Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1922 niespodzianką była se queda depaya
1
@Bykunn żebyś się nie zdziwił ;x
0
@Wjtzz no właśnie teraz musimy żeby wiedzieć czy robi comeback do formy czy nie ;x
8
Boczni obrońcy konkretni, więc można grać w spokoju 3 obrońcami bez bocznych ;x
2
@FC1899Barca już teraz ci mówię że to szajs
0
@jacobFCB fałszywy skrzydłowy z kontuzjOM siostry
4
No cóż.. pałka się przegła gepardzie rometo, nie żebym coś sugerował ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/c6249b17a4b28.jpg
0
@jacobFCB szajo będzie mu niemiłe donejty wysyłał? ;x
0
1 mecz z ławki świeżo po transferze jeszcze idzie zrozumieć, ale 2? wychodzi na to że mctominay nakrył czapką kasiemiro
0
@Rust_Cohle że na wuj nam kolejny pomocnik
4
@Marcelinho99 a szejku ma w dupie co chce mbappe bo już podpisał kontrakt
0
@Danqoo napiwno go sprzedadzą po takim początku sezonu xD
2
@gumaz albo jeszcze lepiej @sidzej
1
@barcelonaLM well no, but actually no
1
@Danny Gaucho to takie coś co się otwiera jak ci się myszka omsknie i nie trafisz w ramble. Czasami się omsknie w jakieś patronaty, ale na szczęście szybko zamykam wirusy.
0
@SenseiFCB 100% poparcia dla beenhakkera, stop kolaborantom fryzjera
0
@Cvzx a widzisz na głównej oficjalkę?
5
pierwsze przecieki o tajemniczym transferze
https://zapodaj.net/images/967e0c9bdfe8a.jpg
4
@Mario96w no bo nie ma, lenglet umtiti dest wypożyczeni, braith zapłaciliśmy żeby odszedł xD
1
@czółkovsky przyjęli go do choroszczy
0
@Encore za rok razem z neymarem i messim na last dance
1
@Rust_Cohle odpalić to on może najwyżej szluga
1
@NaFazieHitman virgin van dick
2
@Kessie jak znalazł na avatar dla kohla
2
@xVENUMx panie kurłła, kup pan se 2 zgrzewki coca coli, wypij i napełnił butelki wodą/ziemią/kamieniami, opierdziel taśmą i załóż na kij od szczoty i masz domowy zestaw
3
@lucas/catalan byłby niewybuch i musieli by przyjeżdżać saperzy
1
@Bobo25 mi mówiła że kręci blefa i do niczego nie doszło bo mu śmigło nie dźwigło
0
@Rust_Cohle będziesz miał do fpla
1
@koksik2700 real też ma obowiązek ;x
1
@MICHU_LOKU123 to ma być ładne? To ma być jedno z najlepszych? IksDe