam się oczy otworzą dopiero gdy Najmanowi zamkną

5

@Faro weź rozbieg imienia Najmana

1

@barcelonaLM i bardzo dobrze, nieudacznicy nigdy tam nie powinni trafić

0

@Rewolucja123 pod siebie na myśl o xavinecie

1

Frankowski jednak nie na utrzymanie wyniku tylko na dobicie nas

0

frankowski na utrzymanie wyniku

3

tu nie ma co grać, tu trzeba dzwonić

3

cholerny meksykański casillasoneuer

0

messi szczelył to tera lewus spieprzy

1

argentyna też prowadziła po karnym, a potem 2 szybkie i do domu

4

do przerwy zniszczyliśmy meksyk 0:0, kto by pomyślał

1

@Sulimo jak niedźwiedź w kredens

0

@Janiama bez Pazdana to się nie uda

0

@GeraltzKatalonii nie ma ręki?

0

@Lisek mecz zamknięcia tzw

0

Oficjalnie, dzisiaj gramy mecz zamknięcia ;x

1

Czyli jednak dzisiaj gramy o wszystko xD

4

@Deviler nie myśl więcej

4

@Medium mówię o tych nieudacznikach z lewusem na czele, bo argentyniarze to biorą majstra

4

Mecz o wszystko, potem o honor, a na koniec mecz zamknięcia

0

@HighestInTheRoom śpi to się na nocce

0

@mrboom do biurka wymagane są odpowiednie kwalifikacje, Glik nie da rady

3

@mrboom ambulans go zabierze już na rozgrzewce zamiast w 7 minucie?

0

@escarabajo nie tak ostro bo cię jeszcze "doda" do ignorowanych xD

6

@KmN no to nigdy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?