Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale punkcików wpadnie hehe, a wy co somsiady, pewnie kriszczianu na ataku co? Hehe
1
@FC1899Barca a w fife gnabry 80 tempa xD
0
@kiper09 Trent i Cancelo to marzenie na przyszłe okienka ;f Theo Hernandez też, żeby chociaż jednego wyrwać
0
@Tomek97 napiwno zrobi 20 jak będzie dzielił minuty z lewym
0
@Limit_l3ss wystrzeli pod okiem xaviego, a jego hejterzy polecą na łeb
2
@NaFazieHitman ruszy się, w pierwszym meczu Barcy zlewając hejterów
0
@Hosh ach, jesteś już
0
@Pawel13sz do Olisadebe opić fiasko transferowe
0
@Sulimo chyba ty
8
Helena zadzieraj kiece, mamy dźwignie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RoberDzik rakietic chyba
0
@Rust_Cohle to nie ja jak coś xD
0
@klopx a potem przyszedł właściciel tego kasztana i mówi: złaź pan z tego banana bo to nie moja wierzba, a on dalej mieszał wapno
2
@VamosRakieta niech podbije do mnie to mu doradze z tym biurkiem
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 z angielskiego - you give me a head? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox sweter na łeb, fast attack, bomba w oko
0
@messi564 laluna też ma talenta
6
@Encore chyba w łapaniu głupich kartek
0
@PatrychoO zabawni jesteście, szkoda że jak pedri wrócił po kontuzji to właśnie frenkie z nim grał w pomocy, a nie gavi
0
@Lionel_Messi10 ja tak, ale ty najwyraźniej już nie
1
@PatrychoO ale wybrał barce i już się tu pobudował
5
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że w razie problemów w pierwszej kolejności będą rejestrowani Lewy, Raphinha i Dembele. Kessie i tak by pewnie nie wyszedł w podstawie, a jeden mecz przecież może zagrać stara obrona Alba-Garcia-Pique-Araujo lub Alba-Pique-Araujo-Dest
1
@MRSCHRONIC flappy bird, subway surfers
1
transfery fajne, szkoda że robione od dupy strony
0
@Rust_Cohle ale piecze ;x może maść przynieść?
3
@KrwawiaceoczyVEB skrytykował sędziego że robią co chcą
5
@kuz pewnie mu lampa z wrażenia na łeb spadła znowu
0
@Rust_Cohle nie zesraj się xD
0
@Rust_Cohle ale my z tobą nie żartujemy, tylko z ciebie ;x