0

https://www.strawpoll.me/19070151
Które i dlaczego, krótkie uzasadnienie w komentarzu, za i przeciw

12

@Hiacynk roma też taka straszna nie była xD

0

@draxidox spalanie, komfort jazdy, awaryjność?

0

co powiecie o Volkswagen Passat B7?

12

@Colon weź się tato

1

Pytałem się ostatnio o auto, sedan, diesel, komfort jazdy, około 10 lat w przedziale 10-20tys, rozszerzam zapytanie o benzynę a przedział podbijam do 35tys.

2

@IronSanHybrid to z czego się śmiejesz że jak nie wiesz co pisze xD

1

@IronSanHybrid co tam na końcu pisze?

15

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7989949#comment-7989959

Zawrócili mnie jak już do domu jechałem, jednak się robota dla mnie znalazła, ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie

16

@Suzu fast attack, bomba w oko i sweter na łeb

1

@Suzu niech no tylko zajadę na firmę

0

@Barwindg O godzinie 9 konkretniej

60

Jak zwykle, ja kilometry do pracy zrobiłem a zmiana odwołana, mnie oczywiście nikt nie raczył zawiadomić, szef będzie łamany.

0

@ViscaBarca123 to niezła kobieta śpiewa :P już znalazł wyżej

3

@Barwindg zdążymy anulować ten wałek ze zp przed końcem roku

3

@krzychu1526 fast attack, bomba w oko, sweter na łeb

0

@tadzik447 jak już zacząłem wymieniać to wszystko co sobie przypomnę

1

@T_TG jajka swędzą

4

@Avada Kedavra Gothic 1/2/nk/3, Heroes 3, Wormsy 3d, Dragon ball BT3, Little fighter 2, jack jazz rabbit 2, rayman 2/3/m, plemiona, polanie 2, metin2, gta vc/sa, diablo 2, lego racers, crash, kangurek kao 1/2, croc, mario, commandos, spellforce, margonem, harry potter 1/2/3, kurka wodna 1/2/3, nfsu1/2, cod bo, pet racer, quake 3, ac brotherhood/revelations, zemsta kujona/urzędasa, wiedźmin 2/3,

0

@miko1711 flappy bird, snake, subway surfers

0

@Chwytliwy tak zrypali jego powrót w 2014 że..

3

@IAmBackCules a sprzęt na filmie to tzw uds

0

@Kamiloza91 aleee nogi

0

@Mateo9PL 310 dni w serwisie i nowy

1

@Mateo9PL Grzesiu, czy to ty?

2

@Rewolucja123 późno

8

@macio_944 z cebuli ;f

7

@SeeleyBooth somsiad, bo w życiu to trzeba umieć się ustawić

3

@TommyShelby ja śpię jak nie ma co robić, jak będzie co do roboty to mnie obudzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?