2

@Kapitan hawk fajna ta Milagros była..

6

@GeneralXavi mnie najbardziej dziwi to, że zdradził taką bardzo całkiem całkiem żonę z takim paszteciakiem :p

1

@Borneo czyli jeśli za ko stoją miliardy z UE, to bierzemy udział w jakimś ogólnokrajowym szantażu? Głosujcie na naszych, bo nie damy wam pieniędzy? Ładnie podsumowałeś UE i jej rozumienie demokracji :p

0

@Borneo nie sądzisz żebyś był nakręcony przez jakieś media a później nadajesz ten swój słowotok, rodem z tvnu i tweetow ludzi pokroju Giertycha :p

3

@Borneo akurat to, że ktoś jest nakręcony przez media, czyta sie bardzo dziwnie gdy to Ty piszesz ten komentarz. Nie ma na tym forum, bardziej nakręconego przez media (jedyne słuszne) użytkownika od Ciebie.

0

@kubix05 i wszyscy szczupli, żadnych otyłych dzieciaków i dorosłych :p

0

@Kessie przestań bo się spawiuje..

0

@Gall tak, popis rozmontowuje te państwo, ale zaraz sie dowiesz że to i tak wina Kaczyńskiego i pisu ¯\_(ツ)_/¯ :p

2

@Sulimo też mam lęk wysokości, ale akurat jakoś podczas lotów go nie odczuwam.

2

@PatrychoO No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze. Jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą Barcelonę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma, dobry przekaz leci.

3

@fcbarcafan19 z tym szczęściem to tak nie do końca, mogła spalić się dzień po Imprezie :p

6

@GeneralXavi a kiedy nie było pite? :p

3

@Andi18 u mnie 26 lat kibicowania. Panie, jak ten czas leci :p

1

@norbi77 gdyby film nagrywano w tych czasach, to Żydzi byliby po drugiej stronie barykady w fabule :p

1

@Roobo @Kessie opinia

6

@FiscaelBarca lekarzom i policjantom daje się łapówki.

0

@July_6_BcN "Natomiast jako atrakcja sama w sobie to przegięcie." - a gdyby byli wysocy i robili fiolki w tył i przód, podczas podawania drinków, to już nie byłoby przegięcie? Dajcie zarabiać niskorosłym, tak samo jak tym wyższym. Żyj, i daj żyć innym.

0

@Karol145 "Na tą chwilę to z waszej strony wychodzi hipokryzja i tolerowanie dyskryminacji tych ludzi przez światowe gwiazdy sportu czy szeroko pojętego show biznesu" - oj, ile milionów ludzi chciałoby, być tak z dyskryminowanym żeby dano im (z ich własnej woli) pracę :p

Stajesz w obronie Twojego (I wielu pismaków) wymyślonego problemu, w którym to trzeba szkodować niskorosłych za to, że byli tam z własnej woli, za dobre pieniądze i - z ich relacji- dobrze się tam bawili.

Daj im odpowiadać za swoje własne czyny, czy to nie jest dyskryminacja - wypowiadac sie za ludzi, którzy są w pelni świadomi tego co robią?
Uważasz że są na tyle głupi aby nie zauważyć problemu, który pojawił się w Twojej głowie?

1

@Tarnowitz alimenty dla dzieci @Bocheno1 .

1

@Adran360 zizu zizu zi za.. (;

3

@Frimpong
1. Jaca Murański
2. Ku demoł
3. Publik prowokasią.

4

@partymaker wysłałem @Kessie na zwiady, ale nie przemyślałem sprawy i dałem mu zaliczkę (4 kuflowe mocne). Mało tego że nic nie wiem co na urodzinach, to sąsiedzi dzwonią żebym zabrał @Kessie śpiącego w kojcu dla psa, na ich ganku.

3

@Adran360 ale jak to tak bez niczego?
J.E. Cezary Kulapeta

2

@xvcWinterSoldier no dobra.

1

@Transu96 kur*a nie mogę już usunąć. @Moderacja jeśli się da, to prosiłbym.

1

@DonCarletto o jej jak miło :p słodziaki

0

Komentarz usunięty

0

@DonCarletto a dzień dobry na klatce mówisz? To jest wyznacznik porządnosci.

0

@Walpiano a to swoją drogą. Aż się zdziwiłem, że niby wszystko w porządku z tymi gratulacjami :p

0

@Matiasio @mordini123 a to sorry :p ale ze napisane ładnie, to podtrzymuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?