1

@Kettger Słynny Paweł :)

2

@Kettger De Long, albo inaczej Delong :D

0

@sopelinho Nie ironizuj, bo w ostatnim meczu Barcy zagrał bardzo dobre zawody!

1

@tobiasson92 Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą. Takie oto jest motto mediów (tvp, tvnów, czy innych polsatów). To pompowanie balonika i liczenie zarażeń z "testów", ta propaganda ile to ludzi zaszczepionych jest, byleby tylko widzów zmusić do tego. Politycy chcą nam wcisnąć kit, bo za to jest gruby hajs i nie chodzi tu o zdrowie ludzi. Wymyślają nowe szczepy, bylebyś dał/dała się przekonać do tych codziennych bredni. A "wolne" media i tvp chcą mieć pożywkę z oglądalności to ją mają przez taką codzienną dawkę "newsów".

0

@Herato Ma szansę, bo Leicester spuchnie przez nadmiar kontuzji i myślę, że tam będą.

1

Ooo to miał całą La Ramblę wpisaną w tę listę.

0

@BarcaInfo W tamtym czasie Puyol często miał kontuzje, a jak już występował to często gubił krycie i już nie był tym piłkarzem jakiego znamy. Zresztą przy wspomnianym meczu z Almerią zawinił przy golu dla gości z rzutu rożnego. Gerardo Martino mówił, że Puyol po wyleczeniu urazu będzie kolejnym transferem dla klubu, lecz formą odstawał od najlepszych czasów, dlatego wiedział kiedy ze sceny zejść.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przykro się robi, że taki klub jest kojarzony z ciągłymi aferami, machlojkami itp.

12

@haryveb944 W derbach Madrytu lepszy byłby remis!

0

@norbi77 Lepszy w Leganes był En - Nesyri.

0

@mekston Będę trzymał kciuki za remis.

1

@AlexDark00 Sezon 15/16

0

@bartekvisca Niekoniecznie! Zobacz sobie pierwsze mecze ligowe za czasów Guardioli. W lidze porażka z Numancią i remis z Racingiem. A potem? Wiadomo. Druga kolejka sezonu 10/11 - porażka z beniaminkiem - 0:2 z Herculesem. Efekt końcowy? Mistrzostwo kraju.

1

@norbi77 Mecz Barcy z Granadą pokazał nawet, że można stracić 2 gole w samej końcówce meczu!

0

@AlexDark00 To wiem, przecież nikogo nie zmuszam. Napisalem, że nie polecam, a nie, że nie wolno tam jadać. Wyraziłem swoje zdanie i tyle.

1

@AlexDark00 Raczej z kimś mnie pomyliłeś.

2

@ArterkHD Nie polecam "jedzenia" w kfc!

1

@jeyx77x Z Alcoyano to Real grał, a Barca z Cornellą na sztucznej trawie :)

1

Co do tematu bycia socio to bardzo podoba mi się wypowiedź Freixy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamiVeB Myślę, że będzie remis. Villarreal to "mistrz" remisów w tym sezonie ligowym (13) i tylko raz przegrali u siebie (z Betisem 1:2). Liczę na skuteczność Gerarda Moreno w meczu z Atletico :)

0

@daniel32778 Remontada es posible!!!

6

@johny11 Stary, dobry Busquets!

0

Przestraszył się własnej odwagi. Ciekawe zdanie!

5

Dembele urwał się jak Bale Bartrze!

2

Lenglet swoim błędem zapoczątkował akcję bramkową.

3

@FDJ Tylko sytuacja finansowa i instytucjonalna w tamtym czasie była zupełnie inna. Nie chcę usprawiedliwiać Koemana, lecz spójrz w jakim momencie przyszedł do klubu. Projekt sportowy cierpi, bo brak funduszy (patrz: Eric Garcia). Ciągłe afery, sprzeczki, medialne wylewanie klubowych brudów. Nie każdy miałby chęc i ochotę pchać się na stanowisko trenera w Barcelonie. A wtedy to nawet słynny Mourinho dostał kosza od klubu. Barce stać było na zawodników jak: Pique, Dani Alves, Hleb, Keita. Alves wtedy został najdrożej kupionym obrońcą jeśli kojarzę. Poza tym w klubie grali Xavi i Iniesta (dwóch architektów Barcy). Chciałbym (zapewne tak jak i Ty), by Barca zdobywała tytuły, lecz sytuacja jest znacznie inna niż wtedy, gdy przychodził Pep. Nie spodziewam się cudów jeśli chodzi o Koemana, bo wiem, że przyszedł w bardzo skomplikowanym czasie dla klubu. Dla mnie odwala kawał dobrej roboty, bo wg mnie mimo okoliczności dodał więcej kolorytu w grze od dwóch poprzednich trenerów.

0

@mrboom Heh tak myślałem, dzięki za informację :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?