Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo nie powiem bo ban
0
@msmsms obi wan vs anakin na mustafar
0
cóż to były za emocje
13
@kerouac Nie doceniasz pan potęgi ruskich botów
3
@Kengo "De Jong - Arthur - Roberto - Puig to obrońcy na lata o różnych profilach" przestałem czytać
1
@qbuteq 10-20tys
0
Około 10 lat, diesel, sedan, komfort jazdy, nie licząc passata w gazie?
1
@Odesseiron u Grzesia w domu
0
@wawrzyn1 Panie, nie obrażaj pan dobre
1
Kurłła, jak tak dłużej popatrzyłem na tego petita to bd zaczynał na 7 chem śo a jak się nie będzie spisywał to zamianka z śpd i będzie gitarra, zdecydowanie lepszy od litmanena, to co, do 3x sztuka?
https://www.strawpoll.me/19040928
1
@Socjopata idę płakać w poduszkę
0
@Socjopata https://zapodaj.net/10095e25054fd.jpg.html
0
@Socjopata nie warto było
2
Nie wiem co mnie podkusiło.. zrobiłem kolejne paczkę z ikoną.. poprzednio litmanen..
7
@MesQueUnClub96 to są tu jakieś dziewczyny poza sidzej!?
2
@Socjopata mogę być chrzestnym
0
@Mario96w ale to nie o to się rozchodzi, ja mam w dupie te jej twerki
4
A poza tym sądzę że złota piłka musi zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@Mario96w z nieoficjalnego źródła wiem że ponad 600 ruskich botów zagłosowało na sidzej
1
@Hushovt gaz dupnął, mieszkanie się zapadło
5
@cordoba a na kogo glosujesz bo nie wiem czy ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Chwytliwy zdjęcia swojego nie pokazywałeś więc kto wie, może i krowa
0
@kuz w przyszłym roku wygram!
1
@MesQueUnClub_87 i właśnie dlatego sidzej milczy przez cały okres głosowania
32
@BarcaInfo słuchaj Griezmann głupia sprawa, bo widzisz Neymar wraca więc pakuj walizę
0
Słowem podsumowania zmagań o prestiżowe trofeum pragnę powiedzieć że sidzej kocha zwierzęta i pragnie pokoju na świecie.
0
@8Iniestazo8 przez cb wyobraziłem sobie muchę założoną na dupe xD
2
@LuisSalvano ruskie boty od początku wjechały na pełnej, stawiajcie pitos na sidzej
0
@LuisSalvano a morał z tej bajki jest jaki?
2
@LuisSalvano zmarnowałeś cenne minuty mojego życia