Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys Dariusz Szpakowski.
8
@Frimpong nie schował, on tam mieszka.
4
@RoberDzik Ja nawet kobiety w ciąży bym tym nie truł, i normalnie Tatrą poczęstował.
1
@Luciano99 masz rację.
0
@pt9 bierz bo naprawdę warto, opinie ludzi w dużej większości bardzo pozytywne.
1
@pt9 mam poprzednią wersję, polecam. Ale przyznam że w deszczu, i to lekkim, sprawdził się tylko raz. Jakoś bardziej typowałem w dobra pogodę z biwakiem.
https://www.outdoorxl.pl/nemo-dragonfly-osmo-bikepack-2p.html
Edit : sprawdził się tylko raz, bo tylko raz padało podczas biwakowania. A nie że na kilka ulew, sprawdził się tylko raz.
9
@mkord ale Bąkiewicz nie był tam pierwszy, on się tylko ładnie przytulił do pilnujących/protestujących. Patrole obywatelskie powstały oddolnie.
0
@Borneo Owsiak też jest chroniony, a nie jest infrastrukturą krytyczną.
2
@Safrani @Luciano99 pilnuj swojej @jowita, bo zaczyna robić się niebezpiecznie.
25
@Roobo Tusk przeciwko Polakom? Stare, znałem.
7
@Popitek12 transfer w Barcelonie = sytuacja gdy piłkarz przedłuża kontrakt.
0
@Kinginiesta kulkę przyjął, to zaproszenia nie przyjmie? :p
1
@Adran360 ciasto jakieś do kawki, na drugi dzień.
3
@19Macio93 po pierwszym zdaniu, myślałem że piszesz o jakichś zespołach sportowych, a nie serialach :p
2
@Kapitan hawk Ja się przejmę. Wypraszam sobie.
Edit : a może nawet zgłoszę sprawę do nocnego moderatora @Kessie
2
@Criss18Barca na jakiej pozycji będzie grał?
9
@Kapitan hawk to i tak już bez znaczenia, po wczorajszym meczu Realu. La Rambla zadecydowała że nie mamy co szukać w piłce przez najbliższe kilka lat.
0
@Popitek12 że nie rozmawia po Polsku, ale coś tam rozumie.
0
@Ojciec5tkidzieci Tomasz Lis niejedno ma konto, najwidoczniej :p
0
@Bolton dobry bait.
0
@Cyzix natomiast moim zdaniem KMŚ bronią się tym, że są rozgrywane raz na 4 lata (chyba). Myślę że kluby będą poświęcać pilkarzy na taki wysiłek raz na 4 lata, żeby zarobić dobre siano.
0
@BezglutenowyPedri Liga Narodów też na początku była (I przez niektórych jest do tej pory) uznawana za zapchajdziurę, zamiast meczy towarzyskich. A teraz sam piszesz ze jest wyżej niż KMŚ, czyli jakiejś tam rangi nabrała, oglądalność też jest. To są pierwsze KMŚ po przemianie, dajmy im czas. Mnie np pozytywnie zaskoczyły kluby brazylijskie, myślałem że będzie to niższy poziom.
0
@Aragorn33 w jaki sposób się ich domagają?
1
@Kgorecki2500 może się jeszcze tam opamiętacie, trzymam za was kciuki :p
2
@Kgorecki2500 więc może odwróćmy pytanie - gdzie, nie je się gołąbków z ziemniakami? Bo po komentarzach można wywnioskować, że nie za wiele jest takich miejsc :p
2
@Adran360 ja też tylko z ziemniakami, ewentualnie z chlebem na drugi dzień.
@Kgorecki2500 tak tylko nawiązałem, do słynnych słów j.e. Cezarego Kuleszy :p
2
@Kgorecki2500 ale jakto tak? Bez niczego?
1
@Kgorecki2500 Białystok.
1
@Encore lubimy.
0
@Nefari poczekaj za rok, będzie kolejna nowela z Nico ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)