0

@Pilka_jest_okragla Dobrze, że hulajnogą Go nie potrącił!

1

@Encore Zaraz Krum zrobi bum!

0

@Zielu2001 Tylko, że w wywiadzie mówi o braku doświadczenia Xaviego i Guardioli, gdy przejmował zespół Barcy. Aspas nic nie mówi, o tym jakich miał graczy, więc ten wpis jest nie na temat.

2

@PatrychoO I ten komentarz z telewizji Sportklub! Dani Alvis - stadiony świata!!!

16

A my Cię witamy do cholery!!! :)

1

Kurczę, wchodzę na fcbarca, a tu takie info na koniec dnia! Aż sobie obejrzałem Jego gol z Atletico Madryt z sezonu 09/10 i ta cieszynka, albo z Szachtarem Donieck rok później i radocha z Adriano...oczy się cieszą :)

0

@Damian11 Tak, bo Anglia z San Marino sobie nie postrzela w ostatnim meczu :D

1

@macio_944 I od 9 minuty Lichtenstein gra w 10.

0

@Janek_7 W La lidze w większości dominują, a we wspomnianym meczu mieli większe posiadanie piłki i większą ilość podań, także tych celnych.

0

@tbas Ale w cztery miesiące widać zmianę w grze Realu. Bardziej wprowadza tu swoją wizję, o żadnym DNA nie pisałem.

0

@Janek_7 A oglądałeś Real Ancelottiego? Też stawia na kontrolę i posiadanie piłki. W Realu pressing wygląda znacznie lepiej, bo w Barcelonie ten element wyraźnie cierpi.

0

@tbas Ancelotti bardziej stawia na posiadanie piłki i grę pozycyjną, którą widziałem w większości meczy Realu. W tym kadra reprezentacji mi ich przypomina, i uważam, że RDT ma trochę racji.

0

@Pustelnik Jemu bardziej o grę i styl chodzi, więc z tym się z nim zgadzam.

1

@Janek_7 Tu bardziej chodzi o styl gry, niż o to ilu graczy Barcy i Realu gra w kadrze.

0

@zibiku Co nie zmienia faktu, że nie jest to wymysł pismaków, tylko słowa nowego trenera. Xavi zrobi co uważa, i zobaczymy, co poradzi ws. tych kontuzji.

2

@zibiku Jaki wymysł pismaków?! Przecież to osobiście powiedział na konferencji, że przedłużenie umowy z Dembele to priorytet, i że może być najlepszy na świecie na swojej pozycji.

9

@Sau_Ron Nie rozumiesz co powiedział? Chodzi o poczucie dumy, które zdobywa się poprzez wysiłek i zaangażowanie. Mecz można przegrać, ale musi być walka i zaangażowanie. Pamiętam jak kibice w przegranym dwumeczu Ligi Mistrzów w 2012r. z Chelsea w końcówce meczu na Camp Nou po golu Torresa zaczęli skandować i oklaskiwać piłkarzy. Był ogromny wysiłek i chęci, by awansować do finału. Lecz publiczność doceniła trud i to, że mimo niekorzystnego wyniku, to Barca była drużyną lepszą i dominującą.

2

@Barcelonista94 W pojedynczym meczu, ale news dotyczy statystyki ze wszystkich meczy, w których wystąpił (głównie z tego sezonu).

9

@DLFCB Najlepsze było jak udał gwizdek sędziego w meczu z Kopenhagą. Rywal dał się nabrać, wychodził sam na sam, myśląc, że jest spalony. Pinto otrzymał żółtą kartkę.

1

@bartoszek Za Koemana pierwsze mecze też wlały sporo optymizmu (patrz: mecz z Villarrealem 4:0 i Celtą 3:0). Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Oby złapali regularność, by ta energia nie uschła wraz z kolejnymi meczami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Powodzenia w Barcelonie! Jestem jednak sceptycznie nastawiony, by zatrudniać Go teraz. Zobaczymy jak będzie wyglądać gra pod Jego wodzą.

0

@Djzordon To się okaże!

0

Kurczę, a liczyłem po cichu, że Xavi nie będzie teraz trenerem Barcy :(

0

@lj89 Nadzieja matką głupich.

4

@Ronmes Ansu Fati też nieźle przyaktorzył chcąc rzut karny, ale VAR zweryfikował.

1

@eckov Była inna sytuacja. Guardiola miał swoje zachcianki i żądania i klub było stać na to. Barca mogła kupować piłkarzy, i sprowadziła m.in. najdroższego obrońcę w tamtym czasie Daniego Alvesa. Teraz jest to nie do pomyślenia, by od razu stworzyć konkurencyjny zespół. Uważam, że Xavi nie powinien teraz przychodzić do klubu, bo wpadnie w wir nierealnych oczekiwań kibiców.

1

@PatrychoO Z Viktorią Pilzno!

0

@hazo428 Kto Go porównuje do Sergio? Ja się spotkałem tutaj raczej, że ma być Jego następcą, bo w końcu nominalna pozycja Nico do defensywny pomocnik.

3

@hazo428 W newsie jest napisane, że przejmie stery po Busquetsie, a nie, że jest drugim Busim. Poza tym w głównej mierze jest wzmianka o innym ustawieniu Nico i o tym, że "wychowanek Barçy porusza się szybko i dobrze radzi sobie nawet na skrzydle" - raczej to nie jest domena Sergio ,więc nie ma tu wzmianki o porównywaniu tych graczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?