Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Michael24 małżeńską to akurat utrzymał, nawet wziął kościelny pod wybory jakoś i miał ołtarz Pana Jezusa w domu :p łóżkową koalicję opuściła jego żona, na jakiś czas :p
0
@Esteban_ to jest brylant, to jest supertalent. My tez chcielibysmy żeby Yamal byl takim supertalentem, Gonzalo Garcia takim supertalentem jest, Yamal po prostu nie.
0
@Vurt a ja kupił.
1
@Kgorecki2500 ciekawe co na to Basia :p
3
Potężny g*ałt, na potężnym Bayernie.
2
@blakkudium wygląda jak Dolph Lundgren.
1
@Kessie nudy, nie byłoby kogo banować.
0
"Co więcej. W latach 90-tych byłem aktywnym pseudokibicem. Nawet jednym z ważniejszych w DHW." - masz zadatki, na prezydenta .
2
@MichalZZZ to były szachy 5d, teraz stracił 100% wiarygodności, ale zostało mu jeszcze 50 , tych 150 :p
0
@4drian0 se queda
3
@Ramon_Villaverde no już bez przesady, był Prezydentem tylko 2 godz, odpuść mu już.
4
@JordiAlbion a najlepsze jest to, że nawet takie coś zwaliłby na pis i konfederacje :p
0
@Karol145 wiemo tym, po prostu według mnie to jest bardziej żenujace niż zachowanie otoczenia, jakiegoś tam śmiesznego grajka.
0
@KacperVEB od zawsze.
0
@Karol145 żenujace to jest to, że jeden z 3 najbardziej rozpoznawalnych klubów na świecie ma problemy z rejestracją zawodników.
6
Ale co mieliśmy Nico na 150%, to nasze.
0
Nie wiem czy było, ale zmarł dziś Michael Madsen.
Mam dużo ról tego pana w swojej pamięci, ale najbardziej zapamiętam go jako Mr. Blonde, z filmu "Wściekłe psy". RIP.
Edit : od godziny to wczoraj, a nie dziś.
2
@Luciano99 Nico Williams nie istnieje, Nico Williamsa wymyśliliście wy, La Bambiarze!
1
@blakkudium ale jaki normalny pracownik, chciałby gwarancji że będzie musiał zapierdalać? :p
0
@DTMisTheBest cała Twoja narracja upada, gdy opona była nawet lekko nadszarpnięta już wcześniej itp. I wtedy jest dupa z tych filmików. Poczekajmy na oficjalne oświadczenie Policji.
0
@DTMisTheBest tak.
1
@Solenya to Dni Ursynowa a nie Wilanowa, można było się spodziewać :p
0
@DTMisTheBest poczekajmy jednak na oficjalne dany a nie Twój, chłopski rozum.
0
@DTMisTheBest potwierdzone gdzieś że tyle km/h jechał?
0
@goldmetaxa w ogóle co to za pomysł żeby go sprzedawać?
0
@doc to teraz ile zostało z wczorajszych 150ciu %?
0
@Faro orangutan też dobry, niby niewinny, ale jak wziąć bucha to wiedział.
1
@Pawel13sz jak bliczek wejdzie.
1
@19Macio93 jesteśmy za, a nawet przeciw.
1
@Konradowskyy K.K. Barcelona