0

@gukwa Raczej Desta (na Camp Nou).

5

I dodajmy historyczny gol przeciwko Osasunie :)

0

@Kvothe07 W takim meczu mógłby skończyć ta fatalną passę meczów bez strzelonego gola na wyjeździe w Lidze Mistrzów.

27

Mimo, że Barca odpadła, to jestem dumny z piłkarzy, oddali serducho, walczyli, starali się. Oglądałem dzisiejszy mecz z przyjemnością, były momenty frustracji z niewykorzystanych sytuacji, ale rozpiera mnie duma za styl. Duma Katalonii pokazała cojones!!! Visca El Barca!!!

1

Busi najlepszy na boisku!

0

@Encore I Trezeguet :)

3

@neeed Wichniarek mówiący, że "jedyny Artur nie popełniający błędów to ja" :)

0

@ArterkHD Będzie remis

0

@MrShakira Tak ta ilość bramek Lewego liczy się odkąd Polak przyszedł grać w Bundeslidze, a więc począwszy od gry w Borussii Dortmund.

23

Ciężko będzie o awans, ale nawet jak odpadną, ale piłkarze będą walczyć i oddawać serducho w grę to będę dumny z graczy Barcy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Songo91Nie oglądając "wolnych" mediów nie złapiesz tego wirusa :)

0

Brawo, wreszcie Barca ma prezydenta!!! Oby Laporta zrobił porządek w klubie! Na wychwalanie (mam nadzieję) przyjdzie czas, bo jest to dopiero początek odbudowy klubu, i zobaczymy jakie będą tego efekty w przyszłości.

3

@DRESZCZ Teraz oby Bilbao zdobyło choćby punkcik w środę w zaległym meczu.

3

I 16 mecz w lidze bez porażki!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@itmustbejoke Getafe, Cadiz i Athletic - to są drużyny, które chciałbym, by spadły z ligi.

1

@Rioletto Gdyby nie te momenty dekoncentracji! Z Sevillą sprokurował karnego, a z Osasuną dał się wyprzedzić, powodując sytuację sam na sam z Ter Stegenem.

0

Mąka Joli!!!! :)

0

@GeraltzKatalonii Nie można przekonywać piłkarza czymś, czego się (mam nadzieję jeszcze) się nie zdobyło.

2

Kurde, już tylko 1:2, Lewandowski :/

0

Chciałbym wynik 2:8 dla Dortmundu :)

1

Obrona musi także uważać na górne piłki zagrywane do Budimira. Napastnik mierzący 1,90m czuje się przy tym jak ryba w wodzie. Pod nieobecność wysokiego Pique, Koeman ma nad czym myśleć, przygotowując taktykę na ten mecz.

2

50 goli w sezonie? Trochę Forlana poniosło!

2

@xBoMBoWiECx Najkorzystniejszy dla Barcy (pod warunkiem, że wygra swój mecz z Osasuną) byłby remis w derbach Madrytu i tak też chciałbym.

0

@ranger3120 Wystarczy 0:0 do awansu Żab.

9

Brawo za piękną remontadę!!! Aż mi się łezka w oku zakręciła.

1

Laporta zasnął?

0

Bramka Dembele to pierwszy stracony gol Sevilli w tej edycji Pucharu Hiszpanii :)

0

W loży VIP-ów koro nie atakuje! :D Ale to ściema z tym, że ludzie nie mogą wejść na stadiony!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?