Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Za moich czasów to karasie się w metinie łowiło a nie wystawiało na zawodach, nawet na drobne i papkę brały naiwniaki
4
@Gappeq no przecież bawi się, naszym kosztem
3
@LS zależy czyja żona
2
@Qba2312 fifka i bogaty inwestor, 1mld dźwignia i lecimy
0
@MrShakira ale to nie jest koncert życzeń
0
@Vebrol tak
0
@AlexDark00 nie do wyjęcia? Nie ma takich, jak z City chce ktoś odejść to odchodzi, z Live to samo, Milan pewnie też by przygarnął siano i ograł tańszego jak z Maignanem zamiast płacenia Donnarummie, a Chelsea? Mamy zawodników których oni chcą, więc jest pole do rozmów, wyjątkiem pewnie Bayern bo mają kupę w obronie
8
@mich_l jest, tylko te łby się napaliły na Bernardo jak ksiądz na tace zamiast atakować po konkretnych bocznych obrońców
21
@mich_l po Albie już jest dziura, od kilku sezonów
0
@Suzu to były jeszcze jakieś bonusy za pjanicia? ;o
2
@AFA90 po tym co tu zobaczyłem to nie ubiłbym z tobą nawet muchy w kiblu
2
@MrPGG za rok to sobie może zdjęcie z messim zrobić
1
@Sulimo a tak
1
@PatrychoO chciałbyś mieć biurko, a tak musisz siedzieć z mamą przy stole jak ogląda na wspólnej ;/
1
@Khajio tęczowe transformacje to i tak już jest iksDe, może pięty lizać ssj4 z gt
0
@PatrychoO
Ha tfe
1
@ViscaBarca123 zaangażowany w bramki? To tak jak kriszczianu, potężny mental, forma mutant, psy szczekajo a brameczki wpadajo hehe
1
@ViscaBarca123 znakomitą? ;x
3
@HypeR dopiero co ktoś pytał niżej
1
@eydeem jak ma znaczek gwarant jakości czy jakoś tak, bez tego najwyżej wymienią na nowy jak nie działa
0
@Rust_Cohle ale oni tam są głupi, patrz kriszczianu, varane
3
@Uukasz_93 jak to Tommy vercetti
1
@HighestInTheRoom dżangyl gerl
0
Komentarz usunięty
4
@skakun95co ty pleciesz, ledwo słychać, 3 kreski raptem ustawiam na głośniku
0
@MICHU_LOKU123 korki podgrzałeś?
2
@Encore dla fabuły
https://c.tenor.com/cIEVuad4U20AAAAC/fortnite-chun-li.gif
0
@tomek8756 kolega pyta o linka do tego only fansa
0
@Szmulek pewnie, za 2 lata znowu będzie sranie w banie przy kontrakcie
0
@clyde last dance is coming