Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Pozytywy widać było gołym okiem po wejściu młodych, a zwłaszcza Balde. Owszem gra nie powalała i Bayern nie wybacza, lecz twierdzenie, że wszystko było źle nie jest prawdą. Proces budowy kadry w tak gwałtownym tempie jak w Barcelonie trwa i potrzeba cierpliwości, by można było mówić, by gracze z Camp Nou mogli wejść na wyższy poziom. Narazie jest jak jest, i trzeba być cierpliwym.
0
Bayern pokazał lekcję futbolu i miejsce w szeregu. Jednak należy patrzeć z optymizmem w przyszłość, bo przebudowa i odmłodzenie kadry nastąpiło w Barcelonie bardzo gwałtownie, więc budowanie konkurencyjnego składu może potrwać. Należy być cierpliwym i wspierać budującą się drużynę. Najlepiej uczyć się na błędach, zdobywać doświadczenie z takimi ekipami jak Bayern, a kiedyś to zaowocuje. Bardzo fajnie zaprezentowali się młodzi wchodząc z ławki, a Balde zagrał bardzo dobrze, bez kompleksów i z wiarą we własne umiejętności.
2
Alba jaka "zmyłka" :D
1
Vamos Barca! Wierzę, że chłopaki powalczą z Mistrzami Niemiec!
0
@swiergol2 Piszę w odniesieniu do wywiadu w nawiązaniu do słów Rouresa.
3
Ogólnie to widzę naszą grę w formacji 3-5-2, by mieć więcej ludzi do gry w pomocy do szybkiego przerywania akcji Bayernu oraz do większego zagęszczania środka pola i utrudniać Bawarczykom posyłanie długich piłek i zagrać na utrzymanie. A skoro mamy taką "jakość" w ataku, to ta formacja nie wydaje się bezsensowna.
1
@swiergol2 Ktoś kto jest przeciwny superlidze, to nie znaczy, że jest przeciwnikiem Laporty. W wywiadzie jest wyraźnie napisane, że Go poparł!
1
@Krycha1899 Jeszcze w przypadku pomocników nie brakuje piłkarzy. Lecz LO w Barcelonie kuleje od kilku lat. Brak dobrego zmiennika dla Alby jest aż nadto widoczne.
1
@Pablit Bez Braithwaite'a cienko to widzę. A tak na poważnie, chciałbym zobaczyć trio Memphis- de Jong- Coutinho, choć czuję, że Koeman wystawi Demira od pierwszej minuty.
0
@cheester1705 W przypadku Koemana jestem w stanie uwierzyć, że dałby mu szansę. Lubi stawiać na młodych graczy.
2
Szansa dla Balde?
1
Wyjścia spod pressingu będą kluczowe. Barca w meczu z Bilbao nie radziła sobie z tym, a dzisiejsze spotkanie będzie znacznie trudniejsze niż to na San Mames. Mam nadzieję, że Barca odrobi "pracę domową" z meczu ligowego oraz, że wyprowadzenie piłki przez obronę Barcy będzie płynne i szybkie. Duża będzie w tym rola Ter Stegena.
0
@Lisek Bardzo chciałabym zobaczyć "gryzienie trawy" podopiecznych Koemana. Oczywiście, że też chciałabym, by wynik był korzystny dla gospodarzy. Przyjeżdża na Camp Nou niezwykle trudny i doświadczony zespół, więc ten mecz będzie dobrym sprawdzianem i bogatym doświadczeniem dla młodych graczy Blaugrany.
0
Cytat ze strony DieRoten.pl: "Urazu ramienia doznał Marcel Sabitzer, który zderzył się z Mickaelem Cuisancem. Pomocnik zszedł do szatni, gdzie udzielono mu dalszej pomocy. Na całe szczęście 27-latek po 45 minutach powrócił na murawę i dokończył trening pod okiem Holgera Broicha, lecz z bandażem na ramieniu."
Pomocnik wg dziennikarzy, jest jednak jednym z kandydatów do gry od pierwszej minuty w zespole Bayernu.
4
@CZaras Tylko Tebas "zapomniał", że w podobny deal nie weszła włoska Serie A.
10
@LeoMessiah Ciężko było przetrawić tamten mecz, i jeszcze te gole Coutinho była taki gwóźdź do trumny. Jednak znacznie gorzej czułem się po blamażu na Anfield.
0
@barcelonaLM Z fryzury na lewym zdjęciu wygląda jak złodziej z Kevina (ten, który odkręcał kurki) :)
0
@4Fabregas4 Niech Ci będzie :D
0
@4Fabregas4 Nie są przeciwstawne po kontekście zdań. Pierwsze było ironią, a drugie pisane serio :) Dobra to bądź takim "Karanką" Koemana, skoro On nie musi :)
0
@4Fabregas4 Heh to była ironia pierwsze zdanie, raczej na serio nie brałbym Ciebie za pośrednika Koemana :D Odbieraj to jak chcesz, ale nie kłócę się z Tobą :) Karanka chodził za Mourinho, bo Portugalczyk był zawieszony na kilka meczów :P
0
@Norkusik Napisałem na tę chwilę :)
1
Rey Manaj z golem dla Albanii. Polska na tę chwilę na 3. miejscu w grupie I.
9
@4Fabregas4 Otóż udzielać wywiadów musi, bo to jest w zakresie obowiązków zawodowego trenera.
9
@4Fabregas4 Koeman już nie musi udzielać wywiadów pomeczowych, bo ma Ciebie za pośrednika :)
0
@Culé10 Heh :) :)
4
Dla mnie spoko decyzja! Zaczynam urlop i nie ominie mnie ten mecz :)
2
@VenoM Zamordowała siedmiu mężczyzn.
2
@Pawel13sz I cały czas do przodu!
0
No właśnie panie Al-Khelaïfi, "trzeba przemyśleć finansowe fair play"!
0
@DamianPSV Nie mów hop, bo za jakiś czas może też mieć żal, że dobrze trenuje, a nie gra. Same wypowiedzi piłkarza przed prezentacją mnie nie przekonują. Każdy gracz musi mieć ambicję i starać się pokazać, że zasługuje na grę w pierwszym składzie.