Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawlak1992 Lineker!
0
@Pawlak1992 Zamora, Zubizarreta
0
@Pawlak1992 Urruti, Unzue
0
@Pawlak1992 Migueli, Maradona
0
@Junngeas Migueli, Maradona
0
@Pawlak1992 Schuster!
0
@Pawlak1992 Hughes - słynny byk w Barcelonie!
1
@Pawlak1992 Nazario Braithwaite!
6
Nazario "skleił" piłkę i manita!
0
Uwaga, bo Bilbao "sunie" do przodu. Aż dziw bierze, że Marcelino trenował tak ofensywny i ładnie grający Villarreal (patrząc na to jak "gra" Athletic pod Jego wodzą)!
2
Ten na trąbce to będzie w szatni grał piosenki żałobne po dwóch przegranych meczach PK :)
1
Jak ja się cieszę, że akurat Griezmann strzelił :) Brawo!!!
0
@masq Uprzedzony jesteś, stwierdzam!
12
Co wy k**** chcecie od Griezmanna w tej akcji? Bramkarz zrobił dobrą robotę, a Francuz zrobił co mógł uderzając piłkę na wślizgu! Zero spojrzenia na sytuację! Było blisko, ale zrobił co mógł, a powtórka tej sytuacji tylko mnie w tym utwierdziła!
0
@sebasek99 Tam został uczestnikiem nie z własnej woli, a w wyniku wyrachowanemu planowi sił ciemności! Poza tym wg regulaminu uczestnikiem w Turnieju Trójmagicznym mogły wziąć udział osoby ukończone 17 lat (czyli w świecie czarodziejów) osoby pełnoletnie (więc po co zgoda)?
0
@JUrban Tak jak gol na 3:0 w rewanżowym meczu z Sevillą dającą awans :)
0
@bartoszekkk Bo Trump się wbił :D
1
@cules100pro I który wylądował pod kołami klubowego autobusu przez Ramosa :D
0
@JUrban Ja też uważam, że Barca to nie klub dla Niego, lecz nie z powodu presji (bo z tym sobie w miarę radzi swoim oddaniem i zaangażowaniem), a z powodu braku umiejętności piłkarskich na miarę Barcy, których już raczej nie nadrobi (zwłaszcza tych technicznych i w grze z piłką przy nodze). Karny przytoczony przez Ciebie nie udowadnia mi, że nie dźwiga presji przez cały dotychczasowy okres w klubie (bo to każdemu się zdarza w karierze, nawet topowym graczom, a tym bardziej napastnikom).
14
"Zwyczaj dzielenia rozgrywek między golkiperów wprowadził Pep Guardiola w sezonie 2008/09." Po tym zdaniu przypomniał mi się Pinto! To był kozak! Jako zmiennik wygrał PK, broniąc karnego w półfinale z Mallorcą (wskazując rywalowi, gdzie ma strzelać) :) Albo sytuacja, w której w meczu z Kopenhagą zmylił rywala, który myślał, że arbiter odgwizdał pozycję spaloną (wybiegając "sam na sam"), a to niezawodny Pinto gwizdnął ze swoich ust :D
0
@JUrban To Jego podsumowanie jest też zawarte w artykule :) Presja gry Go nie zżera (mimo, iż gra mało to - mimo technicznych braków - wkłada serce i wolę walki) i z tym się z Nim zgodzę.
1
@JUrban Chodzi o to, że przytoczył słowa, które o nim powiedziano w klubie, a nie co On sam stwierdził o sobie (co sam przytoczyłeś w cytacie)!
1
@JUrban On takich słów nie powiedział! Trzeba czytać cały artykuł, a nie tylko nagłówek! Nie rozumiem, jak można wypowiadać się na temat artykułu, nie czytając go?!
15
@Kondziubarca Przeczytaj że zrozumieniem cały news, bo głupoty piszesz!
9
Mam wrażenie, że nie wszyscy czytają cały artykuł (patrz: niektóre komentarze poniżej mojego). Otóż to co jest napisane w nagłówku, to jest przytoczenie słów działaczy i członków klubu skierowane do niego.
"Barcelona zobaczyła, że miałem umiejętności, by grać na dużo wyższym poziomie. Moja gra była tym, czego potrzebowali. Tak mi powiedziano, że umiałem walczyć z presją gry w wielkim klubie. Teraz, patrząc wstecz, widzę, że mieli rację."
7
Nie rozumiem po co w ogóle przyciąga swoją uwagę i wypowiada się przed meczem. Arbiter powinien być odcięty od mediów i otoczenia, bo przez to odczuje większą presję. Federacja robi w ten sposób błąd!
22
Ależ to był dzik! Jak się zabrał z piłką niczym taran i uderzył na bramkę Iraizoza w finale Copa del Rey 2008/2009!
1
@msmsms Tak, bo ten co nie będzie się szczepił kieruje się głupotami z internetu...brak słów :D Są różne opinie lekarzy na temat tych szczepionek i rozumiem, że ktoś decyduje się szczepić, a ktoś nie.
3
@Zoker Ale także wychowanek strzelił bramkę dająca remis w tamtym spotkaniu. I to też należy podkreślić!
1
@msmsms Wśród lekarzy akurat są różne opinie na temat czy powinieneś się szczepić, czy nie. Tak jak wspomniałem dobrowolność, a nie, że ktoś (a tym bardziej medycy) będą nakazywać i zachęcać!