Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zbyszard Zostań Patronem, jeśli Ci to tak przeszkadza. Coś za coś!
0
Bez Lewego to Polska wygląda jak San Marino!
5
Aż trener San Marino złapał się za głowę!
0
@martin3131 Tylko, że artykuł nie opisuje formy zawodnika, tylko to, że chłop nie znajduje się w systemie gry Barcy (co nie znaczy, że jest słaby i pod formą). Mylisz dwie kwestie! Koeman nie wystawiał Go, bo nie pasuje do pozycji pivota w tym klubie, na której stawia na gracza bardziej ustawionego na połowie rywala, z inną charakterystyką i kulturą gry.
8
@JarekS Też ważne jest zdanie: "Mimo to zawodnik i trenerzy muszą sprawić, żeby po powrocie na boisko nie myślał on o tym, co mu się przydarzyło wcześniej." Oby chłop wrócił silniejszy, do formy sprzed kontuzji.
0
@martin3131 Tu nie chodzi, czy w klasowym, czy nie. Tu chodzi o charakterystykę gry danej ekipy i to próbuję Ci wytłumaczyć właśnie! I to samo piszą w artykule.
0
@martin3131 Niekoniecznie, bo nie wiesz jak będzie grał w Turcji :)
0
@martin3131 Po dwóch występach w kadrze Go oceniłeś (w dodatku w kadrze) :D Ja śledząc Go we Włoszech uważam, że to dobry grajek, lecz jak każdy, by dobrze grać trzeba umieć dopasować się do stylu. Uważam, że powinien z powrotem udać się do Włoch, bo tam czuł się jak ryba w wodzie i prezentował ponadprzeciętne umiejętności.
0
@Kgorecki2500 Ryzyko zawodowe!
0
@martin3131 Czytałeś artykuł? W nim jest opisane, że Bośniaka cechowała inna gra niż wizja Koemana. Holender chce, by w Barcelonie defensywny pomocnik grał wyżej, lecz Pjanić z doświadczenia ustawia się niżej. Dlatego po Busquetsie w drugiej kolejności stawiał na De Jonga, a potem na Nico. "Wyższy pressing pozwala "rozciągnąć" drużynę bliżej bramki rywala i bardziej zamknąć przeciwnika. Na tym właśnie bardzo zależało Ronaldowi Koemanowi, a Miralem Pjanić nie był w stanie mu tego zapewnić, ponieważ Bośniak po wielu latach gry w futbolu podobnym do włoskiego jest przyzwyczajony do bronienia bliżej własnej bramki." W ogóle uważam, że ta cała wymiana Arthur - Pjanić była bez sensu, co też jest zawarte w artykule. Koeman nie prosił o to. Ale to nie znaczy, że Bośniak jest słaby! Po prostu charakterystyką gry nie pasuje, by grać w Barcelonie.
0
@Janiama Wywiad z Pjaniciem to nic, w porównaniu z tym co piszesz!
0
@emjot Mam inne zdanie co do Jego gry. Uważam, że dobrze radzi sobie w pressingu i w grze kombinacyjnej. Stylowo pasuje do Barcy i myślę, że będzie z Niego dużo pożytku.
0
@tristan87 El Tigre - kozak! Świetnie, że wraca do La Liga!
0
@CarloCule Na szczęście nie Ty o tym decydujesz :)
0
@AlvaroHanso Pod koniec? Ibra w połowie sezonu już był odsunięty na boczny tor.
9
@CarloCule Nie powąchał murawy, bo nie przedłużył kontraktu i City nic nie zarobiło na Jego odejściu. Musiał liczyć się z tym, że z tego powodu nie będzie grał i swoje wyczekał.
0
W tej kwestii zgadzam się z La Ligą! Racjonalny i sensowny jest ten argument: "wprowadzenie zmian w terminarzu FIFA już po ustaleniu kalendarza rozgrywek LaLigi sprawia, że korekta nie jest zgodna z przepisami." Poza tym zdrowie piłkarzy powinno być brane priorytetowo.
1
@rumilas Zobaczymy, tu nie byłbym tego taki pewien.
0
@Pawel13sz Może wrócić, jeśli nie rozegra 50% meczów w Atletico.
0
@Kismeth Nie do końca jest Holendrem, skoro urodził się w Szwajcarii.
2
Świetnie, że Fati wziął odpowiedzialność noszenia numeru "10"! Już się nie mogę doczekać aż wybiegnie wreszcie na boisko!
4
Ucieszyłem się z tego info, tak jakby Barca ogłosiła transfer super napadziora :)
0
@ZIBI88 Z tym też nie wiadomo, bo Atletico w komunikacie pisze tylko o „rocznym wypożyczeniu z możliwością przedłużenia o kolejny rok przez każdą z dwóch stron".
0
@Sysia11 Ale oby nie w takim stylu jak Grecja, bo futbol mają toporny!
0
@ZIBI88 Twoje zdanie nie do końca jest prawdą, bo obowiązek wykupu tyczy się przyszłości, a obecnie jest wypożyczony Z OPCJĄ PRZEDŁUŻENIA O ROK. Piszesz w czasie przeszłym...stąd moja uwaga.
0
@ZIBI88 Sprzedać? Czytałeś artykuł?
3
@LeonadisPL Puchar Katalonii, Superpuchar Hiszpanii i Puchar Króla!
3
De Jongów 2-óch!
0
@masq Pjanic nie chce odejść? Wręcz przeciwnie:
Miralem Pjanić odpisał na Instagramie na wiadomość pytającą o jego powrót do Juventusu. Napisał: "bardzo bym chciał, ale nie wiem, czy się uda".
0
Redakcja zapomniała dodać Reya Manaja do kadry Albanii!
https://www.google.com/amp/s/sportowefakty.wp.pl/amp/pilka-nozna/957524/selekcjoner-albanii-oglosil-kadre-na-mecz-z-polska-pilkarz-legii-ma-nadzieje-na-