0

@Colon pisałem rano, w grze nadal jest ale już nie jest dostępny w paczkach ani w draftach, w przyszłych icon swapach też go nie będzie, janusze już poskupowali jego wszystkie karty i wystawiają po maksymalnej cenie.. I ludzie kupują xD

0

@Avada Kedavra no i będzie ban za oznaczanie zbanowanych ;d

0

@Zieliniak jak patrzę na nominowanych to się cieszę xD

0

@Kubix93 Cristiano Lewy Messi
De bruyne De Jong Bernardo Silva
Robertson Van dijk De Ligt Arnold
Alisson
Moje typy ;f

1

@Kusco15 pewnie trojan, ja wpisałem dopa i od razu wyszukało

1

@Mati94 salvano prowadzi kampanię na zp i nie ma czasu aktualnie na Neymara więc ucichło

0

@D10SLEO tak się nazywa mój klub w ut xD

0

@Kusco15 PISiory

0

Dobranoc .

7

@TommyShelby ja na sidzej

1

@Rudi35 no normalnie, wyszukujemy w googlach lokalizację w której zrobiono zdjęcie, wsiadamy w busa unikając kanarów i jedziemy na miejsce po czym odtwarzamy zdjęcie.

3

Karty ikony van bastena w ut fifa 20 zostaną usunięte z paczek i draftów z powodu użycia przez van bastena nazistowskiego zwrotu sieg heil na antenie

1

@Kapitan hawk koniec z biedrą, od dzisiaj tylko żabka

10

@Janiama Chryste panie a ten dalej xD

0

Hala Messi!!!!!!

0

@xVENUMx nie pamiętam ile kosztowały ale hyper x cloudy spoko

4

@Adamski69 a gdzie van Dyck i Mbappet

1

@JohnA do mnie do bloku na 6 piętro też przyszli

2

Komentarz usunięty

0

@Suzu 101 dalmatynczykow czy jakoś tak, już nie pamiętam nazwy xD no i pies vs kot z wyspygier

13

@chudym nieeeee


A tak właściwie to kim jesteś?

4

@Encore nie ma beniza

3

@BarcaInfo elektoracie sidzej.. szable w dłoń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Coutinho007 po edycji każdy cwany

4

@barcelonaLM na mnie też niewdzięcznicy nie głosowali, za moją krwawicę

0

@Coutinho007 jakiego

2

@Odesseiron albo ekspresówką, znaczy rzeką

1

@Odesseiron to może chociaż po ljanie

9

@BarcaInfo a tą brodę to sobie przykleił czy co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?