0

@Nano22 tylko wungiel

0

@NorbiTBOB w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@nammah za moich czasów to się kulki z myszek wyjmowało i przestawiało klawisze w klawiaturze

0

Kruszarki inna firma, ja tylko za koparke odpowiadam

0

@DaPi w szkole to cycki

6

@Gaucho no tak, bo to Neymar mu pytonga z gaci wyciągał a potem wkładał gdzie popadnie;x

0

@Nano22 duh
.

3

@ArterkHD codziennie, bo mam wywalone jajca na wszystko ;f

0

Z jednej rozebananej kruszarki mnie wysłali na drugą rozebabaną kruszarkę, takie poniedziałki to ja lubię ;D

1

@norbi77 najlepszy wydawca

1

@Janiama widzę że na skoczkach też się znasz

1

@MaTt_BarcaFan może na rule34 znajdziesz coś dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SergioTomas wymienność pozycji, mówi ci to coś? Takie coś co występuje w Barcelonie od x lat

0

@SergioTomas to nie jest koncert życzeń

0

@Chwytliwy de Jong potrafi przejąć piłkę w obronie i pociągnąć z nią aż do ataku, atak zaczyna się od obrony, jest szybki i mobilny, dla mnie idealny śpd

4

@adi7adi8 pewnie stary z zebrania wrócił i kabel uciął xD

5

@SergioTomas ja sobie wyobrażam, wręcz nie mogę się doczekać aż pozycje busquetsa zajmie de Jong

3

@damianex10 nie no, jakoś za ładnie to wszystko poukładane, no i gdzie komputer

0

@JimMorrisonFCB benzyny nie doceniają ^^

2

odpaliłem sobie little fighter 2.. cóż to była za giera, kto pamięta?

0

@Colon Z wątroby*

1

Przecież to są jakieś jaja, 3 paczki, najpierw litmanen, potem petit a teraz on..
https://zapodaj.net/d80e4a22a5007.jpg.html
Było sobie kupić kogoś z rynku..

0

@Triv44 OMG, nie wierzę..

1

Dobra, wjeżdża 3 paczka z ikoną, szansa na porażkę +4(mam 4 base icon untradeable), trzymajcie kciuki

0

2

@MarioVeB! Zp wybrana to ma wywalone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Esteban_ chodzi mi bardziej o 1 mecz, no ale coś w tym jest

1

Największe piłkarskie upokorzenie jakie przyszło wam oglądać na żywo? Dla mnie Niemcy 7:1 Brazylia z mistrzostw świata.

3

@jakub9611 mam nadzieję że pomagasz kolegom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?