Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BaroPodertos lol, jak ktoś z twojej 11 nie zagra to wtedy wchodzą z ławki, w takiej kolejności w jakiej ustawiłeś, masz tam numerki 1/2/3 z pola i gk za gk
0
@KmN no jak miał 95 tempa w fifce to jak go nie chcieć
0
GAMES OF THRONES AND RINGS OF POWER SPOILER
zacząłem 2 odcinek rings of power i tak się zastanawiam kto będzie szybszy, galadriela wpław czy gendry wiosłem xD
GOT AND RINGS OF POWER SPOILER
0
@Rust_Cohle nie no szanujmy się xD
1
kogo by tu za salaha i diaza wrzucić do fpla.. niby de bruyne, ale łysy tak często rotuje w środku że nie opłaca się nikogo poza halandinho i cancelo trzymać z city..
0
@Emhyr nie poleci tylko odejdzie jak już
1
@Firestone byle nie wyceniał serwis volkswagena
https://zapodaj.net/images/980e7fca535cf.jpg
https://zapodaj.net/images/293a26c179012.jpg
https://zapodaj.net/images/55f819b1df8a9.jpg
3
@Rust_Cohle w tym miesiącu wjeżdża monitor i biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
0
jak wgl działa system wycen zawodników w fplu? ile rzeczy musi się wydarzyć żeby cena spadła/wzrosła?
1
@Hubsao jest to jakiś sposób na nachalnych fanów chcących zdjęcie xD było pittbullami się obwiązać xD
0
@Oskar00 2 asysty w ostatnim meczu, to niezły zjazd xD
5
@Sulimo witam
2
@koksik2700 niezmiennie od lat
0
@arasz1819 czyli wyrzucają pieniądze na prawników w sytuacji w której gunwo mogą zrobić xD a potem frenkie obnisz bo mamy chorom sytuacjem finanzowom
1
@Kgorecki2500 powiem krótko
2
@Kgorecki2500 nie mieszajmy w to nejmena
0
Jakie ręce prawników, każdy klub może wystawiać do gry kogo chce i ile chce, gunwo mogą zrobić w sprawie griezmanna, trzeba było wypożyczyć go z obowiązkiem wystawiania gdy jest zdrowy, a nie teraz świrować pawiana
0
@MesQueUnClub96 oprowadź tam kolege po dole tabeli, zaznajomiony w końcu jesteś z tamtymi rejonami xD
3
a co to się stanęło kohel, na 157 miejsce w fplu cię wywiało? xD pozdro tam na dole tabeli
@Rust_Cohle
2
@Rust_Cohle czyli ci to nie grozi
1
@Encore dopóki mu giry nie urwie
2
@bartas97 po prostu odpal mu grę po angielsku ;f od tego się zaczyna, new game, save, load, quit ;x najlepiej dubbing pl i ang napisy
0
@Cwaniak4 jak lewy pójdzie to halandinho przyjdzie, potwierdzone info
3
@MatBac1991 bardziej ;)
3
@Rewolucja123 dochodzić to on sobie może w łóżku, na boisku ma strzelać i asystować
1
@A_Gomesinho_21 skład bez christensena to nie jest najsilniejszy skład, to samo gdy gavi jest w składzie
0
@FCB_dimiC przecież ja tam nie wchodziłem, bo po co siedzieć i słuchać typa którego się nie rozumie, to czubem skończonym trzeba być xD tam się wchodzi tylko po screena do mema
0
@Sulimo ty się zastanów, on oszukał miliony Polaków
1
@Fenyx gołe baby na ph
1
@Dragon_Ball_Z dziwne że nie dostał mass reporta od tych 125k typa, ino raz by spadł z rowerka