Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon pisałem rano, w grze nadal jest ale już nie jest dostępny w paczkach ani w draftach, w przyszłych icon swapach też go nie będzie, janusze już poskupowali jego wszystkie karty i wystawiają po maksymalnej cenie.. I ludzie kupują xD
0
@Avada Kedavra no i będzie ban za oznaczanie zbanowanych ;d
0
@Zieliniak jak patrzę na nominowanych to się cieszę xD
0
@Kubix93 Cristiano Lewy Messi
De bruyne De Jong Bernardo Silva
Robertson Van dijk De Ligt Arnold
Alisson
Moje typy ;f
1
@Kusco15 pewnie trojan, ja wpisałem dopa i od razu wyszukało
1
@Mati94 salvano prowadzi kampanię na zp i nie ma czasu aktualnie na Neymara więc ucichło
0
@D10SLEO tak się nazywa mój klub w ut xD
0
@Kusco15 PISiory
0
Dobranoc .
7
@TommyShelby ja na sidzej
1
@Rudi35 no normalnie, wyszukujemy w googlach lokalizację w której zrobiono zdjęcie, wsiadamy w busa unikając kanarów i jedziemy na miejsce po czym odtwarzamy zdjęcie.
3
Karty ikony van bastena w ut fifa 20 zostaną usunięte z paczek i draftów z powodu użycia przez van bastena nazistowskiego zwrotu sieg heil na antenie
1
@Kapitan hawk koniec z biedrą, od dzisiaj tylko żabka
10
@Janiama Chryste panie a ten dalej xD
0
Hala Messi!!!!!!
0
@xVENUMx nie pamiętam ile kosztowały ale hyper x cloudy spoko
4
@Adamski69 a gdzie van Dyck i Mbappet
0
uff, kamień z serca
https://www.facebook.com/Godlewska.TV/photos/a.2289950007934932/2390442711218994/?type=3
1
@JohnA do mnie do bloku na 6 piętro też przyszli
2
Komentarz usunięty
0
@Suzu 101 dalmatynczykow czy jakoś tak, już nie pamiętam nazwy xD no i pies vs kot z wyspygier
13
@chudym nieeeee
A tak właściwie to kim jesteś?
4
@Encore nie ma beniza
3
@BarcaInfo elektoracie sidzej.. szable w dłoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Coutinho007 po edycji każdy cwany
4
@barcelonaLM na mnie też niewdzięcznicy nie głosowali, za moją krwawicę
0
@Coutinho007 jakiego
2
@Odesseiron albo ekspresówką, znaczy rzeką
1
@Odesseiron to może chociaż po ljanie
9
@BarcaInfo a tą brodę to sobie przykleił czy co