Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mesialdo87 Powiedział tym zdaniem, że w Jego mniemaniu Barca będzie wysoko w tabeli. Nie mówił kto zdobędzie mistrzostwo.
3
Bardzo poruszył mnie ten artykuł. Historie tych piłkarzy, którzy mieli i nie mieli szczęścia w walce o życie. Także obraz tych graczy jak Tevez, czy Rivaldo, którzy żyli w nędzy, a jednak się wybili. Brawo Rafał!
0
@JohnnyBarca Kwestia gustu!
0
@Alustic Tylko na zdjęciu to nie Nico tylko Ferran Jutglà :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@busquets5 Jak niewiele więcej? Z nieobecnymi graczami dodaj +19 goli, a to znacznie więcej! Czytaj artykuł!
8
Za głowę się złapałem, gdy przeczytałem, że z dostępnych graczy najlepszym strzelcem jest nasz Coutinho z "aż" dwiema bramkami!!!
0
"W przypadku trzeciego pojedynku przyznaje się porażkę ekipy niedysponującej niezbędną kadrą. Ponadto po 1 marca nie będzie już można przekładać meczów, ponieważ może brakować terminów do rozegrania takich konfrontacji." W tym przypadku zastanawia mnie, gdzie w tym wszystkim jest czysto sportowa rywalizacja.
Czyli jak zespół nie będzie spełniał odpowiednich wymogów w dniu np. 28 lutego, to już można przełożyć mecz i znajdzie się termin, ale już jak dzień później podobna sytuacja dotknie inną drużynę to już terminu nie będzie? Ten protokół jest dziwny zważywszy, że jest oparty w dużej mierze na przypadku (losowania) testów PCR.
0
@NorbiTBOB Bardziej chodziło mu o rolę jaką by odgrywał jakby Dembele został w klubie.
16
Linares wyeliminował już klub z Primera Division - Deportivo Alaves. Także będą "gryźć trawę" trzecioligowcy, zajmujący pozycję lidera w grupie A Segunda Division B.
0
@BarcaKings965212 A co śledzisz klub Rayo Majadahonda, że odradzałeś ten wybór?
1
@DonAndres*8 Z tak waleczną i wybieganą drużyną to Barca musiałaby też dużo cierpieć, by ograć trzecioligowca. A tak swoją drogą to zespół z Segunda Division B też ma Viniciusa.
0
@baartekk97 Miasto nie zapłaci znacznej kwoty, która będzie wynosić ponad 10 mln euro na koszty modernizacji stadionu olimpijskiego w Barcelonie, by spełnić wymagania. A klub przez problemy finansowe musi liczyć każdy grosz, więc pomysł, by tam grać podczas przebudowy Camp Nou jest wg nierealny i nieopłacalny.
2
@noface Z powrotem*!
0
@Herbert I to w przypadku samych sportowców!!!
3
@baartekk97 Nie byłoby rozsądne grać na stadionie Montjuïc ze względu na to, że klub musiałby wydać znaczącą kwotę, by spełnić wymogi (na murawę, oświetlenie, trybuny). Wczoraj był wywiad z członkiem zarządu odpowiedzialnym za Espai Barca, w którym wyjaśnia wiele kwestii z tym związanych.
https://www.fcbarca.com/102889-czlonek-zarzadu-fc-barcelony-nie-wykluczamy-gry-na-camp-nou-w-trakcie-trwania-prac-nad-espai-barca.html
1
@Kwiatek67 O Boatengu zapomniałeś. De Jong to chociaż gola ma na koncie.
0
@Ireneuszp Niekoniecznie!
0
@IreneuszpAle On powiedział, że chcą dostać się do finału i Go wygrać, a przecież żeby to osiągnąć muszą przejść Napoli. Los właśnie nam wybrał tego rywala. Dziwny masz tok myślenia.
3
@Ireneuszp Powiedział, że trzeba pokonać wszystkich, ale to w rozumieniu, że wszystkich, na których Barca ewentualnie trafiłaby w następnych rundach tego turnieju, jeśli ogra Napoli. Przecież to logiczne!
1
Nigdy nie sądziłem, że kiedyś będę życzył Realowi wygranej, ale w pojedynku z PSG chciałabym awansu ekipy ze stolicy Hiszpanii!
0
I jest Napoli, stary znajomy z Ligi Mistrzów :)
9
Sam Raiola powiedział, że jest wiele innych klubów, do których może przejść, nie tylko te cztery, które wymienił. Czuję, że wybierze Anglię i grę w City lub Chelsea.
3
@Joe_Pesci Ale On tu nic nie obiecuje w tym co mówi po odpadnięciu z LM!
0
@Ireneuszp No no no oczywiście :D
0
@KibicujeBarcelonie Chodzi o to, że raz gada inaczej, a potem znów co innego. Przeczy sobie ten człowiek, ale to polityk, więc w sumie to u Niego na porządku dziennym.
15
Jeszcze niedawno był przekonany, że wygramy. Czas odstawić populizm panie Laporta!
0
@Ireneuszp Dalej bredzisz nastolatku! Obejrzyj mecz z Betisem i zobacz oceny za mecz jak grała obrona :)
0
Aranhło :D :D :D
1
"Piłką nie boli" - Tomasz Hajto!