Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 no ty 0, nie to co ja na górze tabeli
0
to niezły koulibaly xD
0
@Rust_Cohle nie to co @MesQueUnClub96 hehe
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12110770#comment-12110770
0
@MesQueUnClub96 mówiłem żebyś kończył to nie słuchałeś
1
@FioletoweOczy frenkie top, na pohybel hejterom
6
@Encore to my odpuszczamy kase za transfer żeby sobie poszedł i zgarnął bonus za podpis, a temu nagle kasy mało xD
4
Gdy Xavi cię skreślił, koloryzowane
https://i.imgflip.com/6qmxet.jpg
0
@MICHU_LOKU123 pytasz jaki miał gameplay? chyba raczej you wake up with empty acco noob
4
@Firestone ten mem nigdy nie zginie xD
https://zapodaj.net/images/274dab1799123.jpg
0
ta zniewaga transferu wymaga
0
@Rust_Cohle napisał że myjesz giry w wodzie po pierogach
4
gdy kupiliśmy lewego miał 33 lata, teraz ma 34 i raptem 1 bramkę na koncie i to w jakimś pucharze gamera.. lewus is finished
17
ten usyk to mógłby grać w ogniem i mieczem z tym stajlem ;x
0
@Encore mówisz? xD
0
@Encore chyba w dupie bo go usyk robi bez mydła
0
@Hasszz lepsze to niż dalsze kompromitowanie klubu
0
@Hasszz to nie kupujesz, proste
0
@Encore united już się na niego nabrało raz
2
@barcelonaLM najpierw sprzedajesz, potem kupujesz, to co teraz się dzieje z rejestracjami to kompromitacja jakiej bartomeu by się nie powstydził
4
@Lionel_Messi10 no i gitara, pora nauczyć tych łbów z zarządu w jakiej kolejności się załatwia sprawy
0
joshua już kolejny prosty na łeb bierze, usyk to bierze
1
@Pawel13sz sesion golfa, czyli pewnie będzie grał w golfa z balem albo sprzedaje golfa 3
0
@Ali3231 przyjęli go do choroszczy?
0
@Czajka90 ligi to nie wygrają, ale punkciki co nabijo w fplu to moje hehe
0
@MesQueUnClub96 kończ waść, przerżnąłeś pan jeszcze zanim pan żeś zaczął
0
@Medium nie tak piękne jak moje hehe
1
trio odegaard, jesus i martinelli w fplu punktuje hehe, jak tam u was na dole tabeli przegrywy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DonMatteo901 ha tfu na city, w anglii tylko manu
0
@DonMatteo901 kto to kumba e
0
@DonMatteo901 do manu go