Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jakub9611 mam nadzieję że pomagasz kolegom
0
@JimMorrisonFCB mamed
6
@tristan87 tak czytam i widzę że każdy odpowiada komu chce ;x moglibyście usuwać jak byliście za wolni
0
@Rudi35 tylko dupe i beniza
1
@PrinceDamon to zależy czy za plecakiem się będzie ciągnąć lont
0
@Danny Gaucho chodzi o beniza?
0
@BARCA_FOR_EVER w fifce go raczej nie wypuszczą ^^
1
@gumaz nocki najpiekniejsze, jak wracasz do domu to gadziny albo w szkole albo w pracy
4
@Hiacynk ja tam idę od głowy w dół, a do stóp, dupy i beniza mam 2 recznik
1
@MaTt_BarcaFan poza mamedem to kij z tym ksw
2
@Kapitan hawk zdetronizuje BI w zp, poprzedni kandydaci okazali się nieodpowiedni
0
@Danny Gaucho I te kasety z 1000 gier
0
@FeloRPS obrońców niech skompletują najpierw..
5
@feiticeira nie będziesz im życia układał
1
@IAmBackCules z wora
0
@SeeleyBooth do spania bo pasa ściągnę
11
@sidzej ej, możesz już wyjść z szafy
8
@Socjopata wstawaj spod tego stołu, wychodzimy. I zostaw tego redsa, za rok wygramy.
0
@Esteban_ jak możesz świętować wczorajszą porażkę, to trzeba anulować a nie pić
0
@SeeleyBooth rozumiem że somsiad ma screena
0
@SeeleyBooth dalej śmierdzi
4
W związku z WAŁKIEM dekady wychodzę i nie wiem kiedy wrócem
20
Mój przyjaciel Drogba ma na was kilka słów
https://media1.tenor.com/images/e93d7bb16d9f8c9f2aadbd4dc9896f7a/tenor.gif?itemid=4527128
6
Haaaaaaaaaaa tfu
3
Mafia mnie bije
1
I w bistu, i wylądował, i cały misterny plan też w bistu
1
Dawajcie szybciej bo na nockę idę
6
Statham jak nakłamał, na mafijnym discordzie cały czas o głosy prosił
16
Trzeba anulować
5
Powołują się na sondaż keraca xD