2

@Michael24 małżeńską to akurat utrzymał, nawet wziął kościelny pod wybory jakoś i miał ołtarz Pana Jezusa w domu :p łóżkową koalicję opuściła jego żona, na jakiś czas :p

0

@Esteban_ to jest brylant, to jest supertalent. My tez chcielibysmy żeby Yamal byl takim supertalentem, Gonzalo Garcia takim supertalentem jest, Yamal po prostu nie.

0

@Vurt a ja kupił.

1

@Kgorecki2500 ciekawe co na to Basia :p

3

Potężny g*ałt, na potężnym Bayernie.

2

@blakkudium wygląda jak Dolph Lundgren.

1

@Kessie nudy, nie byłoby kogo banować.

0

"Co więcej. W latach 90-tych byłem aktywnym pseudokibicem. Nawet jednym z ważniejszych w DHW." - masz zadatki, na prezydenta .

2

@MichalZZZ to były szachy 5d, teraz stracił 100% wiarygodności, ale zostało mu jeszcze 50 , tych 150 :p

0

@4drian0 se queda

3

@Ramon_Villaverde no już bez przesady, był Prezydentem tylko 2 godz, odpuść mu już.

4

@JordiAlbion a najlepsze jest to, że nawet takie coś zwaliłby na pis i konfederacje :p

0

@Karol145 wiemo tym, po prostu według mnie to jest bardziej żenujace niż zachowanie otoczenia, jakiegoś tam śmiesznego grajka.

0

@KacperVEB od zawsze.

0

@Karol145 żenujace to jest to, że jeden z 3 najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie ma problemy z rejestracją zawodników.

6

Ale co mieliśmy Nico na 150%, to nasze.

0

Nie wiem czy było, ale zmarł dziś Michael Madsen.
Mam dużo ról tego pana w swojej pamięci, ale najbardziej zapamiętam go jako Mr. Blonde, z filmu "Wściekłe psy". RIP.
Edit : od godziny to wczoraj, a nie dziś.

2

@Luciano99 Nico Williams nie istnieje, Nico Williamsa wymyśliliście wy, La Bambiarze!

1

@blakkudium ale jaki normalny pracownik, chciałby gwarancji że będzie musiał zapierdalać? :p

0

@DTMisTheBest cała Twoja narracja upada, gdy opona była nawet lekko nadszarpnięta już wcześniej itp. I wtedy jest dupa z tych filmików. Poczekajmy na oficjalne oświadczenie Policji.

0

1

@Solenya to Dni Ursynowa a nie Wilanowa, można było się spodziewać :p

0

@DTMisTheBest poczekajmy jednak na oficjalne dany a nie Twój, chłopski rozum.

0

@DTMisTheBest potwierdzone gdzieś że tyle km/h jechał?

0

@goldmetaxa w ogóle co to za pomysł żeby go sprzedawać?

0

@doc to teraz ile zostało z wczorajszych 150ciu %?

0

@Faro orangutan też dobry, niby niewinny, ale jak wziąć bucha to wiedział.

1

@Pawel13sz jak bliczek wejdzie.

1

@19Macio93 jesteśmy za, a nawet przeciw.

1

@Konradowskyy K.K. Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?