1

@Janas11224 Raczej na Mistrzostwa Europy!

1

@escarabajo Wystarczą "tylko" cztery do awansu.

2

@Barca1992 Niepoprawny optymista z Cb. Ale co zrobić jak jest się fanem Barcy.

0

@bartoszekkk Bić? Przy problemach Barcy na wielu płaszczyznach nawet nie spojrzą na ofertę Barcelony!

0

@Coutinho007 Nie kracz, bo się ziści :)

1

@Patrykl145 To już się dzieje, że piłkarze dają "kosza" Barcelonie. Klub z ogromnymi długami, kryzysem sportowym i instytucjonalnym. Ciągłe afery, starcia piłkarzy z byłym zarządem. Jeszcze nie wiadomo, czy Messi będzie dalej grał, a przecież wielu mówiło, że chęć grania z Nim to spełnienie marzeń itp. W Barcie zespół się kształtuje, doszli młodzi, a piłkarze pokroju Mbappe, czy Alaba zapewne chcą już projekt, który zapewni im trofea. Barca nie gwarantuje tego teraz, ani w okresie krótkoterminowym. Przebudowa i zyskanie doświadczenia przez młody team Barcy może potrwać kilka lat, więc trzeba się nastawić na to, że wywalczenie choćby Pucharu Króla, czy krajowego Superpucharu to będzie wyczyn przez najbliższe 2-3 lata.

4

Patrzę na skład AE Pracy, a tam kogo widzę na pierwszy rzut oka? Bartomeu? A nieee...to Bertomeu.

1

@KacperVEB Tak jak niegdyś u Barcy znakiem rozpoznawczym był...own goal.

0

@Cvzx Zależy od podejścia mocniejszych drużyn. Efekty mogą trwać latami, rozumiem, że większość kibiców jest niecierpliwa, ale w pół roku, czy w rok ciężko zbudować zespół z aspiracjami mając u boku także kryzys instytucjonalny. Za szybko oczekujesz efektów, więc wg mnie to Ty żyjesz w raju, wspominając zapewne team Guardioli!

0

@Thomas99PL Czy Juve jest w większej przebudowie niż Barca? Nie sądzę, bo Barca ma mniej doświadczony zespół i młodszych piłkarzy.

1

@daro22 Z jakimiś Granadami? Myślę, że tu zakończę dyskusję.

0

@daro22 Jak rozumiesz budowę zespołu, to po co piszesz, że cienko widzisz Koemana? Porazki bolą, ale to one najbardziej uczą. Wiele drużyn z topu musi przejść podobną drogę do lepszej gry w przyszłości.

3

Hajto już widzi, że Alaba gra w Barcelonie :D

1

@klopx Albo gorzaaałkaaa :)

2

@Eoren Ok, dzięki za poprawienie mnie, trochę mnie to wprowadziło w błąd.

0

Oceny wg redakcji nie zgadzają się z tym co jest w opisie, a w tym co w wideo, np. ocena Lengleta, czy Firpo!

0

@KacperVEB A ja jestem pod wrażeniem ich bramkarza Jaume Domenech'a.

0

@MESSIah16 Klub starszy od Barcy, ale bez historii? No radzę poczytać o przeszłości tego klubu, zanim zaczniesz pisać głupoty.

0

@tomek8756 Jedna i druga stacja są siebie warte!

0

@Nihas Czwarty rok gra w Barcelonie, więc wypadałoby mówić po hiszpańsku.

2

Przerwa meczu Sampdoria - Fiorentina i jest 1:1. Bramkę dla gospodarzy strzelił Keita Balde, wychowanek Barcy.

0

@Pawlak1992 Kilka drużyn wtedy mówiło o braku szacunku, bo Neymar robił z rywala ruletkę i nie nadążali za nim.

1

@barcelonaLM Raczej w meczu na ówczesnym Vicente Calderon, a nie w dwumeczu. Na Camp Nou Barca zagrała dobry mecz i dokonała remontady po golu Fernando Torresa. Także wg mnie w tamtym dwumeczu tylko wyjazdowe spotkanie okazało się porażką.

12

Spoko arbiter, pamiętam jak sędziował mecz Barca - Liverpool na Camp Nou. Rażących błędów nie popełniał i potrafił panować nad emocjami w meczu o stawkę.

1

@Bielik12345 Akurat Firpo gra dziś dobry mecz.

0

@th@les Akurat gra Trincao mi się podoba. Aktywny w grze, dobrze się ustawia, walczy i nie boi się pojedynków jeden na jeden :)

0

@kkbarca Dziś słowo hejt jest przesadzone, i wykorzystuje się je nawet, gdy się Go krytykuje. Pisanie, że Busquets jest cieniem tego co grał kilka lat temu to jest fakt. Sergio w ofensywie potrafi zagrać fajne piłki, gra w tempo, lecz - jak na defensywnego pomocnika przystoi - musi umieć bronić. A to niestety Hiszpanowi nie wychodzi najlepiej. Notuje dużo strat, nie nadąża za rywalem i często przegrywa pojedynki jeden na jeden.

0

@mcsarna Trzyma Go na PSG :D

0

Dużo szczęścia przy tym karnym.

1

Andrzej łajdaku! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?