0

@ForcaBarca12 nie, ja odpalam tylko w 69 minucie a w 70 już wyłączam

9

ależ frenkie wyjaśnia hejterów co go sprzedawali przed sezonem, coś pięknego

2

@arasz1819 uważaj bo cię "doda" do ignorowanych xD

0

@agaFCB musisz wiedzieć kto jest szejk na la bambie, kogo stać na ekskluzywne biurka

1

Jacy Barceloniści.. Barceloniarze

7

@JimMorrisonFCB chyba nie słyszeli o mieście Łodzi, gdzie nawet psom chodzenie szkodzi

5

Nie powiem że mam lepszy avatar od was, ale to prawda.

4

@fart to ten co mu firanka spadła

0

@Rewolucja123 wczoraj miałeś xavinete, i jeszcze 2x będziesz ją mieć

18

@Pawci023x wytrawne?

2

@don'T.R.I.P.e odpal se katar to zobaczysz xavinete, niezłą im ekipę szawi zmontował

0

@Foro nfsu2 mimo wszystko top 1

0

@czosnekfcb a normalnie byś chciał trening oglądać? ty chory króliku

17

@mrboom tymczasem manzano: potrzymaj mi gila

20

@doc rooney widzę przybrał jak wisła pod kielcami

11

chłopowi firanka ze łba spadła

5

yhym, Messiego też chciał podpisać

1

nie no szawi out bo nam zrobi to samo z barcą

1

@AmigoBlancos pozostałe 64% sędzia miał piłkę

6

@Matheu12 budować łagr

2

lol, on go dotknął wgl? tamten przyaktorzył

1

ewidentyny faul napastnika ekwadoru, karny dla kataru!

1

jaki karny, panie sędzio czysto było
ps. sprawdź stan konta

0

jak ramblowską złotą piłkę ustawiali to siedzieliście cicho

0

No i co hejterzy, szybki przelew przesłałem żeby anulowali i cyk dalej jestem w typerze u janiamy

0

@Kessie no i cyk anulowałem bo mnie stać

0

No i uj, po janiamowskim typerze, nie warto było

1

@Deviler tym McDonaldzie co z niego krzesła powynosiłeś?

0

@Mroziu ale katar rozdupcy rywali w grupie o panie, xavineta nadchodzi

2

@Kgorecki2500 musiałem się dostosować avatarem do ceny mojego biurka, niech ludzie wiedzą kto jest szejk na la bambie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?