Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GregSTG I co w związku z tym? Ja nie napisałem tego, by porównywać kandydatów, tylko po to, by ocenić moim okiem to co mówi Laporta (w nawiązaniu do artykułu).
11
Laporta to taki bajkopisarz. Mówi to co każdy chce usłyszeć.
4
@mutombo 4:0 daje awans, ale 3:0 pozostawiłaoby dobre wrażenie!
0
Braithwaite ale asysta!!!
1
@domin1515 Akurat Trincao wnosi lekką żywiołowość w dzisiejszej grze. Znajduje sobie pozycje, cofa się do obrony, nie boi się pojedynków jeden na jeden. Radzę Ci jeszcze raz obejrzeć pierwszą połowę!
1
@IronSanHybrid Co do sznurówki to też nie mogą być czerwone? :D
0
@Barcza223 Mistrz Węgier grając u siebie przynajmniej nie skompromitował się w meczu z Juventusem.
0
@Mroziu Był pomysł, by grać na stadionie Jagiellonii Białystok, ale na Podlasiu jest nowy szczep i padło na Rumunię :D
1
Kiedy Huesca w tym sezonie wyrwała punkty Barcelonie?
13
Jeśli jutro wygramy, będziemy na drugim miejscu? A to nowość, nie słyszałem o tym.
1
@tomek8756 Najgroźniejszym patogenem jest samo who, bo zezwoliło, by przemysł fast foodów, wyrobów tytoniowych i innych śmieci wejść na rynek. Trzepią hajs, kosztem zdrowia, a potem gadają jaki to koronawirus jest najbardziej zabójczy, albo inny wirus. Od otyłości więcej chorób się szerzy i ta pseudo organizacja na to pozwala.
5
Taki szwedzki Ronaldinho! Po obejrzeniu filmiku gość wymiata. Ciekawe jak sprawdziłby się w top ligach, czy dalej by czarował i pokazywał swoje umiejętności w wykańczaniu akcji.
0
@Derean Powrót Coutinho do Espanyolu powiadasz? Wtedy Los Pericos mogliby być faworytem :D
0
@MESSI800 W newsie jest link do meczu!
2
@FCBparasiempre Ufff to mnie uspokoiłeś! :)
0
@eckov Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził!
0
@Stasiuburza 5:1!
2
@Darkfin Pragnę zaznaczyć, że Real u siebie także przegrał z Levante u siebie.
0
@PanPatrykk Tonący brzytwy się chwyta.
0
@Herbert Lecz ta pierwsza opcja jest nieco myląca, patrząc na ostateczną tabelę fazy grupowej LM.
18
@MysticCat A jednak się liczą, bo jeśli Barca przegrałaby "tylko" 1:0, czy 2:0 u siebie, to zajęłaby pierwsze miejsce w grupie i nie trafiłaby na PSG!
10
"Wygraliśmy z Juventusem na wyjeździe, przegraliśmy u siebie. Razem to remis."
Wynik na wyjeździe to 0:2 dla Barcy, wynik u siebie to 0:3 dla Juve. Razem to nie jest remis.
0
@Cvzx Ok, dzięki za poprawienie mojego błędu :) Było na odwrót :)
0
@bartekvisca Mi chodziło o ten rewanżowy mecz z Chelsea, w którym to wspomniany El Nino wydał wyrok.
5
@FDJ Pamiętam jak po golu Torresa kibice wstali i bili brawo za walkę, mimo braku awansu. A po meczu z Chelsea Barca poległa w lidze z Realem 1:2, tym samym przegrywając ligę. Kartoniada z napisem "Som i serem (Jesteśmy i będziemy)" dużo wtedy znaczyła :)
https://www.fcbarca.com/41973-koniec-marzen,dyskusja-1238375.html
1
@Transu96 Tekken 5!
1
@fcbheroes Atalanta!
0
@escarabajo Oby PSG nie zrobiło jakiejś rymowanki po dwumeczu.
1
@Janas11224 Raczej na Mistrzostwa Europy!
1
@escarabajo Wystarczą "tylko" cztery do awansu.