Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gukwa Raczej Desta (na Camp Nou).
5
I dodajmy historyczny gol przeciwko Osasunie :)
0
@Kvothe07 W takim meczu mógłby skończyć ta fatalną passę meczów bez strzelonego gola na wyjeździe w Lidze Mistrzów.
27
Mimo, że Barca odpadła, to jestem dumny z piłkarzy, oddali serducho, walczyli, starali się. Oglądałem dzisiejszy mecz z przyjemnością, były momenty frustracji z niewykorzystanych sytuacji, ale rozpiera mnie duma za styl. Duma Katalonii pokazała cojones!!! Visca El Barca!!!
1
Busi najlepszy na boisku!
0
@Encore I Trezeguet :)
3
@neeed Wichniarek mówiący, że "jedyny Artur nie popełniający błędów to ja" :)
0
@ArterkHD Będzie remis
0
@MrShakira Tak ta ilość bramek Lewego liczy się odkąd Polak przyszedł grać w Bundeslidze, a więc począwszy od gry w Borussii Dortmund.
23
Ciężko będzie o awans, ale nawet jak odpadną, ale piłkarze będą walczyć i oddawać serducho w grę to będę dumny z graczy Barcy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Songo91Nie oglądając "wolnych" mediów nie złapiesz tego wirusa :)
0
Brawo, wreszcie Barca ma prezydenta!!! Oby Laporta zrobił porządek w klubie! Na wychwalanie (mam nadzieję) przyjdzie czas, bo jest to dopiero początek odbudowy klubu, i zobaczymy jakie będą tego efekty w przyszłości.
3
@DRESZCZ Teraz oby Bilbao zdobyło choćby punkcik w środę w zaległym meczu.
3
I 16 mecz w lidze bez porażki!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@itmustbejoke Getafe, Cadiz i Athletic - to są drużyny, które chciałbym, by spadły z ligi.
1
@Rioletto Gdyby nie te momenty dekoncentracji! Z Sevillą sprokurował karnego, a z Osasuną dał się wyprzedzić, powodując sytuację sam na sam z Ter Stegenem.
0
Mąka Joli!!!! :)
0
@GeraltzKatalonii Nie można przekonywać piłkarza czymś, czego się (mam nadzieję jeszcze) się nie zdobyło.
2
Kurde, już tylko 1:2, Lewandowski :/
0
Chciałbym wynik 2:8 dla Dortmundu :)
1
Obrona musi także uważać na górne piłki zagrywane do Budimira. Napastnik mierzący 1,90m czuje się przy tym jak ryba w wodzie. Pod nieobecność wysokiego Pique, Koeman ma nad czym myśleć, przygotowując taktykę na ten mecz.
2
50 goli w sezonie? Trochę Forlana poniosło!
2
@xBoMBoWiECx Najkorzystniejszy dla Barcy (pod warunkiem, że wygra swój mecz z Osasuną) byłby remis w derbach Madrytu i tak też chciałbym.
0
@ranger3120 Wystarczy 0:0 do awansu Żab.
9
Brawo za piękną remontadę!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła.
1
Laporta zasnął?
0
Bramka Dembele to pierwszy stracony gol Sevilli w tej edycji Pucharu Hiszpanii :)
0
W loży VIP-ów koro nie atakuje! :D Ale to ściema z tym, że ludzie nie mogą wejść na stadiony!