0

@BaroPodertos lol, jak ktoś z twojej 11 nie zagra to wtedy wchodzą z ławki, w takiej kolejności w jakiej ustawiłeś, masz tam numerki 1/2/3 z pola i gk za gk

0

@KmN no jak miał 95 tempa w fifce to jak go nie chcieć

0

GAMES OF THRONES AND RINGS OF POWER SPOILER


zacząłem 2 odcinek rings of power i tak się zastanawiam kto będzie szybszy, galadriela wpław czy gendry wiosłem xD


GOT AND RINGS OF POWER SPOILER

0

@Rust_Cohle nie no szanujmy się xD

1

kogo by tu za salaha i diaza wrzucić do fpla.. niby de bruyne, ale łysy tak często rotuje w środku że nie opłaca się nikogo poza halandinho i cancelo trzymać z city..

0

@Emhyr nie poleci tylko odejdzie jak już

3

@Rust_Cohle w tym miesiącu wjeżdża monitor i biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

0

jak wgl działa system wycen zawodników w fplu? ile rzeczy musi się wydarzyć żeby cena spadła/wzrosła?

1

@Hubsao jest to jakiś sposób na nachalnych fanów chcących zdjęcie xD było pittbullami się obwiązać xD

0

@Oskar00 2 asysty w ostatnim meczu, to niezły zjazd xD

5

@Sulimo witam


2

@koksik2700 niezmiennie od lat


0

@arasz1819 czyli wyrzucają pieniądze na prawników w sytuacji w której gunwo mogą zrobić xD a potem frenkie obnisz bo mamy chorom sytuacjem finanzowom

1

@Kgorecki2500 powiem krótko


2

@Kgorecki2500 nie mieszajmy w to nejmena

0

Jakie ręce prawników, każdy klub może wystawiać do gry kogo chce i ile chce, gunwo mogą zrobić w sprawie griezmanna, trzeba było wypożyczyć go z obowiązkiem wystawiania gdy jest zdrowy, a nie teraz świrować pawiana

0

@MesQueUnClub96 oprowadź tam kolege po dole tabeli, zaznajomiony w końcu jesteś z tamtymi rejonami xD

3

a co to się stanęło kohel, na 157 miejsce w fplu cię wywiało? xD pozdro tam na dole tabeli
@Rust_Cohle

2

@Rust_Cohle czyli ci to nie grozi

1

@Encore dopóki mu giry nie urwie

2

@bartas97 po prostu odpal mu grę po angielsku ;f od tego się zaczyna, new game, save, load, quit ;x najlepiej dubbing pl i ang napisy

0

@Cwaniak4 jak lewy pójdzie to halandinho przyjdzie, potwierdzone info

3

@MatBac1991 bardziej ;)

3

@Rewolucja123 dochodzić to on sobie może w łóżku, na boisku ma strzelać i asystować

1

@A_Gomesinho_21 skład bez christensena to nie jest najsilniejszy skład, to samo gdy gavi jest w składzie

0

@FCB_dimiC przecież ja tam nie wchodziłem, bo po co siedzieć i słuchać typa którego się nie rozumie, to czubem skończonym trzeba być xD tam się wchodzi tylko po screena do mema

0

@Sulimo ty się zastanów, on oszukał miliony Polaków

1

@Fenyx gołe baby na ph

1

@Dragon_Ball_Z dziwne że nie dostał mass reporta od tych 125k typa, ino raz by spadł z rowerka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?