Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy podobno jednym z warunków przejścia do Barcy zamiast Chelsea było to, że nie będzie grał na prawej, to był jego warunek xD
2
@Rust_Cohle co jest szczypior, już płaczesz z powodu kartki nuneza?
5
@GeneralXavi no przecież naiwniak dał się naciągnąć na sobotę, charytatywnie zresztą
3
@bartas97 już za późno, przepadłeś, lepiej poczekaj na nowy sezon ;x
0
@Encore kolejny naiwniak xD a nie ty od początku przecież xDD
0
@Encore i cyk punkciki do fpla, nie to co darwiniarze jak cohel xD
4
@Rust_Cohle jak tam darwin xD
0
@Rust_Cohle cicho tam na dole tabeli
1
@Medium naiwniak trenta dał do fpla hehe
0
@Vebrol chyba po 13 browcach i patrząc przez szklaną butelkę
0
@Encore to trent już nie top PO? ;x
2
Auba do Chelsea? Tylko jako część dealu za Reece Jamesa, w żadnym innym wypadku.
6
@Aragorn33 "szejk byłby gotów go puścić nawet na wypożyczenie"
I dalej nie trzeba czytać
1
@MesQueUnClub96 tobie się jeszcze opłaca to odpalać? ;x kończ pan
0
@Rust_Cohle i co najważniejsze punktuje u mnie w fplu hehe
0
Jak oddać to za rok gdy Messi wróci, w nie teraz
0
@Rust_Cohle a kto niby ;x
1
@Rust_Cohle
Jesus
Vinicius-Neymar-Raphinha
Casemiro-Fabinho
Militao-Silva-Marquinhos-Alves
Alisson
Solidnie, silver w kieszeni
1
@Rust_Cohle terrorysta z Rosario to bierze choćby Pelego cofnęli w czasie
5
Niech w końcu ściągną PO albo odejdą na dobre od tego 4-3-3, bo bez PO się nie da grać i skończyć wreszcie z wystawianiem tam Araujo.
1
@Janiama podsumowując amigosi out
2
@Pawel13sz a gruby był zawieszony
4
@Deviler wszyscy
0
@Encore 46 pkt, 5 zawodników jeszcze, na ławce w razie w czeka już dwóch typa z 6 pkt każdy, kapitan jeszcze nie wjechał, żyć nie umierać
0
@AlexDark00 od strzelania jest atak, bramki pomocników czy obrońców to jest dodatek
2
La bamba sprzedaje Frenkiego, bredzi o wyższości Gaviego, a potem przychodzi mecz i wychodzi na moje, podsumowując - hejterzy Frenkiego in the mud.
0
Mario miał rację, lewus się skończył
0
Co się w tym manu odwala, łysy out
0
@Rust_Cohle no właśnie nie wiem kto poleciał a mnie ciekawi ;x
0
@MesQueUnClub96 no fajnie, a co jeśli ci powiem że wszyscy mają jesusa a ty dalej jesteś ostatni? Hehe