Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.strawpoll.me/19070151
Które i dlaczego, krótkie uzasadnienie w komentarzu, za i przeciw
12
@Hiacynk roma też taka straszna nie była xD
0
@draxidox spalanie, komfort jazdy, awaryjność?
0
co powiecie o Volkswagen Passat B7?
12
@Colon weź się tato
1
Pytałem się ostatnio o auto, sedan, diesel, komfort jazdy, około 10 lat w przedziale 10-20tys, rozszerzam zapytanie o benzynę a przedział podbijam do 35tys.
2
@IronSanHybrid to z czego się śmiejesz że jak nie wiesz co pisze xD
1
@IronSanHybrid co tam na końcu pisze?
15
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7989949#comment-7989959
Zawrócili mnie jak już do domu jechałem, jednak się robota dla mnie znalazła, ludzie trzymajcie mnie bo nie wyczymie
16
@Suzu fast attack, bomba w oko i sweter na łeb
1
@Suzu niech no tylko zajadę na firmę
0
@Barwindg O godzinie 9 konkretniej
60
Jak zwykle, ja kilometry do pracy zrobiłem a zmiana odwołana, mnie oczywiście nikt nie raczył zawiadomić, szef będzie łamany.
0
@ViscaBarca123 to niezła kobieta śpiewa :P już znalazł wyżej
3
@Barwindg zdążymy anulować ten wałek ze zp przed końcem roku
3
@krzychu1526 fast attack, bomba w oko, sweter na łeb
0
@tadzik447 jak już zacząłem wymieniać to wszystko co sobie przypomnę
1
@T_TG jajka swędzą
4
@Avada Kedavra Gothic 1/2/nk/3, Heroes 3, Wormsy 3d, Dragon ball BT3, Little fighter 2, jack jazz rabbit 2, rayman 2/3/m, plemiona, polanie 2, metin2, gta vc/sa, diablo 2, lego racers, crash, kangurek kao 1/2, croc, mario, commandos, spellforce, margonem, harry potter 1/2/3, kurka wodna 1/2/3, nfsu1/2, cod bo, pet racer, quake 3, ac brotherhood/revelations, zemsta kujona/urzędasa, wiedźmin 2/3,
0
@miko1711 flappy bird, snake, subway surfers
0
@Chwytliwy tak zrypali jego powrót w 2014 że..
3
@IAmBackCules a sprzęt na filmie to tzw uds
0
@Kamiloza91 aleee nogi
0
@Mateo9PL 310 dni w serwisie i nowy
1
@Mateo9PL Grzesiu, czy to ty?
0
ah shit, here we go again xD
https://gwiazdy.wp.pl/wpadka-na-miss-universe-2019-znow-pomylono-zwyciezczynie-6454859455096961a
2
@Rewolucja123 późno
8
@macio_944 z cebuli ;f
7
@SeeleyBooth somsiad, bo w życiu to trzeba umieć się ustawić
3
@TommyShelby ja śpię jak nie ma co robić, jak będzie co do roboty to mnie obudzą