5

@kuz pewnie mu lampa z wrażenia na łeb spadła znowu

0

@Rust_Cohle nie zesraj się xD

0

@Rust_Cohle ale my z tobą nie żartujemy, tylko z ciebie ;x

1

@Rust_Cohle no i niby z kim miałby walczyć w prime? z bagietą?

0

@J4no tak to widzę


0

@AdiKingu96 ale po co zakładasz osobną dyskusję jak dosłownie 12 minut temu wstawił post ;f

2

@Emhyr no zobaczę, tak jak te wasze opowiastki o tym że gavi zjadł frenkiego w zeszłym sezonie, szkoda że po powrocie pedriego to frenkie grał z nim w pomocy, a nie gavi ;x

0

@Emhyr presezon jest od testowania nowych nabytków i młodych

2

@masq bo ma pierwszy skład, pieniędzy górę i dopiero co ogarnął tu chatę

0

@Luciano99 bonjour

0

@tomek8756 dzisiaj ślub, bonus zgarnięty, jutro rozwód, prosta matematyka

3

@Gonzo_VeB1899 czym się różni kurnik od kibla? W kiblu jaja wiszą

1

@hayek jedynie xD

2

@hayek Vinicius i Dembele, mówi to panu coś

1

@Volk Zawodnicy dla klubu muszą być git
Klub dla zawodników nie musi być git

0

@Paradoks jak dadzą 85 frenkiemu żeby zmienił zdanie, to dla barcy nic nie zostanie, nie opłaca się

0

@Aragorn33 "musi" iksDe

0

@TheNekro94 ja kiedyś spotkałem takiego jebiewdenko

1

@DLFCB to samo haaland i pogba

7

@PatrychoO w dupie pan byłeś i gunwo widziałeś, najlepsze były bez pupci dupci jolasi

1

@PatrychoO Waldek łysy/na jeża > Waldek z włosami

0

1

@Danny Gaucho facetka na angliku mówiła żeby nie tłumaczyć słowo w słowo

1

@mich_l you may not be my first love, but you are the one that makes the rest irrelevant

1

0


co jest xD

1

@cules100pro pogba też bez asysty

1

staśko już się odpaliła


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MateuszDoniec a ty lubisz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?