0

@Kengo nie powiem bo ban

0

@msmsms obi wan vs anakin na mustafar

0

cóż to były za emocje


13

@kerouac Nie doceniasz pan potęgi ruskich botów

3

@Kengo "De Jong - Arthur - Roberto - Puig to obrońcy na lata o różnych profilach" przestałem czytać

1

@qbuteq 10-20tys

0

Około 10 lat, diesel, sedan, komfort jazdy, nie licząc passata w gazie?

1

@Odesseiron u Grzesia w domu

0

@wawrzyn1 Panie, nie obrażaj pan dobre

1

Kurłła, jak tak dłużej popatrzyłem na tego petita to bd zaczynał na 7 chem śo a jak się nie będzie spisywał to zamianka z śpd i będzie gitarra, zdecydowanie lepszy od litmanena, to co, do 3x sztuka?
https://www.strawpoll.me/19040928

1

@Socjopata idę płakać w poduszkę

0

@Socjopata nie warto było

2

Nie wiem co mnie podkusiło.. zrobiłem kolejne paczkę z ikoną.. poprzednio litmanen..

7

@MesQueUnClub96 to są tu jakieś dziewczyny poza sidzej!?

2

@Socjopata mogę być chrzestnym

0

@Mario96w ale to nie o to się rozchodzi, ja mam w dupie te jej twerki

4

A poza tym sądzę że złota piłka musi zostać zniszczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Mario96w z nieoficjalnego źródła wiem że ponad 600 ruskich botów zagłosowało na sidzej

1

@Hushovt gaz dupnął, mieszkanie się zapadło

5

@cordoba a na kogo glosujesz bo nie wiem czy ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Chwytliwy zdjęcia swojego nie pokazywałeś więc kto wie, może i krowa

0

@kuz w przyszłym roku wygram!

1

@MesQueUnClub_87 i właśnie dlatego sidzej milczy przez cały okres głosowania

32

@BarcaInfo słuchaj Griezmann głupia sprawa, bo widzisz Neymar wraca więc pakuj walizę

0

Słowem podsumowania zmagań o prestiżowe trofeum pragnę powiedzieć że sidzej kocha zwierzęta i pragnie pokoju na świecie.

0

@8Iniestazo8 przez cb wyobraziłem sobie muchę założoną na dupe xD

2

@LuisSalvano ruskie boty od początku wjechały na pełnej, stawiajcie pitos na sidzej

0

@LuisSalvano a morał z tej bajki jest jaki?

2

@LuisSalvano zmarnowałeś cenne minuty mojego życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?