3

@jakub9611 mam nadzieję że pomagasz kolegom

0

6

@tristan87 tak czytam i widzę że każdy odpowiada komu chce ;x moglibyście usuwać jak byliście za wolni

0

@Rudi35 tylko dupe i beniza

1

@PrinceDamon to zależy czy za plecakiem się będzie ciągnąć lont

0

@Danny Gaucho chodzi o beniza?

0

@BARCA_FOR_EVER w fifce go raczej nie wypuszczą ^^

1

@gumaz nocki najpiekniejsze, jak wracasz do domu to gadziny albo w szkole albo w pracy

4

@Hiacynk ja tam idę od głowy w dół, a do stóp, dupy i beniza mam 2 recznik

1

@MaTt_BarcaFan poza mamedem to kij z tym ksw

2

@Kapitan hawk zdetronizuje BI w zp, poprzedni kandydaci okazali się nieodpowiedni

0

@Danny Gaucho I te kasety z 1000 gier

0

@FeloRPS obrońców niech skompletują najpierw..

5

@feiticeira nie będziesz im życia układał

1

@IAmBackCules z wora

0

@SeeleyBooth do spania bo pasa ściągnę

11

@sidzej ej, możesz już wyjść z szafy

8

@Socjopata wstawaj spod tego stołu, wychodzimy. I zostaw tego redsa, za rok wygramy.

0

@Esteban_ jak możesz świętować wczorajszą porażkę, to trzeba anulować a nie pić

0

@SeeleyBooth rozumiem że somsiad ma screena

0

@SeeleyBooth dalej śmierdzi

4

W związku z WAŁKIEM dekady wychodzę i nie wiem kiedy wrócem

20

6

Haaaaaaaaaaa tfu

3

Mafia mnie bije

1

I w bistu, i wylądował, i cały misterny plan też w bistu

1

Dawajcie szybciej bo na nockę idę

6

Statham jak nakłamał, na mafijnym discordzie cały czas o głosy prosił

16

Trzeba anulować

5

Powołują się na sondaż keraca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?