Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Pisałeś o grze, nie o trofeach na koniec roku, a to zasadnicza różnica. Każdy wychwalał Koemana w tamtym czasie, a tu głupi tekst "rok ch...... gry". Przeczytaj własny komentarz ze zrozumieniem.
PS.
Guardiola dominował w grze nawet wtedy, gdy przegrywał mecze.
0
@lucca87 Przed meczem z Realem Madryt*
1
@lucca87 To źle kojarzysz! pPrzed tym nieszczęsnym meczem z Granadą rok temu, Koeman notował serię meczy bez porażki. Wtedy każdy wychwalał Koemana i pisanie, że ponad rok ch.. jest bzdurą! Barca notowała 19 meczy bez porażki, każdy wychwalał trenera i grę Barcy w tamtym momencie i uważam, że wiele osób już zapomniało, że tak było.
0
@JohnB To po co wysuwasz już wnioski jak nie znasz kontekstu? Lepiej wstrzymać się z bezsensownym wydawaniem opinii bez przemyślenia.
0
@JohnB Znasz kontekst wypowiedzi? Czytałeś cały wywiad?
6
Pytanie jaki jest kontekst tej wypowiedzi. Z opinią na ten temat lepiej się wstrzymam do opublikowania całego wywiadu, bo można te słowa źle zinterpretować.
1
@Herbert A wiesz na czym to wszystko polega? Dziennikarze cały czas mają niezdrową "pożywkę" w osobie Koemana i widzą, że ten temat się sprzedaje.
0
@4Fabregas4 W pierwszym komentarzu nie odniosłeś się do projektu długofalowego.
0
@4Fabregas4 Słowo klucz w pierwszej wypowiedzi: "obecnie".
0
@4Fabregas4 No nie mogę...przeczysz sobie patrząc na Twój pierwszy komentarz! Piszesz, że "czas więc powrócić do tego co przynosiło sukcesy, a obecnie nikt nie zrobi tego lepiej niż Xavi". Potem, że zostałby spalony.
0
@Seledynowy Możesz zostać patronem. Cóż...za wygodę się płaci!
0
@4Fabregas4 W wywiadzie powiedział, że "nie sądzę, by był to odpowiedni moment na przyjście Xaviego". Nie sugeruj się nagłówkiem i czytaj tekst kolego.
0
@Borneo Cokolwiek, jakkolwiek to wyraził swoją opinię i czymkolwiek się kieruje, to wyraził swoje zdanie. Ja także uważam, że Lewy jest obecnie najlepszym napastnikiem, lecz szanuję, jeśli ktoś twierdzi inaczej.
0
"Latem Barcelona chciała sprzedać Umtitiego za niewielką kwotę lub chociaż go wypożyczyć. Zdaniem Sportu obrońca zgadzał się tylko na drugi wariant, ale chciał dostać szansę w konkurencyjnym projekcie dającym szanse na grę w Lidze Mistrzów."
W następnym okienku transferowym Barca może już mu nie oferować dalszej gry w LM. Pójście na wypożyczenie może dać mu możliwość gry w tych rozgrywkach.
0
@Borneo To zawsze będzie subiektywna opinia, i nie wiemy, czy myślał, czy nie myślał o Lewym.
0
@Borneo Każdy ma swoją opinię.
0
@Dojaar Finał z 2009r., czy 2011r.?
1
@Barca_Big_Moment I ostatni mecz na ławce trenerskiej Valverde z Atletico w Superpucharze przegrany 2:3.
2
Tonący brzytwy się chwyta!
0
Albo nieuważnie słuchałem, albo nie było to przytoczone, ale w ogóle nie słyszałem w podcaście wzmianki o Ansu Fatim.
0
Fati to taki Mitch Buchannon Barcelony :)
4
@NKing W poprzednim sezonie jak Barca zaliczała serię meczów bez porażki. Taki pamiętny dla mnie mecz to show z Realem Sociedad i wygrana 6:1.
3
Nie chciałbym odejścia Koemana, lecz jeśli spekulujemy kto mógłby Go zastąpić, to dałbym szansę Pimiencie.
1
@derlysy1979 Przy pierwszej bramce uważam był bezradny. Miał przewidzieć, że urugwajski napastnik Benfiki dryblując piłkę i ogrywając Garcie miał ustawić się na bliższym słupku? W takich sytuacjach normalnym było ustawienie bramkarza na środku bramki, bo zawodnik strzelający ma tę przewagę, gdzie chce ją kopnąć i bramkarz musi się liczyć, że może uderzyć także przy dalszym słupku.
1
@Remi1899 A ja proponuję przestać pisać takie głupoty, że "prawie bez bramkarza graliśmy". Np. przy akcji na 2:0 dobrze wybronił pierwszy strzał, lecz przy dobitce był bezradny, i nie popisali się obrońcy, by wybić piłkę.
0
@Lisek I ta radosna wściekłość ŚP. Tito Vilanovy z Albą po golu Villi na 3:2 :)
3
@Jakchcesz Miejsce Barcy w limicie dziwi, ale szokuje mnie Valencia, która zajmuje ostatnie miejsce.
3
@MrCental Oglądałeś mecz? Gavi grał odważnie, nie bał się wchodzić w pojedynki z rywalami, posyłał wertykalne podania (np. do Memphisa). Poza tym w newsie masz to wyjaśnione.
22
Z Busim stworzyli dziś zgrany duet. Dobrze, że pojawia się ekscytacja i rywalizacja młodych graczy. Oby więcej takich meczów i poprawić tabelę LM w środę w Lizbonie :)
0
Były piłkarz Barcy - Pedro, strzela gola przeciwko swojemu byłemu klubowi Romie w derbach Rzymu :) Znajomy Mourinho z hiszpańskich boisk :)