Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Magicc89PL Przeczytaj tekst, bo smutne jest jak się nie ma pojęcia o czym się pisze.
0
Śmieszne zdjęcie dodał Mingueza. Wygląda to tak jakby Holender puścił bąka w stronę piłkarza Barcy.
0
@Laza Nie o to mi chodziło, ale myśl jak chcesz. Rozumiem, że teraz modne jest oczernianie Koemana.
0
@Laza Bez przesady nazywać Pirlo drugim Koemanem. Pirlo nie ma doświadczenia trenerskiego w porównaniu do Holendra, który prowadził wiele klubów i reprezentację.
0
@Dawid_Dave I mają racje, że takie "karniątka" nie powinny być odgwizdywane. Memphis dużo dodał od siebie podczas upadku.
0
@Vempers Podał tylko przykład, w rozumieniu, że niezależnie jak długo będzie pracował jako trener Barcy będzie się tym cieszył. Nie bierz tej przypadkowej liczby na serio :)
"Jeśli przede mną osiem lat pracy tutaj, to świetnie, będę się nimi cieszył, jeśli trzy miesiące lub rok, również."
0
Barca nie grała z Realem na Bernabeu, a na Alfredo di Stefano!
0
Daniel Sobis trochę się pomylił w studiu Eleven.
15
Też nie możecie scrollować strony głównej?
8
Brawa dla tych osób, które pomogły Fatiemu związać się z Barcą na dłużej. Także sam Ansu zasługuje na brawa, bo pokazał, że ma w sercu klub, i odrzucił propozycje znacznie bogatszych klubów!
1
@shahman Ibracadabra! Wszedł z ławki rezerwowych i brameczka przeciwko drużynie Pellegriniego :)
8
Nie dla psa kiełbasa!
0
@blizniakpiotrek W kwestii VARu to nawet przy spornych sytuacjach nie zawsze sędzia jest winny co do możliwości weryfikacji takich zdarzeń. Nad sędziami są przepisy, które nie zawsze są jasne dla widza (patrz: zwycięski gol w finale Ligi Narodów, czy jedna z bramek dla Liverpoolu w konfrontacji z Atletico). Normalnie sędzia gwizdnąłby spalonego po spojrzeniu w powtórki. W tych sytuacjach przepis jest jasny - brak spalonego, a widz i tak będzie oskarżał sędziego, który musi stosować się do zmienionych zasad.
0
@4Fabregas4 Będzie więcej pieniędzy dla klubów uczestniczących w Superlidze.
1
@Deviler Powalczył w defensywie przy zabójczej kontrze PSG.
0
@BART97 To zaznaczył w wywiadzie przecież :)
0
"Chciałbym ponownie wystartować w wyborach."
Pomarzyć sobie może!
0
"Lata stracone są wtedy, gdy ktoś stara się oszukać drużynę, gdy reszta osób się stara. A teraz wszyscy mierzą się wspólnie z tym problemem."
Podobają mi się w szczególności te słowa "Diabła Tasmańskiego". Też tak uważam, dlatego potrzeba wiele wsparcia i cierpliwości ze strony kibiców, a klub znów stanie się potęgą.
1
@Qaz123 Kłóci się z tym, że mówi o tym, by nie wracać do przeszłości związanej z grą w Valencii pod wodzą Koemana, a jednak to robi. Skoro wspomina epizod gry pod Jego wodzą to nie ma sensu nawoływać to, że wyparł to z pamięci, bo tak nie jest, skoro o tym gada.
1
Negatywne rzeczy wypiera? No raczej kłóci się to z tym co mówi i wspomina.
1
@PIOTR76BARCA Przeczytaj i sam wyciągnij wnioski :)
3
@kuz A kto napisał w artykule, że wierzą w komplet widzów?
Bo ja widzę na podstawie tego artykułu pesymizm co do tego.
"Trudna sytuacja klubu oraz poprzednie spotkania nie sugerują jednak, że fani tłumnie ruszą na stadion."
0
"Nie wiem, powinieneś zapytać zarządu. Nie było złego zarządzania, nie zostawiliśmy złego spadku. Należy wyjaśnić socios, że w ostatnich latach lokomotywą europejskiego i światowego futbolu były wielkie kluby. FC Barcelona jest jedną z tych lokomotyw i to sprawiło, że się rozwija. Są też inne bardzo duże kluby w Europie. Nie mogę zapominać, że Juve, Bayern, Manchester United, Chelsea, a także PSG i City, które są klubami-państwami, pozwoliły na ogromny rozwój takiej działalności. Ale najważniejszymi z tych klubów były Barça i Real Madryt. Dlatego uznanie w 2020 roku, że Barça była najważniejszym klubem, przed wszystkimi innymi, jest uznaniem dobrego zarządzania, dobrego dziedzictwa, które obecny zarząd musi przejąć i sprawić, by się rozwijało.
"No tak inne kluby powinni brać przykład z Bartka i się uczyć :D
6
Bartek w głównej roli "Oszukać przeznaczenie".
4
@Bogan Ale sam gol, to jak piłka wpada w okienko i tor lotu piłki przypomina mi o tym.
19
Jak Alves w półfinale z Realem Copa del Rey 2011/2012....bomba w oknienko!
0
@Kamilos84 Zamiast Szwecji wstawiłbym Hiszpanię.
0
@lucca87 I vice versa!
0
@lucca87 "A to zespół Koemana pokazywał piekną grę? kiedy? chyba sporadyczne mecze". W tym się motasz.
0
@lucca87 Pierw zadajesz pytanie kiedy za Koemana Barca prezentowała piękną grę, a potem, że sporadyczne mecze...motasz się.